Wellness pobyty ve Slovinsku

Vydejte se na wellness pobyt ve Slovinsku! Po celodenní turistice ve vysokých horách či toulkách po městě si na konci dne užijte odpočinek v bazénu, vířivce anebo sauně. Díky kombinaci relaxace a výletů na čerstvém vzduchu se z wellness dovolené ve Slovinsku vrátíte jako znovuzrození!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“V tomto hotelu jsem byl na dovolené ještě před tím, než se stal součástí nabídky Travelkingu. Hotel působil velmi luxusně, má výbornou polohu u jezera Bohinj, přívětivé ceny, vynikající stravu s širokou nabídkou a velký vodní svět, který je rájem především pro rodiny s dětmi. Zároveň má dost velkou kapacitu, takže není problém najít volný termín v jakékoliv sezóně. To všechno jsou důvody, proč jsme se rozhodli hotel zařadit do naší nabídky.”

Peter Kóša
Peter Kóša
Spolumajitel Travelkingu


Dokonalá aktivní dovolená se neobejde bez odpočinku a o pobytech ve vysokých slovinských horách to platí dvojnásob. Zarezervujte si proto pobyt v hotelu, který disponuje vlastním wellness centrem. Uvidíte sami, že po celém dni na nohou není nic lepšího, než svalů, dopřát zasloužené uvolnění v bazénu, sauně nebo ve vířivce.

Kde si užijete ten nejlepší wellness pobyt ve Slovinsku?

Toužíte na vlastní oči vidět světoznámé jezero Bled s ikonickým kostelíkem na ostrově uprostřed? Nebo se raději vypravíte na pořádnou vysokohourskou turistiku do Národního parku Triglav? Ve Slovinsku můžete navíc horskou turistiku hravě spojit s odpočinkem ve wellness. Stačí, když si zvolíte ubytování v jednom z blízkých wellness hotelů a užijete si nejen přírodní krásy, ale i blahodárný odpočinek ve vířivce, saunovém světě či v bazénech. Luxusní gastronomie a perfektní služby v hotelu jsou už jen třešničkou na dortu.

Do Slovinska se ale můžete vydat i tehdy, pokud toužíte hlavně po odpočinku a načerpání nových sil. Díky 87 termálním pramenům a 15 prvotřídním lázním se Slovinsko dostává do povědomí návštěvníků jako ideální oblast pro relaxaci. Mnohé ze zdejších lázní jsou propojeny s luxusními hotely, a tak si kromě odpočinku ve wellness či v saunách dopřejete i nefalšovaný relax ve vodě s ozdravnými účinky. Vydejte se za ním například do lázní Zdravilišče Laško nebo Terme Topolšica.