Užijte si dovolenou plnou odpočinku, turistiky a dobrého jídla v Horském hotelu Kyčerka ve Velkých Karlovicích. Na dosah máte Beskydy i Slovensko. Pobavíte se při kuželkách a kulečníku, pro děti je tu venkovní hřiště.

Aktivní vyžití na pobytu

Pro zkrácení dlouhých chvílí máte možnost stolního tenisu, kulečníku či míčových her. Pro děti je připravené venkovní hřiště.

V okolí penzionu se nachází turistické a cyklistické stezky, vydat se můžete například na Javorníček, autem se snadno přiblížíte i ke známějším cílům, jako je Radhošť, Smrk nebo Kněhyně. Novým lákadlem je bikepark Kyčerka.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Tomáš R.)

Prostředí, včetně služeb bylo opravdu v pořádku. Výletů je možno tolik, že si netroufám některé upřednostňovat.

Vynikající (Martina Z.)

Pokoje skromné, ale čisté, perfektní pan obsluha a celkově prostředí moc krásné, doporučujeme a rádi bychom se někdy vrátili a tip na výlet - cestou na pobyt jsme navštívili Rožnov pod Radhoštěm a muzeum v přírodě a cestou zpět výlet lanovkou na Radhošť.

Vynikající (Vladislava Z.)

S pobytem jsme byli velice spokojeni, ubytování bylo v krásné přírodě, strava výborná, vsem moc chutnalo a personál byl také velice příjemný. Děti byly take velmi spokojené, hřiště a prulezky bylo z jejich strany využité dostatečně.

Vynikající (Eva F.)

Vše bez problémů, spokojenost vysoká. Personál vynikající. Služby taktéž. Ubytování vynikající. Beskydy nádherné.

Skvělé (Anna P.)

Nejhůře mohu hodnotit ubytování, velmi stísněné, chyběli židle na posezení, čistota vyhovující. Jídlo velmi dobré a dostatek. Pochválím dobrou organizaci při stravování, v době našeho pobytu bylo také přítomno asi 60 školáků a bez problémů.

Vynikající (Zuzana A.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Ubytování odpovídalo popisu, personál byl velmi příjemný, strava skvělá. Doporučuji.

Vynikající (Miloslav P.)

Pobyt příjemně překvapil. Hezké čisté stylové prostředí. Vstřícný a ochotný personál. Výborné jídlo, přestože k večeři byl vždy jeden chod servírovaného jídla, bylo to lepší než švédské stoly, které jsme zažili v jiných hotelech. Jídlo chutné, porce víc než dostačující. Ubytování výborné i když někomu může chybět televize (jen za příplatek 50Kč/den) a chladnička (možnost použít chladničku v jídelně). Přes den možnost příjemného posezení venku pod pergolou s možností občerstvení. Možnosti výletů v okolí je spousta.

Skvělé (Marie Z.)

Byli jsme spokojeni až na nabídku večeří které byli v popisu 3 druhy jídel a bylo jen jedno.

Skvělé (Mojmír P.)

Celkem dobrý, akorát pokojíčky byly opravdu maličké. Vše vyvážila ale dobrá a chutná strava. Personál v pohodě.