Wellness pobyty v Triglavském národním parku

Vydejte se na dovolenou do Triglavského národního parku a užijte si neopakovatelné zážitky v lůně slovinské přírody. Však co může být krásnějšího než relax ve wellness s výhledem na úchvatné přírodní scenérie? S wellness pobytem v Triglavském národním parku máte tuto dokonalou atmosféru na dosah.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Lázeňský pobyt v Hotelu Dvořák byl naprosto skvělý. Personál hotelu je velice milý, ochotný a ve všem nám vyšel vstříc. Ubytovány jsme byly v prostorném pokoji s balkónem, který měl výhled na centrum. Využily jsme wellness s bazénem a saunami, dopřály si několik procedur v balneo centru i thajskou masáž - vše bylo parádní. Vynikající byla také polopenze s bohatým výběrem ze zdravých pokrmů. Hotel je přímo v centru Karlových Varů, a tak jsme každý den vyrazily na procházku po kolonádách a ochutnávaly místní prameny.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Musím uznat, že renovace Hotelu Fagus prospěla a udělala z něj opravdu moderní zařízení. Ubytování mě potěšilo pěkným pokojem, lesním prostředím a velice ochotným personálem. Ideální program na večer pak nabízí wellness centrum, kde si parádně odpočinete. V dojezdové vzdálenosti leží město Šoproň, jehož centrum nabízí mnoho památek, muzeí i butiků. Dokonce si můžete zaplatit jízdu vláčkem kolem historického jádra města.”

Tamas Tutkovics
Tamas Tutkovics
Obchodní tým


Slovinsko je známé svou divokou přírodou a Triglavský národní park je perlou této země. Nespočet šumivých vodopádů, překrásných jezer s průzračnou vodou, hlubokých lesů a rozsáhlých plání vás zabaví na dlouhé dny. Po objevování divoké slovinské přírody si navíc můžete dopřát luxusní odpočinek ve wellness, často i s výhledem na překrásnou krajinu.

Triglavský národní park: dokonalý relax pro tělo i mysl

Bohatá slovinská příroda okouzlí především vyznavače kratších i delších procházek. Vydat se můžete třeba k jezeru Bohinj, největšímu přírodnímu jezeru Slovinska, nebo k nedalekým vodopádům Savica. Projděte si překrásnou soutěsku Vintgar a dojděte až k téměř 16m vodopádu Šum.

Kromě přírodních památek se můžete nadchnout i trochou historie, při návštěvě středověkého Bledského hradu, který shlíží na legendární ledovcové jezero Bled ze skály vysoké 130 metrů. Pro sportovní nadšence jsou tu zase lyžařská střediska, například ski areál Vogel s 22 sjezdovkami, a nejrůznější adrenalinové sporty, jako je paragliding, lezení po skalách nebo sjíždění řeky na raftech.

Po vší té aktivitě si náležitě odpočinete v bazénu, vířivce nebo sauně. Stačí si jen vybrat některý z pobytů v hotelu s vlastní wellness zónou. Vydat se také můžete do města Bled, které má dlouhou lázeňskou tradici sahající až do 19. století a vyvěrá zde hned několik termálních pramenů.