Tři dny a dvě noci plné odpočinku, vynikajícího rožnovského kvasnicového piva a skvělého jídla čekají jen na vás. Vyberte si téma pobytu – pivo, moře či orient a užijte si pořádnou nálož procedur. Je libo aromatickou páru, pivní či rašelinovou koupel, japonskou reflexní masáž, harmonizační zvukovou terapii či bahenní masku z mořských řas? A protože vám po procedurách jistě vyhládne, bude na vás čekat koleno pečené na pivu coby oběd/večeře.

O ubytování

Rožnovské pivní lázně se nachází v malebném městečku Rožnov pod Radhoštěm v samotném srdci nádherného Valašska. Ať už se chystáte na aktivní pobyt, dovolenou s dětmi, nebo si chcete užít romantiku ve dvou, toto rázovité městečko na úpatí památné hory Radhošť je tou správnou volbou.

Hlavním místním lákadlem je bezesporu největší a nejstarší skanzen ve střední Evropě – Valašské muzeum v přírodě (1,5 km), kam se snadno dostanete příjemnou procházkou přes městský sad. Součástí skanzenu jsou vnitřní i venkovní expozice tradičních dřevěných lidových staveb. Kromě Dřevěného městečka si můžete prohlédnout Valašskou dědinu a Mlýnskou dolinu s funkčním mlýnem, pilou a hamrem. Při toulkách skanzenem se seznámíte se zvyky a tradičními řemesly, dávnými plodinami, domácími zvířaty a narazíte i na hospůdky s typickými valašskými specialitami.

K zajímavým místům v Rožnově pod Radhoštěm patří dále zřícenina hradu Hradisko (2 km) a Jurkovičova rozhledna (3 km). Děti potěšíte návštěvou zábavního Gibon parku s lanovým centrem, velkým hřištěm, trampolínami a indiánskou vesničkou.

Všem turistům doporučujeme vystoupat na nejznámější beskydský vrchol – horu Radhošť (9 km). Odměnou za její zdolání vám bude jedno z nejkrásnějších beskydských panoramat. Dál můžete po naučné stezce pokračovat k další z místních dominant, kterou je socha Radegasta (11,7 km). Pak už je to jen kousek k nádherným Pustevnám (13 km), kde stojí dvě malebné horské chalupy Maměnka a Libušín. Tyto překrásné ukázky unikátní lidové architektury stavitele Dušana Jurkoviče byly v roce 2020 znovuotevřeny po náročné rekonstrukci, která následovala po požáru. Za nádhernými výhledy popojděte ještě kousek na Stezku Valašku (13,5 km), kterou tvoří 22 m vysoká věž, skleněná vyhlídková plošina a 150 m dlouhý zavěšený himalájský chodník. Pro méně zdatné turisty je zde možnost nechat se pohodlně vyvézt lanovkou až k Pustevnám a poté ujít pouze krátké úseky na Stezku Valašku a soše Radegasta.

Na beskydských svazích si v zimě i zalyžujete. Vyrazit můžete například do Ski areálu Rališka (16 km), Ski areálu Pustevny (14 km) nebo do Ski areálu Opálená (22 km). Pro milovníky běžkování jsou k dispozici desítky kilometrů upravovaných bílých stop.

Kde budete spát?

Dle dostupných kapacit budete ubytováni v následujících typech pokojů:

Dvoulůžkový pokoj v Ranči Bučiska disponuje vlastní koupelnou, kuchyňským koutem a posezením. Nechybí zde ani WiFi připojení.

Dvoulůžkový pokoj ve 3* Hotelu Bečva disponuje vlastní koupelnou, kuchyňským koutem a posezením. Nechybí zde ani WiFi připojení a je zde možnost zapůjčení televize, rádia a ledničky.

Za příplatek je možné ubytování v:

Dvoulůžkový pokoj ve 4* Hotelu In Spirit, který je součástí Rožnovského pivovaru. Pokoj je vybaven klimatizací, WiFi připojením, televizí, minibarem, trezorem a rychlovarnou konvicí.

Dvoulůžkový pokoj ve 4* Hotelu Energetic je vybaven klimatizací, WiFi připojením, televizí, minibarem, trezorem a telefonem. Většina pokojů má také balkon. Samozřejmostí je vlastní koupelna.

Dvoulůžkový pokoj ve 4* Hotelu Eroplán je vybaven satelitní TV, WiFi připojením, minibarem a telefonem. Součástí je také vlastní koupelna.

Na čem si pochutnáte?

Ať už budete ubytováni v kterémkoliv z nabízených hotelů, každý den pobytu začnete tím nejlepším možným způsobem – lahodnou snídaní ve formě bohatého bufetu.

Kde budete relaxovat?

Rožnovské pivní lázně jsou výjimečné svým konceptem, v rámci kterého se kombinují prvky alternativního léčitelství s běžnými i méně známými lázeňskými postupy. K dokonalému uvolnění těla i mysli zde přispívá i výjimečná atmosféra pivovarských sklepení a pivovarských sýpek provoněná bylinkami a osvětlená stovkami svíček.

Dopřát si zde můžete pivní, rašelinové a sirné koupele, bylinkovou aromaterapii, masáže, kyslíkovou terapii, bahenní či parafínové zábaly a mnoho dalších léčebných procedur.

Rožnovské pivní lázně

Rožnovské pivní lázně

Pivovarská 6 , Rožnov pod Radhoštěm
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Možnost procedur
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,7 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
20 km
Sjezdovka
15,4 km

Tipy na výlet

Lyžování v Bílých Karpatech

Lyžování v Bílých KarpatechTip na výlet

Rozlohou i výškou menší pohoří Bílé Karpaty najdete hned na česko-slovenské hranici vedle dalších známých českých pohoří Javorníky a Beskydy. Můžete si proto vybrat, zda chcete lyžovat na české, či na slovenské straně. Lyžařských areálů se zde sice nachází méně, to však neznamená, že by zdejší lyžařská střediska neměla být kvalitní. Naopak!

Jaké lyžařské areály zde najdete?

  • Lyžařský areál Mikulčin vrch, tyčící se do výšky 780 m.n.m, se se svými 2 sjezdovkami a 3 vleky řadí mezi jedny z nejoblíbenějších oblastí sjezdového i běžeckého lyžování, školních lyžařských výcviků, zimní turistiky a rekreace všeobecně.
  • Menší lyžařský areál Dubečky v obci Štítná nad Vláří - Popov zase nabídne lyžařům dva moderní vleky v blízkosti středu obce, z toho hlavní o délce 650 m a druhý 300m pro děti a začínající lyžaře.
  • Do Skiareálu Pechancovy lůky se vydejte třeba i za večerním lyžování, čeká zde na vás jedna kvalitní, 400metrová sjezdovka.
  • Za výukou lyžování a snowboardingu se v Bílých Karpatech vydejte do SKI Pozděchov. Tři modré sjezdovky o různých délkách potěší každého začínajícího a mírně pokročilého lyžaře nebo rodinku s dětmi.
Více informací
Ski Opálená
Ski Opálená
Rožnov pod Radhoštěm
Rožnov pod Radhoštěm
Pustevny
Pustevny