Pustevny, Stezka Valaška, Soláň... lákají vás tyto monumenty Beskyd? Pak vyrazte do Bečva Resortu a užijte si krásnou beskydskou přírodu i výlety po nejzajímavějších místech. Ubytujete se v moderním apartmánu, který budete mít jen pro sebe. Na děti čeká venkovní hřiště a po celodenních aktivitách si můžete dopřát také odpočinek v privátní sauně přímo v areálu.

O ubytování

Bečva Resort je moderní areál s apartmány, který se nachází v obci Horní Bečva, uprostřed beskydské přírody a nedaleko krásných výletních cílů. Dostatek vyžití je zde zaručen v každém ročním období, ať už se chystáte na výlet s dětmi, turistiku, lyžování nebo cyklistiku.

Vodní nádrž Horní Bečva (4,5 km) láká k příjemným procházkám, koupání, jízdě na loďkách i rybaření. Okolím hotelu vede spousta spousta značených turistických tras. Vydejte se na vrchol bájemi opředené hory Radhošť (14,4 km), k soše boha Radegasta (11,8 km), za krásnými výhledy ze Stezky Valaška (10,9 km) a na Pustevny (10,7 km) s ikonickými stavbami architekta Dušana Jurkoviče. Všechna tato nejznámější místa Beskyd můžete vidět během jediného dne, protože se nachází jen pár stovek metrů od sebe.

Milovníci cyklistiky mohou šlápnout do pedálů na Cyklostezce Bečva, která vede přímo Horní Bečvou a na svých 160 kilometrech nabízí k obdivu přírodní krásy, pamětihodnosti i stylové restaurace. Za vodními radovánkami se vypravte do Aquaparku ve Frenštátu pod Radhoštěm (21,2 km). V zimě můžete krásy Beskyd objevovat při běžkování nebo na svazích nedalekých lyžařských středisek, jako je například jen 5 km vzdálený ski areál Reliška či ski areál Studánky (6,2 km).

Kde budete spát?

Apartmány resortu nabízejí moderní ubytování s naprostým soukromím a veškerým komfortem. Každý apartmán je vlastně malý "domeček" s vlastním vstupem, koupelnou, vybavenou kuchyňkou, obývacím pokojem a 2 ložnicemi v patře. K apartmánu patří také krytá terasa s posezením.

Kde budete relaxovat?

Součástí areálu je privátní sauna, kde si můžete dopřát zasloužený relax po náročných výletech nebo lyžování.

Cestujete s dětmi?

V letních měsících se děti mohou těšit na venkovní hřiště, kde se skvěle zabaví na čerstvém vzduchu.

Bečva Resort

Bečva Resort

Horní Bečva 982 , Horní Bečva
Česká republika

Provozuje společnost:
Kateřina Gáliková IČ: 17945607


+420 604 226 612

katkadornakova@seznam.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Dětské hřiště
Fitness
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,6 km
Vzdálenost od jezera
4,5 km
Zastávka
0,7 km
Aquapark
21,2 km
Sjezdovka
5 km
Běžkování
20 km

Tipy na výlet

Beskydy

Beskydy Tip na výlet

Malebné Moravskoslezské Beskydy se, jak název napovídá, nachází na pomezí Moravy a Slezska, a mezi návštěvníky se těší čím dál větší oblíbenosti. Není divu - hory a lesy, památky, krásná příroda i spousta aktivit - Beskydy mají opravdu co nabídnout.

Co určitě musíte vidět v Beskydech:

  • Lysá hora
  • Pustevny
  • Technické muzeum Tatra Kopřivnice

Turisté a cyklisté by si ale neměli nechat ujít ani vrchol Velkého Javorníku, Bílou či Radhošť se sochou bájného Radegasta, milovníci památek a historie zase Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, Štramberk neboli Valašský betlém, hrad Hukvaldy či Frýdecký zámek. Významným je také město Příbor, kde se narodil lékař-neurolog a zakladatel psychoanalýzy Sigmund Freud a kde se také dodnes nachází jeho rodný dům.

Více informací
Pustevny
Pustevny
Aquapark Frenštát pod Radhoštěm
Aquapark Frenštát pod Radhoštěm
Stezka Valaška
Stezka Valaška