• Zákaz domácích mazlíčků

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Luxusní odpočinek ve Středních Čechách

Užijte si ubytování ve vyhledávaném Hotelu Lions, který najdete v krásné vesničce Nesuchyně nedaleko středočeského Rakovníku. Na první pohled vás určitě zaujme okolní krajina, jezírko a dvě sochy lvů, které během pobytu hlídají váš klidný spánek.

Připraveny jsou pro vás moderně zařízené pokoje Standard Komfort. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem a LCD televizorem. Samozřejmostí je WiFi připojení zdarma. Za příplatek je možné se ubytovat v prostornějším pokoji s větší manželskou postelí a výhledem na jezírko.

Relaxujte ve wellness a sportujte hned u hotelu

Zregenerujte své tělo v moderním wellnes balneo centru. Odpočiňte si v zrekonstruovaném bazénu nebo aromatické parní sauně. Dopřát si můžete také wellness procedury a masáže. Co třeba čokoládová či pivní koupel, rašelinový zábal, anebo oxygenoterapie?

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Anna H.)

Ubytování pěkné, čisté, personál většinou příjemný. Plně obsazeno. První den bazén přeplněný, druhý den jsme ho měli jen pro sebe. Jídlo - snídaně v pořádku, vejce, salámy, sýry, párky, pečivo, džusy. Večeře bohužel v oba dny naprosto stejné - zelí, kuře, smaž.květák atd. Ceny nápojů obvyklé. Zábava - kulečník, šipky, bowling. Ve vsi nic zajímavého. Procedury - zábal rašelina paraf.zábal na ruce - obojí ve 20 minutách.

Vynikající (Bohuslav S.)

Velmi pěkné prostředí, příjemný personál. Doporučuji vyzkoušet.

Vynikající (Alena H.)

Vše bylo skvělý, ale wellness na takhle velký hotel bylo malý a v bazénu studená voda.