• Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček (do 8 kg) za poplatek 20 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Moderní hotel s léčebnou tradicí

Hotel Zdravilišče Laško **** se nachází v zeleném parku u řeky Savinja jen 15 minut pěšky od centra lázeňském města Laško. Již 160 let se v hotelu udržuje tradice léčby pomocí termálních pramenů, zároveň nabízí moderní ubytování a wellness. Celý hotel je bezbariérový a přizpůsobený osobám s omezením pohybu.

Ubytováni budete v pokoji Standard zařízeném klimatizací, TV, minibarem a koupelnou se sprchou, WC, fénem a županem. Samozřejmostí je také WiFi připojení.

V restauraci se podávají jídla mezinárodní kuchyně a dbá se na zdravou a vyváženou stravu. Na snídani i večeři si vyberete z bohatého bufetu. K dispozici je vám také kavárna a voda z termálního pramene.

Termální bazény a aktivity

Během pobytu si užijete spoustu odpočinku v termálních bazénech. Ve vnitřním areálu najdete terapeutický bazén (32 °C), hydromasážní a dětský bazén (34 °C) a Kneippův chodník. Venku vás pak čeká rekreačně masážní bazén (32 - 34 °C), kde rozhýbete a prohřejete veškeré svaly a klouby.


V bazénech se můžete zapojit do cvičení a animačních programů, například vždy v 17:30 hodin se koná aqua aerobic.


Další možnost relaxace a zábavy nabízí sousední Hotel Termana Park Laško ****Superior, kde máte také neomezený vstup do termálního wellness s bazény a vířivkami.