Wellness pobyty v Triglavském národním parku

Vydejte se na dovolenou do Triglavského národního parku a užijte si neopakovatelné zážitky v lůně slovinské přírody. Však co může být krásnějšího než relax ve wellness s výhledem na úchvatné přírodní scenérie? S wellness pobytem v Triglavském národním parku máte tuto dokonalou atmosféru na dosah.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt ve Slovinsku nás naprosto nadchl a určitě se sem ještě vrátíme. Hotel Astoria Bled *** byl parádním výchozím bodem pro naše výlety. Určitě doporučuji jezera Bled, Bohinjské i Jasna a Korita Mostnice. Ubytování bylo moderní, postel extrémně komfortní, snídaně naprosto vynikající. Potěšilo nás i wellness s bohatou nabídkou masáží a hned dvěma vířivkami.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Ať už strávíte čas na hotelu nebo v jeho okolí, vždy si užijete plno skvělých zážitků. Bohinj Eco Hotel je opravdu veliký, takže vždy najdete volný pokoj. Díky bohaté nabídce wellness a přilehlém aquaparku s množstvím atrakcí, si užijete zábavu a relaxaci i během deštivých dnů. Pokud vám bude počasí přát, udělejte si výlet do hor, na kolech nebo si užívejte vodní radovánky v nejkrásnějších jezerech Slovinska. Spokojeni jsme byli nejen se službami, ale i se stravou a vstřícným personálem. Největším zážitkem pro nás ale byla jízda na paddleboardech na průzračném Bohinjském jezeře.”

František Jordán
František Jordán
Marketingový tým


Slovinsko je známé svou divokou přírodou a Triglavský národní park je perlou této země. Nespočet šumivých vodopádů, překrásných jezer s průzračnou vodou, hlubokých lesů a rozsáhlých plání vás zabaví na dlouhé dny. Po objevování divoké slovinské přírody si navíc můžete dopřát luxusní odpočinek ve wellness, často i s výhledem na překrásnou krajinu.

Triglavský národní park: dokonalý relax pro tělo i mysl

Bohatá slovinská příroda okouzlí především vyznavače kratších i delších procházek. Vydat se můžete třeba k jezeru Bohinj, největšímu přírodnímu jezeru Slovinska, nebo k nedalekým vodopádům Savica. Projděte si překrásnou soutěsku Vintgar a dojděte až k téměř 16m vodopádu Šum.

Kromě přírodních památek se můžete nadchnout i trochou historie, při návštěvě středověkého Bledského hradu, který shlíží na legendární ledovcové jezero Bled ze skály vysoké 130 metrů. Pro sportovní nadšence jsou tu zase lyžařská střediska, například ski areál Vogel s 22 sjezdovkami, a nejrůznější adrenalinové sporty, jako je paragliding, lezení po skalách nebo sjíždění řeky na raftech.

Po vší té aktivitě si náležitě odpočinete v bazénu, vířivce nebo sauně. Stačí si jen vybrat některý z pobytů v hotelu s vlastní wellness zónou. Vydat se také můžete do města Bled, které má dlouhou lázeňskou tradici sahající až do 19. století a vyvěrá zde hned několik termálních pramenů.