• Zákaz domácích mazlíčků

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Luxusní odpočinek ve Středních Čechách

Užijte si ubytování ve vyhledávaném Hotelu Lions, který najdete v krásné vesničce Nesuchyně. Na první pohled vás určitě zaujme okolní krajina, jezírko a dvě sochy lvů, které během pobytu hlídají váš klidný spánek.

Připraveny jsou pro vás moderně zařízené pokoje STANDARD KOMFORT. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem a LCD televizorem. Samozřejmostí je WiFi připojení zdarma.

Relaxujte ve wellness a sportujte hned u hotelu

Zregenerujte své tělo v moderním wellnes balneo centru, do kterého máte volný vstup. Odpočiňte si v zrekonstruovaném bazénu, vířivce a aromatické parní sauně. Dopřát si můžete také wellness procedury a masáže.

Hodnocení od zákazníků

Standard (Zdenka P.)

Mé první negativní hodnocení hotelu za éry nákupu pobytů od Slevokingu, nyní Travelkingu. Prostředí hotelu, ubytování i wellness odpovídalo popisu. V období našeho pobytu v říjnu 2019 hotel plně obsazen, takže wellness přeplněn. Pobytu jsme nevyužili, protože hned v průběhu první noci došlo mezi 4 a 7 hodinou ranní ke krádeži našich elektrokol zamčených na speciálním nosiči na autě. Auto bylo zaparkované podle pokynů recepce těsně před oknem pokoje. Domnívali jsme se, že parkování je v uzavřeném areálu hotelu, hlídaném minimálně kamerovým systémem. Bohužel nás nenapadlo informovat se ihned po příjezdu o možnosti úschovy kol v kolárně hotelu a tak jsme velmi draze doplatili na svou důvěřivost a naivitu, že v tak luxusním hotelu je bezpečno. Druhý den jsme po sepsání protokolu na policii ČR pobyt předčasně ukončili. Upozornění pro všechny další návštěvníky - budťe na sebe a své věci opatrní.

Vynikající (Jitka S.)

S pobytem jsme byli velice spokojeni. Vše odpovídalo popisu, milý personál, slušný výběr velmi chutného jídla. Měli jsme pití all inclusive a nápoje byly rozlévané, ale neředěné. Bazén s vířivkou byl dostačující.

Standard (Michala S.)

Spokojeni jsme nebyli. Bazén malý pro tolik lidí, jedna sprcha pro ženy, kde jsem čekala s dcerou na ruce cca 5 minut, než došla na nás řada. Jídlo průměrné, nehledě na to, že při službách inclusiv jsme si museli nápoje po určitou dobu kupovat. Bohužel, pobyt se nám moc nelíbil, bylo to spíše zklamání oproti dalším wellness.