Wellness pobyty ve Slovinsku

Vydejte se na wellness pobyt ve Slovinsku! Po celodenní turistice ve vysokých horách či toulkách po městě si na konci dne užijte odpočinek v bazénu, vířivce anebo sauně. Díky kombinaci relaxace a výletů na čerstvém vzduchu se z wellness dovolené ve Slovinsku vrátíte jako znovuzrození!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Ať už strávíte čas na hotelu nebo v jeho okolí, vždy si užijete plno skvělých zážitků. Bohinj Eco Hotel je opravdu veliký, takže vždy najdete volný pokoj. Díky bohaté nabídce wellness a přilehlém aquaparku s množstvím atrakcí, si užijete zábavu a relaxaci i během deštivých dnů. Pokud vám bude počasí přát, udělejte si výlet do hor, na kolech nebo si užívejte vodní radovánky v nejkrásnějších jezerech Slovinska. Spokojeni jsme byli nejen se službami, ale i se stravou a vstřícným personálem. Největším zážitkem pro nás ale byla jízda na paddleboardech na průzračném Bohinjském jezeře.”

František Jordán
František Jordán
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Rimski dvor ****superior byl opravdovým balzámem na nervy. Toužíte po dokonalém odpočinku od všedních starostí v klidu přírody? Pak půjde o ideální dovolenkový resort pro vás. Zlatým hřebem hotelu jsou krásné lázně inspirované antickým stylem, který se prolíná celým interiérem budovy. Z termálních bazénů a saunového světa se nám ani nechtělo odcházet. Pochutnali jsme si na snídaních a večeřích ve formě bohatých bufetů a oceňuji, že hotel pamatuje i na vegetariány a hosty s některými dalšími stravovacími omezeními. O každého návštěvníka je tu zkrátka dokonale postaráno.”

Eliška Srncová
Eliška Srncová
Senior copywriter


Dokonalá aktivní dovolená se neobejde bez odpočinku a o pobytech ve vysokých slovinských horách to platí dvojnásob. Zarezervujte si proto pobyt v hotelu, který disponuje vlastním wellness centrem. Uvidíte sami, že po celém dni na nohou není nic lepšího, než svalů, dopřát zasloužené uvolnění v bazénu, sauně nebo ve vířivce.

Kde si užijete ten nejlepší wellness pobyt ve Slovinsku?

Toužíte na vlastní oči vidět světoznámé jezero Bled s ikonickým kostelíkem na ostrově uprostřed? Nebo se raději vypravíte na pořádnou vysokohourskou turistiku do Národního parku Triglav? Ve Slovinsku můžete navíc horskou turistiku hravě spojit s odpočinkem ve wellness. Stačí, když si zvolíte ubytování v jednom z blízkých wellness hotelů a užijete si nejen přírodní krásy, ale i blahodárný odpočinek ve vířivce, saunovém světě či v bazénech. Luxusní gastronomie a perfektní služby v hotelu jsou už jen třešničkou na dortu.

Do Slovinska se ale můžete vydat i tehdy, pokud toužíte hlavně po odpočinku a načerpání nových sil. Díky 87 termálním pramenům a 15 prvotřídním lázním se Slovinsko dostává do povědomí návštěvníků jako ideální oblast pro relaxaci. Mnohé ze zdejších lázní jsou propojeny s luxusními hotely, a tak si kromě odpočinku ve wellness či v saunách dopřejete i nefalšovaný relax ve vodě s ozdravnými účinky. Vydejte se za ním například do lázní Zdravilišče Laško nebo Terme Topolšica.