Cenově zvýhodněné pobyty

Dopřejte si zasloužený odpočinek bez výčitek a vyrazte na pobyt za zvýhodněnou cenu. Uvidíte, že ani rodinná dovolená na horách nebo wellness nemusí zruinovat vaši peněženku. Právě naopak – díky sníženým cenám First Minute nebo Last Minute vám zbyde i dost peněz na návštěvu atrakcí, památek či restaurací.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt byl naprosto úžasný! Interiéry celého hotelu, včetně našeho pokoje, byly prostorné a designové. Termální lázně se spoustou bazénů zase ideální pro relaxaci. Polopenze nám velmi chutnala, výběr byl bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovin. Mohu říci, že veškerý personál v hotelu byl velmi profesionální, ochotný a usměvavý. To jsem si ověřil třeba v restauraci, kdy číšník přinesl mé dcerce jídlo na přání, i když v ten den nebylo na menu. Ideální volba pro rodiny, páry i osoby na služební cestě. V tomto prostředí se bude cítit příjemně každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Gasthof Mentenwirt jsme si dokonale užili. I když se penzion nachází uprostřed typické horské vesničky v Rakousku, díky slovenskému personálu jsme jazykovou bariéru vůbec neřešili. Náš pokoj byl komfortní a strava uspokojivá. Pan recepční se o nás po celou dobu perfektně staral, vždy nám pomohl a poradil skvělé tipy pro výlety po okolí. Výhodou v rámci balíčku byla slevová Lungau Card, se kterou jsme měli vstupenky a lanovku zdarma.”

Eva Prcínová
Eva Prcínová
Marketingový tým


Vybrat rodinnou či romantickou dovolenou tak, abyste byli spokojeni vy i váš rozpočet, může být někdy náročné. S pobyty za zvýhodněné ceny to ale není žádný problém – stačí si vybrat pobyt v akci podle vašich představ. V naší nabídce naleznete tři druhy cenově zvýhodněných pobytů:

  • First Minute: Plánovat dovolenou v předstihu se vyplatí. Nejenže budete mít jistotu, že vámi vybraný hotel či penzion má ještě dostatek volných pokojů, ale navíc pořídíte pobyt za skvělou cenu. Nezmeškejte ji!
  • Akční cena: Pobyt na krásném místě může potěšit nejen vás, ale i vaši peněženku. Při výběru pobytu za akční cenu dostanete skvělé služby a spoustu zážitků za bezkonkurenční ceny.
  • Last Minute: Už vážně potřebujete dovolenou anebo máte chuť na spontánní zážitek? Vyberte si pobyt z nabídky Last Minute za parádní ceny a vyrazte za dobrodružstvím třeba zítra.