Wellness pobyty v Nízkých Taurách

Nezapomenutelné výhledy, mohutné travnaté i skalnaté vrcholy hor a nespočet čirých jezer. Pohoří Nízké Taury vás okouzlí nejen nádhernou ryzí přírodou, ale také rozmanitými možnostmi vyžití. V zimě i v létě si tu užijete fantastickou aktivní dovolenou přesně podle svých představ. K tomu si vyberte wellness pobyt v Nízkých Taurách a po sportu si dopřejte trochu odpočinku.

Načítám nabídky...


Přes 600 dvoutisícových vrcholů, kilometry sjezdovek a nespočet horských jezer – rakouský přírodní klenot Nízké Taury vás naprosto odzbrojí. V letních i zimních měsících tu na vás čeká pestrý výběr různých aktivit, a tak si každý návštěvník přijde na své. Lyžování, turistika, koupání, cyklovýlety, lázně i adrenalin – na wellness pobytu v Nízkých Taurách vám opravdu nebude nic scházet.

Sport i odpočinek – proč vyrazit na wellness pobyt do Nízkých Taur?

Příroda v Nízkých Taurách láká turisty ze široka daleka. Najdete tu spoustu turistických i cyklistických stezek, které vedou na samá zajímavá místa. Vydejte se třeba na nejvyšší horu regionu – Hochgolling s nadmořskou výškou 2 863 metrů. Z dalších vrcholů rozhodně za zdolání stojí Hochwildstelle (2747 m), Waldhorn (2702 m) nebo Grosser Bösenstein (2448 m).

Zatímco v létě se můžete věnovat vysokohorské turistice, v zimě s první sněhovou nadílkou ožívá region pro všechny nadšené lyžaře. Na dosah ruky budete mít proslulou lyžařskou oblast Tauplitz se 40 kilometry sjezdovek, Kreischberg či Hochkar. Těšit se můžete na moderní lyžařská střediska a perfektní podmínky k nezapomenutelným momentům na sjezdovce.

Po dni stráveném na kopci přichází čas na trochu odpočinku. Vyberte si wellness pobyt v Nízkých Taurách a dopřejte si ho, kolik potřebujete. Uvolněte svalstvo ve vířivce, protáhněte se v [bazénu] nebo uklidněte mysl ve finské sauně. Vybrat si navíc můžete i hotely propojené s lázněmi, třeba v Bad Ischlu nebo Grimmingu.