• Zákaz domácích mazlíčků

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Luxusní odpočinek ve Středních Čechách

Užijte si ubytování ve vyhledávaném Hotelu Lions, který najdete v krásné vesničce Nesuchyně. Na první pohled vás určitě zaujme okolní krajina, jezírko a dvě sochy lvů, které během pobytu hlídají váš klidný spánek.

Připraveny jsou pro vás moderně zařízené pokoje STANDARD KOMFORT. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem a LCD televizorem. Samozřejmostí je WiFi připojení zdarma.

Relaxujte ve wellness a sportujte hned u hotelu

Zregenerujte své tělo v moderním wellnes balneo centru, do kterého máte volný vstup. Odpočiňte si v zrekonstruovaném bazénu, vířivce a aromatické parní sauně. Dopřát si můžete také wellness procedury a masáže.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jitka S.)

S pobytem jsme byli velice spokojeni. Vše odpovídalo popisu, milý personál, slušný výběr velmi chutného jídla. Měli jsme pití all inclusive a nápoje byly rozlévané, ale neředěné. Bazén s vířivkou byl dostačující.

Skvělé (Jiřina B.)

Dobrý den, prostředí hotelu je moc krásné, procedury byly kvalitně zajištěny profi personálem. Obsluhující personál také velmi profesionální a přívětivý, bylo to velmi krátké, výlety jsme neuskutečnily, jenom wellness. Moc doporučuji všem, a my děkujeme!!

Vynikající (Elvir K.)

V životě jsem nebyla nikde tak spokojená. Nevím ani jak to popsat, připadala jsem si jak princezna, všichni se mohli přetrhnout, aby mi něco nescházelo. Prostředí je taky moc krásné. Dostali jsme daleko víc než co je uvedeno na kuponu. Ale hlavně laskavost všude kolem mě. Takže neskonalé díky a hlavně přání všeho nejlepšího všem zaměstnancům a panu majiteli. vybudoval jste něco velmi vzácného.