Nechte se rozmazlovat ve wellness hotelu Villa Dino *** a dopřejte si vydatný odpočinek při masáži, zábalech nebo suché uhličité koupeli. Hotel najdete přímo v centru Mariánských Lázní, takže kolonádu budete mít na dosah.

Doporučujeme zajít si i do městského bazénu, který je od hotelu jen kousek.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jana K.)

Pobyt v hotelu byl příjemný, jen trochu rušný, protože hotel leží u hlavní silnice. Pokoj byl prostorný, personál ochotný a strava vynikající. Zpívající fontána na kolonádě mě okouzlila. Mohu jen doporučit!

Vynikající (Zuzana V.)

Pobyt se nám velmi líbil. Nejvíce musíme pochválit stravování, kuchyně byla opravdu výborná.

Skvělé (Alžběta S.)

Vše jsme obdrželi, strava byla taky velmi dobrá a wellness taky. Personál byl příjemný hlavně mladá paní v recepci. Nevím co bych dál doporučila, protože jsme měli špatné počasí, tak jsme byli jen na kolonádě a ta je moc krásná.

Vynikající (Mária H.)

Hotel odpovídá popisu a vše co bylo uvedeno na kuponu jsme obdrželi. Personál je ochotný.

Vynikající (Míla S.)

Vše OK. Spokojenost jak se stravou, tak s paní masérkou, příjemný personál. Jen v koupelně chybí větrák. Můžeme všem jen doporučit.

Vynikající (Bohumila L.)

V Mariánských lázních jsem byla s kamarádkou. Personál, jídlo i wellness opravdu super, vše bylo na kuponu uvedeno popravdě. Lázně i okolí je opravdu krásné.

Skvělé (Monika N.)

Hotel hezký, nedaleko centra. Pokoje čisté, dostatečně vybavené. Personál příjemný.

Vynikající (Květoslava D.)

V Mariánských Lázních ve Ville Dino bylo vše na jedničku, včetně služeb. Byli jsme maximálně spokojeni a všem můžeme tento hotel doporučit. Vašemu týmu bych chtěla poděkovat za tuto nabídku pohody.

Vynikající (Hana Z.)

Hotel je na křižovatce, přes den větší hluk. Jinak vše odpovídalo, obdrželi jsme vše co bylo na kuponu uvedeno. Pokoje jsou krásné a čisté. Personál je ochotný a strava byla chutná.

Skvělé (Renata B.)

Prostředí hotelu bylo příjemné, negativem byla pouze nemožnost odvětrávání WC jinak, než okny přes pokoj a chyby v časovém harmonogramu masáží. Jinak personál příjemný, strava dobrá (výborná míchaná vejce k snídani). Vše podstatné v příjemné vzdálenosti od penzionu (nádraží, kolonáda, obchody...)