Luxusní odpočinek ve Středních Čechách

Užijte si ubytování ve vyhledávaném Hotelu Lions, který najdete v krásné vesničce Nesuchyně nedaleko středočeského Rakovníku. Na první pohled vás určitě zaujme okolní krajina, jezírko a dvě sochy lvů, které během pobytu hlídají váš klidný spánek.

Připraveny jsou pro vás moderně zařízené pokoje Standard Komfort. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem a LCD televizorem. Samozřejmostí je WiFi připojení zdarma. Za příplatek je možné se ubytovat v prostornějším pokoji s větší manželskou postelí a výhledem na jezírko.

Relaxujte ve wellness a sportujte hned u hotelu

Zregenerujte své tělo v moderním wellnes balneo centru. Odpočiňte si v zrekonstruovaném bazénu nebo aromatické parní sauně. Dopřát si můžete také wellness procedury a masáže. Co třeba čokoládová či pivní koupel, rašelinový zábal, anebo oxygenoterapie?

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jiri V.)

Personál všechny a služby na velké úrovni.

Skvělé (Anna H.)

Ubytování pěkné, čisté, personál většinou příjemný. Plně obsazeno. První den bazén přeplněný, druhý den jsme ho měli jen pro sebe. Jídlo - snídaně v pořádku, vejce, salámy, sýry, párky, pečivo, džusy. Večeře bohužel v oba dny naprosto stejné - zelí, kuře, smaž.květák atd. Ceny nápojů obvyklé. Zábava - kulečník, šipky, bowling. Ve vsi nic zajímavého. Procedury - zábal rašelina paraf.zábal na ruce - obojí ve 20 minutách.

Vynikající (Bohuslav S.)

Velmi pěkné prostředí, příjemný personál. Doporučuji vyzkoušet.