Cenově zvýhodněné pobyty

Dopřejte si zasloužený odpočinek bez výčitek a vyrazte na pobyt za zvýhodněnou cenu. Uvidíte, že ani rodinná dovolená na horách nebo wellness nemusí zruinovat vaši peněženku. Právě naopak – díky sníženým cenám First Minute nebo Last Minute vám zbyde i dost peněz na návštěvu atrakcí, památek či restaurací.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“V hotelu jsme si užili parádní víkendový pobyt. Nadšeni jsme byli z krásného prostorného pokoje s pohodlnou postelí, vynikající bufetové stravy, velkého wellness centra s termálními bazény i saunovým světem, a já osobně i z kosmetické procedury. Potěšila nás i možnost zahrát si bowling a ochutnat místní koktejly. Za návštěvu stojí i místní termální lázně.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“S pobytem v Hotelu Polanica jsme byli velice spokojení. Pro mě byly nejlepším zážitkem procedury, pro mou neteř zase dětská herna a brouzdaliště. Pokoje byly dostatečně komfortní pro víkendový pobyt, polopenze byla chutná s dobrým výběrem pokrmů. Kladně hodnotím také wellness rozdělené na vodní a saunový svět. Městečko Polanica-Zdrój je působivé a jeho centrum a lázeňský park stojí za procházku.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým


Vybrat rodinnou či romantickou dovolenou tak, abyste byli spokojeni vy i váš rozpočet, může být někdy náročné. S pobyty za zvýhodněné ceny to ale není žádný problém – stačí si vybrat pobyt v akci podle vašich představ. V naší nabídce naleznete tři druhy cenově zvýhodněných pobytů:

  • First Minute: Plánovat dovolenou v předstihu se vyplatí. Nejenže budete mít jistotu, že vámi vybraný hotel či penzion má ještě dostatek volných pokojů, ale navíc pořídíte pobyt za skvělou cenu. Nezmeškejte ji!
  • Akční cena: Pobyt na krásném místě může potěšit nejen vás, ale i vaši peněženku. Při výběru pobytu za akční cenu dostanete skvělé služby a spoustu zážitků za bezkonkurenční ceny.
  • Last Minute: Už vážně potřebujete dovolenou anebo máte chuť na spontánní zážitek? Vyberte si pobyt z nabídky Last Minute za parádní ceny a vyrazte za dobrodružstvím třeba zítra.