Dovolená ve středisku Bad Kleinkirchheim

Lázeňské a lyžařské středisko Bad Kleinkirchheim leží v nejjižnější spolkové zemi Rakouska, v Korutanech. Alpská příroda v létě láká k pěší turistice nebo jízdě na kole a v zimě na jízdu na více než 100 kilometrech perfektně upravených sjezdovek. Po dni v horách pak zrelaxujete v místních termálních lázních. Vyberte si pobyt v Bad Kleinkirchheim a užívejte si nezapomenutelné chvíle uprostřed korutanského pohoří Nockberge.

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Chcete si užít skvělou dovolenou uprostřed krásné alpské přírody? Tak to se vám bude na jihu Rakouska moc líbit. Spolková země Korutany se pyšní mnohými klenoty – nejvyšší rakouskou horou Grossglockner, jezery s průzračnou vodou i malebnými lázeňskými městy. Jedním z takových, které stojí za to navštívit, je právě Bad Kleinkirchheim.

Dopřejte si relax na horách a v termálních lázních

Bad Kleinkirchheim těží své přírodní bohatství na maximum. Oblast můžete poznat při nejrůznějších pěších túrách, či vyjížďkách na kolech. Krásné procházky nabízí například Národní park Nockberge. Na vrcholky hor vás vyvezou lanovky, hned u nich se nachází místní termální lázně – St. Kathrein a Römerbad.

V zimě městečko láká na parádní lyžovačku. Těšte se na více než 100 kilometrů sjezdovek, na které vás vyveze 25 moderních lanovek. Největší pýchou lyžařského střediska je ale sjezdovka světového poháru Franz-Klammer-Abfahrt.

Náš tip: Po dni stráveném v horách není nic lepšího než si odpočinout ve vířivce nebo sauně. Sáhněte po některém z wellness balíčků a užijte si procházky krásnou rakouskou přírodou spolu s prvotřídním odpočinkem. Na vaší dovolené nám záleží, proto se do hotelů vydáváme osobně, abychom ověřili kvalitu nabízených služeb. Nabídku námi ověřených pobytů naleznete zde.