Dovolená ve slovinských hotelech propojených s lázněmi

Slovinsko je země vysokých hor, smaragdových jezer a řek a malebné krajiny s mnoha hostelíky. Kromě toho ve Slovinsku ovšem najdete i vyhlášené termální lázně. Že jste ještě kouzlo slovinských termálů neobjevili? Pak je nejvyšší čas to změnit! Vyražte na dokonalou odpočinkovou dovolenou a ubytujte se v hotelu přímo propojeném s termály. Z moderního pokoje či luxusní restaurace to tak budete mít k ozdravným bazénům doslova pár kroků.

Načítám nabídky...


Všichni dobře víme, že na zdraví nejlépe působí krásná příroda a výborná lázeňská péče. Dopřejte si obojí na jednom místě a vyrazte do slovinských termálních lázní, které jsou přímo propojeny s luxusními hotely. Mnohé z nich stojí na úpatí Alp, jiné v blízkosti vinařských oblastí a Triglavského národního parku. O dokonalý zážitek se postarají bazény plné léčivé termální vody, moderní wellness centra, komfortní pokoje a znamenité restaurace.

Kde najdete ty nejlepší hotely propojené s termály ve Slovinsku?

Jedny z nejoblíbenějších a nejmodernějších termálních lázní v celé zemi naleznete v idylicky působící vesničce Moravské Toplice. Oblast proslavila unikátní černá termální voda s blahodárnými účinky na lidský organismus. V blízkosti lázní stojí luxusní Hotel Vivat ****superior, který vás okouzlí jak stylovým prostředím, tak i prvotřídními službami .

Lázeňské městečko Terme Topolšica je známé díky nejvyššímu počtu slunečných dní v roce v celém Slovinsku. Za zdejším horským vzduchem a fantastickými termály sem míří množství návštěvníků za léčbou dýchacích cest, srdečních či cévních chorob i stresu. Místní pohodu v lázních si nejlépe užijete, pokud zvolíte pobyt v komplexu Terme Topolšica - Hotel Vesna & Family Apartments, který je s termály propojen chodbou.

Pokud si kromě vyhlášených termálů a krásné přírody potrpíte i na dodržování ekologických zásad života, pobyt v Hotelu Bioterme **** bude dokonalou destinací vaší příští dovolené. Hotel je přímo propojen s termálními lázněmi a kromě kvalitních wellness služeb zaručuje svým hostům také špičkový servis poskytovaný s ohledem na přírodu.