Cenově zvýhodněné pobyty

Dopřejte si zasloužený odpočinek bez výčitek a vyrazte na pobyt za zvýhodněnou cenu. Uvidíte, že ani rodinná dovolená na horách nebo wellness nemusí zruinovat vaši peněženku. Právě naopak – díky sníženým cenám First Minute nebo Last Minute vám zbyde i dost peněz na návštěvu atrakcí, památek či restaurací.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Úžasný hotel! Termální lázně přímo propojené s hotelem jsou plné zajímavých rostlin, malých i obřích skluzavek, vířivek a bazénů. Polopenze byla výborná a neuvěřitelně bohatá. Navíc máte celý den neomezenou konzumaci nealko nápojů, kávy a čaje, což ocenila hlavně moje rodina. Pokud plánujete nějaký výlet, určitě doporučuju vyrazit se podívat na hrady v Rakousku (k hranicím je to jen 10 minut) nebo v Őrsegu.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt byl naprosto úžasný! Interiéry celého hotelu, včetně našeho pokoje, byly prostorné a designové. Termální lázně se spoustou bazénů zase ideální pro relaxaci. Polopenze nám velmi chutnala, výběr byl bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovin. Mohu říci, že veškerý personál v hotelu byl velmi profesionální, ochotný a usměvavý. To jsem si ověřil třeba v restauraci, kdy číšník přinesl mé dcerce jídlo na přání, i když v ten den nebylo na menu. Ideální volba pro rodiny, páry i osoby na služební cestě. V tomto prostředí se bude cítit příjemně každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko


Vybrat rodinnou či romantickou dovolenou tak, abyste byli spokojeni vy i váš rozpočet, může být někdy náročné. S pobyty za zvýhodněné ceny to ale není žádný problém – stačí si vybrat pobyt v akci podle vašich představ. V naší nabídce naleznete tři druhy cenově zvýhodněných pobytů:

  • First Minute: Plánovat dovolenou v předstihu se vyplatí. Nejenže budete mít jistotu, že vámi vybraný hotel či penzion má ještě dostatek volných pokojů, ale navíc pořídíte pobyt za skvělou cenu. Nezmeškejte ji!
  • Akční cena: Pobyt na krásném místě může potěšit nejen vás, ale i vaši peněženku. Při výběru pobytu za akční cenu dostanete skvělé služby a spoustu zážitků za bezkonkurenční ceny.
  • Last Minute: Už vážně potřebujete dovolenou anebo máte chuť na spontánní zážitek? Vyberte si pobyt z nabídky Last Minute za parádní ceny a vyrazte za dobrodružstvím třeba zítra.