Přemýšlíte, kam vyrazit na pohodovou dovolenou? Chcete relaxovat a zároveň si užít pobyt v přírodě? Pak je pro vás Hotel Ring *** jako stvořený. Vychutnejte si skvělou polopenzi, odpočiňte si v horké sauně a prozkoumejte krásy Českého středohoří na zajímavých výletech.

O ubytování

Zavítejte do Hotelu Ring *** v obci Svinčice v zeleném údolí mezi Teplicemi (20,5 km) a Mostem (11,2 km). Nebojte se, malá vesnička rozhodně nedělá čest svému jménu – prostředí okraje Českého středohoří je opravdu malebné. Vyzývá k výletům, procházkám i cyklistice.

Vyrazte třeba na hrad Hněvín (12,6 km) – tato dominanta Mostecka dnes slouží jako výletní místo s restaurací a hotelem. Najdete tu také rozhlednu a hvězdárnu. Milovníky historie jistě nadchne i zámek Libochovice (30,5 km), ve kterém se narodil Jan Evangelista Purkyně. Budova ze 17. století je obklopená zámeckým parkem ideálním k procházce.

Spoustu zábavy na toboganech, při koupání v bazénech či v divoké řece si užijete v Aquadromu Most (10,3 km). Nechybí ani dětský bazén pro nejmenší. Vykoupat se můžete také v jezerech Milada (37,8 km) či Barbora (15,6 km) nebo se prohřejte v horkých bazénech Thermalia Teplice (20,2 km). Milovníci vína si nakonec mohou udělat exkurzi do Vinného sklepu v Chrámcích (8 km). V malebné krajině Českého středohoří se vinná réva pěstuje již déle než 1 000 let. Neváhejte a ochutnejte to nejlepší, co zdejší vinice nabízejí.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortním dvoulůžkovém nebo třílůžkovém pokoji s krásným výhledem do okolí. K dispozici budete mít vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, psací stůl, televizi a malou lednici.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci si pochutnáte na pokrmech české i mezinárodní kuchyně, v případě hezkého počasí můžete posedět ve venkovním atriu, kde je možnost grilování.

Kde budete relaxovat?

K zaslouženému odpočinku zve finská sauna přímo v areálu hotelu.

Něco navíc

Pokud hledáte společenské aktivity, zahrát si můžete billiard, stolní tenis, nebo šipky. Nechybí ani fitness centrum se širokou nabídkou vybavení pro vaši dokonalou kondici.

Hotel Ring ***

Hotel Ring ***

Svinčice 30 , Svinčice
Česká republika

Provozuje společnost:
Josef Brabec IČ: 43269265


+420 603 523 689

hotelring@seznam.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Restaurace
Fitness
Wellness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2,7 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
8,8 km

Tipy na výlet

Město Most

Město Most Tip na výlet

Most se nachází v severozápadní části České republiky mezi Krušnými horami a Českým středohořím. Město a jeho okolí nenávratně změnila těžba uhlí. Původní královské město Most (německy Brüx) bylo zničeno pod vidinou zásob uhlí, které ležely pod ním.

Symbolem zničeného města je gotický kostel Nanebevzetí Panny Marie, který je architektonickým skvostem pozdní gotiky. Téměř 30 metrů vysoký a 60 metrů dlouhý chrám byl v roce 1975 přesunut po kolejích o 841 metrů, aby byl zachráněn z města, které bylo srovnáno se zemí kvůli těžbě uhlí. Tento přesun je světovým unikátem. V Guinessově knize rekordů je zapsán jako přeprava nejtěžšího předmětu po kolejích.

Najdete zde i další památky připomínají staré město. Kašna se sochou lva, morový sloup svaté Anny a skupina alegorických soch znázorňující čtyři Živly původně stály ve středu starého města.

Jako na dlani uvidíte celé město a okolní krušnohorskou krajinu z novogotického hradu Hněvín, který se vypíná na Zámeckém vrchu nad městem.

Více informací
Hrad Hněvín
Hrad Hněvín
Jezero Barbora
Jezero Barbora
Zámek Libochovice
Zámek Libochovice