Moravskoslezské Beskydy toho mají hodně co nabídnout, obzvlášť pokud jste milovníci horské turistiky nebo zimních sportů. Ubytujte se v Chatě Barborka a užívejte si krásy přírody, polopenzi i kulečník. Snadno na dosah budete mít zajímavé turistické cíle i hned několik ski areálů.

O ubytování

Chata Barborka nabízí celoroční ubytování v obci Horní Bečva v krásném prostředí Moravskoslezských Beskyd. Poskytuje ideální zázemí pro sjezdové i běžecké lyžování, pěší turistiku, cykloturistiku, koupání a výlety do okolí. K vodní nádrži Horní Bečva to budete mít jen 1,3 km a k nejbližší sjezdovce Ski resort Rališka necelé 2 km. Nádherné Pustevny jsou vzdáleny cca 13 km.

Kde budete spát?

Na Chatě Barborka se vám dostane jednoho z 51 lůžek na 18 dvou až šestilůžkových pokojích, buďto se sociálním zařízením na patře, nebo s vlastní koupelnou přímo na pokoji.

Na čem si pochutnáte?

V místní restauraci vás upoutají masivní dřevěné lavice nebo kožešiny na stěnách. Můžete zde posedět u dobrého jídla, u baru anebo u krbu. V létě oceníte terasu.

Něco navíc

Dále můžete využít klubovou místnost s televizí se satelitním přijímačem, kulečník, případně si zapůjčit knihy, časopisy a stolní hry a sportovní potřeby dle aktuální nabídky. Wi-Fi připojení k internetu zdarma.

Chata Barborka

Chata Barborka

Horní Bečva 988 , Horní Bečva
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
15:00 - 18:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Možnost procedur
Restaurace
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Sjezdovka
1,6 km

Tipy na výlet

Beskydy

BeskydyTip na výlet

Malebné Moravskoslezské Beskydy se, jak název napovídá, nachází na pomezí Moravy a Slezska, a mezi návštěvníky se těší čím dál větší oblíbenosti. Není divu - hory a lesy, památky, krásná příroda i spousta aktivit - Beskydy mají opravdu co nabídnout.

Co určitě musíte vidět v Beskydech:

  • Lysá hora
  • Pustevny
  • Technické muzeum Tatra Kopřivnice

Turisté a cyklisté by si ale neměli nechat ujít ani vrchol Velkého Javorníku, Bílou či Radhošť se sochou bájného Radegasta, milovníci památek a historie zase Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, Štramberk neboli Valašský betlém, hrad Hukvaldy či Frýdecký zámek. Významným je také město Příbor, kde se narodil lékař-neurolog a zakladatel psychoanalýzy Sigmund Freud a kde se také dodnes nachází jeho rodný dům.

Více informací
Pustevny
Pustevny
Jurkovičova rozhledna
Jurkovičova rozhledna
Stezka Valaška
Stezka Valaška