Dovolená v Českém Švýcarsku

Navštivte jeden z nejkrásnějších parků. Národní park České Švýcarsko se rozkládá kolem Děčína a nabízí celoroční možnosti vyžití pro rodiny i páry. Zdejší krajina, která je unikátní svojí florou i faunou, nadchne především milovníky (cyklo)turistiky.

Načítám nabídky...

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Kdo navštívil České Švýcarsko, ten o něm často mluví jako o nejkrásnějším národním parku v Česku. Není se čemu divit, severní Čechy jsou známé svou překrásnou přírodou plnou hlubokých lesů s vyhlídkami a skalními útvary, mezi kterými vedou okouzlující soutěsky. Vydejte se sem na pobyt a zjistěte, čím Národní park České Švýcarsko okouzlilo tolik lidí.

Poznejte všechny krásy Českého Švýcarska

České Švýcarsko se nachází na severozápadě Česka nedaleko města Děčín. Za návštěvu stojí renesanční zámek s Růžovou zahradou, zoologická zahrada nebo aquapark. Dlouho se ale v Děčíně nezdržujte, přímo v národním parku vás čeká například jeho nejslavnější skalní úkaz – Pravčická brána. Jedná se o 16 m vysoký a 27 m dlouhý skalní most, který se vám nejlépe ukáže z okolních vyhlídek. Parádním zážitkem je zde také plavba Edmundovou soutěskou nebo návštěva zámku Sokolí hnízdo.

Po návratu do vašeho hotelu nebo penzionu si zasloužíte klidný odpočinek. Ten nejlepší si dopřejete jednoznačně ve wellness, a tak si zarezervujte pobyt s vlastním wellness centrem. Za relaxem ve vířivce nebo v sauně tak nebudete muset nikam chodit.