Přímo v hotelovém komplexu máte na výběr z několika volnočasových aktivit - zahrajte si třeba badminton, squash, stolní tenis nebo kulečník. K dispozici je v hotelu také stolní fotbálek nebo šipky.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Dana M.)

Spokojenost. Jediná výtka: druhý den nefungovala pára ve wellness, které jsme měli v ceně pobytu a kvůli kterému jsme si tento pobyt vybrali. Další nevýhodou je malá vířivka pro tak velký komplex, nedostane se na vás téměř řada.

Vynikající (Jitka M.)

Prostředí moc pěkné, příjemné, vše upravené. Personál velmi vstřícný. Komunikovali jsme po telefonu, i e-mailem. Na místě se nám všichni zaměstnanci snažili vyjít vstříc. Všechny služby obsažené v kupónu nám byly poskytnuty. Využili jsme i další nabídku. Strava výborná, velký výběr. S ubytováním v pokoji Superior Lux Komfort, který jsme si připlatili, jsme byli rovněž velmi spokojeni. V případě hezkého počasí, a to my jsme měli, je příjemné posedět venku. Možností, kde si sednout, je ale mnohem více. Navštívili jsme nedaleký Rakovník. Jediné malinké mínus dáváme chladnější vodě v bazénu :-)

Skvělé (Marcela V.)

Vše v pořádku, jídlo výborné, obsluha profesionální. Za návštěvu stojí Kadaň a zámecký park v Krásném Dvoře.

Skvělé (Radka N.)

Hotel, prostředí, strava i obsluhující personál musím hodnotit na jedničku moc se nám líbilo, přeci jen malá nespokojenost v bazénu a vířivce - na tolik lidí je bazén hodně malý do vířivky jsme se nedostali a v parní sauně bylo stále plno a snad mohlo být více teplejší pára. Jinak ale pobyt hodnotím velice kladně. Obsluhující personál skvělý všichni velice příjemní a milí. Wellness procedury super!

Skvělé (Markéta S.)

Prostředí hotelu čisté a personál milý, vstřícný. Vzhledem k tomu, že se jedná o hotel nabízející hlavně sportovní aktivity a ceny odpovídají hotelovým, doporučuji mít k dispozici minimálně své pití (nealko) a nějakou tu sladkost pro děti, dospělý si vystačí. Jinak bylo jídla dost a vždy doplněné. Užili jsme si to.

Vynikající (Martin ?.)

Prostředí hotelu se nám líbilo. Bohužel je to ale velký komplex. Na takové množství lidí je wellness malý, vířivka pouze pro 4 lidi, malý bazén a pára. Možná, že to někteří lidé vzdali nebo jsme měli štěstí a přišli vždy ve vhodnou dobu těsně po otevření wellness, tak jsme se dostali jak do vířivky i bazénu. Možná by vedení hotelu mohlo popřemýšlet při tak velkých ubytovacích kapacitách po rozšíření nabídky wellness vybudováním další vířivky, sauny apod. Se stravou jsme byli spokojeni. Sportovní vyžití je také na úrovni, bowling, nové hřiště na minigolf, šipky, půjčení kol. Z výletů bych doporučil návštěvu malebného městečka Rakovník nebo Krušovice s pivovarem, kde se můžete dobře najíst v restauraci U lípy.

Skvělé (Michal P.)

Prostředí hotelu bylo velmi pěkné, pobyt odpovídal popisu, vše co bylo uvedeno na kupónu jsme obdrželi, strava byla výborná, wellness a ostatní aktivity byly dobré, (i když je ještě co vylepšovat) a personál hotelu byl vynikající.

Skvělé (Blanka M.)

Hotel byl čistý, v noci bylo slyšet z vedlejších pokojů chrápání i hádky, takže tak klidný nebyl. Využili jsme proceduru "parafinový zábal na ruce", ta byla velmi dobrá. Jídlo bylo celkem dobré. Ostatní wellness jsme nevyužili, protože při návštěvnosti 100 lidí každý pátý kašlal, chrchlal a nebyl zdravý. Tím byl bazén rizikovým a vhodným pro získání onemocnění. Personál hotelu byl částečně dobrý, částečně unavený a proto asi nevlídný, ani mluvit se mu nechtělo, odkazoval nás na "přečtení si jídelníčku sami", tj. 2 druhy hl, jídla.

Skvělé (Danuše S.)

Hotel je pěkný,na svou kapacitu by měl mít větší bazén a aspoň ještě jednu vířivku. Různé památky a přírodní úkazy jsou vzdáleny od hotelu 6 - 20 km, je potřebné auto. Vše, co bylo na kuponu uvedeno jsme obdrželi. Služby i personál - výtečné.

Vynikající (Josef L.)

Prostředí hotelu je pěkné, se službami jsme byli spokojeni, personál hotelu velmi vstřícný a ochotný.