I starověcí Římané věděli, že pobyt v lázních je ideální pro odbourání stresu a napětí. Vydejte se do Mariánských Lázní do hotelu Villa Skalník ***, kde vás čeká masáž, léčivé zábaly, rašelinové nahřátí a mořská i suchá uhličitá koupel.

Odbourejte stres v Mariánských Lázních

Opravdovou regeneraci a odpočinek zažijete nejen díky klidné lokalitě s možností příjemných procházek po parcích a kolonádě, ale také díky nabitému wellness balíčku.

Jistě oceníte koupele, masáže a zábaly, které vás uvolní a také příjemně naladí.

Romantika, příroda a pravá lázeňská atmosféra

Druhé největší české lázně mají svým návštěvníkům rozhodně co nabídnout. Mariánské Lázně jsou totiž po celém světě známé díky svým léčebným metodám a kvalitním léčivým zdrojům. Na území lázeňské zóny bylo objeveno okolo 100 studených pramenů minerální vody s vysokým obsahem kysličníku uhličitého, 6 z nich má blahodárné a léčivé účinky.

Ideální pro výlety v přírodě je blízký Slavkovský les, ke kratším procházkám však bohatě postačí i okolí hotelu. 

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Dagmar N.)

Pobyt v Mar. Lázních ve Ville Skalník byl úžasný, personál hotelu velice příjemný, strava výborná. Vše co bylo na kuponu jsme dostali, doporučuji všem, kdo má rád procházky v krásné přírodě. Nachtigalová, Rakovník.

Vynikající (Jiří S.)

Prostředí hotelu pěkné, strava, wellness OK. Personál hotelu vstřícný a milý. Doporučujeme.

Skvělé ( Pavel M.)

Čistý hotel v klidném prostředí, vše co bylo na kuponu jsme obdrželi, možno doporučit.

Vynikající (Marie N.)

Byly jsme velmi spokojeni, ubytování, strava, vše bez problémů, prostředí krásné, počasí nám přálo, těšíme se na příští pobyt.

Vynikající (Michaela D.)

Hotel měl velmi příjemné prostředí s malými útulnými pokojíky. Vše, co bylo na kuponu jsme dostali. Personál byl velmi příjemný a ochotný. Masáž byla opravdu uvolňující.

Vynikající (Dagmar M.)

Byli jsme velmi spokojeni s příjemným personálem, stravou i wellness. Mariánky jsou nádherné. Prohlédli jsme si kolonádu a hlavní třídu. Druhý den jsme vyrazili na druhou stranu města za miniaturami hradů a zámků. Vše úžasné.

Skvělé (Ladislav ?.)

Prostředí a pobyt v hotelu odpovídal popisu. Je to malý, klidný hotýlek. Personál malý, ale velmi ochotný a příjemný. Strava velmi chutná. Celková spokojenost.

Vynikající (Jitka ?.)

S pobytem jsem byla spokojená, prostředí hotelu bylo v klidnější zóně a do centra to nebylo daleko. Strava a hotel ucházející, personál velmi vstřícný. Tip na výlet: lanovkou nebo pěšky nad Mariánské lázně a zde prohlídka 70 českých miniatur, dančí obora a vyhlídková věž. Vše bylo super, odpočinková dovolená. Děkuji.

Vynikající (Jolana ?.)

Vše bylo na jedničku, jen se nám nelíbilo chování ukrajinské nebo ruské pracovnice coby masérky. Byla velice nepříjemná až protivná při domluvě ohledně procedur. Procedury jsme si schválně objednávali s týdenním předstihem a paní nám úplně překopala termíny.

Vynikající (Lenka ?.)

Za nás velká spokojenost. Personál příjemný. Strava dobrá a dostatek. Jen parkování není přímo u hotelu. Velká možnost výletů,hodně zajímavostí.