• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček (pouze malá plemena) za poplatek 100 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Lázeňský hotel přímo v centru města

Kde jinde si odpočinete lépe než v lázních? Pokud potřebujete načerpat nové síly, vyrazte do hotelu Villa Dino ***, kde se o vás perfektně postarají. Hotel má také skvělou polohu, najdete ho přímo v centru města.

Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích, které jsou nově zrekonstruované. Disponují moderním nábytkem, samozřejmostí je také vlastní sociální zařízení a TV.

Na dobrotách si pochutnáte v hotelové restauraci, kde vaří tradiční české pokrmy. Právě zde se také servíruje polopenze.

Odpočinek ve wellness

Novou energii načerpáte v hotelovém wellness centru, kde se o vás postarají profesionálové. Perfektní relaxaci vám tak zajistí například klasická masáž, parafínový či konopný zábal a mořská nebo uhličitá koupel.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Vlasta K.)

Ano, vřele doporučuji. Velmi vstřícný personál.

Skvělé (věra J.)

Hotel čistý, pohodlný, strava dobrá, jinak tipy na výlet: blízko lázně Kynžvart - zámek, v BEČOVĚ -zámek, nebo na celý den výlet do Karlových Varů.

Dobré (Dana ?.)

Strava a ubytování bylo velmi dobré. Wellness procedůry nás zklamali. Jak přístupem fyzioterapeutky, kdy jsme dostali čas procedůr, ale byl obsazen. Neměla věci na procedůru v pořádku , došla bomba na uhličitou koupel. Dostali jsme jinou procedůru, ale chybí zájem a milejší přístup.