Dovolená ve slovinských hotelech propojených s lázněmi

Slovinsko je země vysokých hor, smaragdových jezer a řek a malebné krajiny s mnoha hostelíky. Kromě toho ve Slovinsku ovšem najdete i vyhlášené termální lázně. Že jste ještě kouzlo slovinských termálů neobjevili? Pak je nejvyšší čas to změnit! Vyražte na dokonalou odpočinkovou dovolenou a ubytujte se v hotelu přímo propojeném s termály. Z moderního pokoje či luxusní restaurace to tak budete mít k ozdravným bazénům doslova pár kroků.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Thermana Park Laško **** byl fantastický. Hned po příchodu mě okouzlili otevřené prostory, moderní design a dokonalá čistota. Pokoj byl prostorný, skvěle vybavený a byl v něm klid. Díky kvalitní matraci jsem se každou noc báječně vyspal. V okolí je spousta parádních výletních cílů, ovšem díky obrovskému vodnímu parku s wellness si pobyt užijete za každého počasí. Relaxovat můžete jak v saunách či vířivkách, tak v krásné okolní přírodě. Vynikající bufetová polopenze daleko předčila moje očekávání a výborný personál se o nás skvěle postaral. ”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko
Ověřeno Travelkingem

“Hotelový areál Terme Snovik se nachází daleko od ruchu civilizace, v krásné přírodě uprostřed lesů. Hned jak vystoupíte z auta ucítíte čerstvý čistý vzduch. V hlavní budově sídlí recepce, restaurace a lázně. Domky s pokoji jsou rozesety po celém areálu a jsou vkusně zařízené, a to včetně balkonu. Z oken je krásný výhled na okolní kopce. Hotel je ideálním výchozím bodem pro toulky turistickými trasami. Skvělé chvíle si zde užijete i během deštivých dnů – lenošit můžete u termálního bazénu či v saunách. Pobyt vřele doporučuji milovníkům přírody a klidu. Krásně jsem si zde odpočinuli.”

Nikola Průdková
Nikola Průdková
Finanční tým


Všichni dobře víme, že na zdraví nejlépe působí krásná příroda a výborná lázeňská péče. Dopřejte si obojí na jednom místě a vyrazte do slovinských termálních lázní, které jsou přímo propojeny s luxusními hotely. Mnohé z nich stojí na úpatí Alp, jiné v blízkosti vinařských oblastí a Triglavského národního parku. O dokonalý zážitek se postarají bazény plné léčivé termální vody, moderní wellness centra, komfortní pokoje a znamenité restaurace.

Kde najdete ty nejlepší hotely propojené s termály ve Slovinsku?

Jedny z nejoblíbenějších a nejmodernějších termálních lázní v celé zemi naleznete v idylicky působící vesničce Moravské Toplice. Oblast proslavila unikátní černá termální voda s blahodárnými účinky na lidský organismus. V blízkosti lázní stojí luxusní Hotel Vivat ****superior, který vás okouzlí jak stylovým prostředím, tak i prvotřídními službami .

Lázeňské městečko Terme Topolšica je známé díky nejvyššímu počtu slunečných dní v roce v celém Slovinsku. Za zdejším horským vzduchem a fantastickými termály sem míří množství návštěvníků za léčbou dýchacích cest, srdečních či cévních chorob i stresu. Místní pohodu v lázních si nejlépe užijete, pokud zvolíte pobyt v komplexu Terme Topolšica - Hotel Vesna & Family Apartments, který je s termály propojen chodbou.

Pokud si kromě vyhlášených termálů a krásné přírody potrpíte i na dodržování ekologických zásad života, pobyt v Hotelu Bioterme **** bude dokonalou destinací vaší příští dovolené. Hotel je přímo propojen s termálními lázněmi a kromě kvalitních wellness služeb zaručuje svým hostům také špičkový servis poskytovaný s ohledem na přírodu.