Wellness pobyty v Egeru

Navštivte nádherné maďarské město Eger, které vedle zajímavých památek ukrývá i termální lázně, ve kterých vám nebude vůbec nic scházet. Termální bazény, vířivky, sauny i upravené parky vybízející k příjemným toulkám ve stínu stromů. Vyberte si wellness pobyt v Egeru a dopřejte si odpočinek přesně podle svých představ.

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.Maďarské město Eger vás nadchne barokní architekturou, okouzlující atmosférou a nekonečnými možnostmi vyžití. Turisté se sem sjíždí ze široka daleka za fantastickými termálními lázněmi se šesti bazény, vodopádem a lázeňskými domy. Bazény jsou napájeny léčivou vodou, která vám uleví od problémů s pohybovým ústrojím nebo s nemocemi nervové soustavy. Zvolte si wellness pobyt v Egeru podle svých představ.

Romantický Eger – místo, kde se mísí historie, dobré víno a prvotřídní lázeňské služby

Zamiřte do Egeru s celou rodinou nebo se svou drahou polovičkou. Každý si tu přijde na své. Děti si užijí nezapomenutelnou zábavu na skluzavkách a tobogánech, dospělí zase ocení lehátka u bazénu, wellness zónu nebo znamenité regionální víno. Se svými nejbližšími si tu tak užijete spoustu legrace i zaslouženého relaxu.

A co vás přesně v lázních Eger čeká? Relaxovat budete moci v termálním bazénu o teplotě 37 °C, rehabilitovat v padesátimetrovém plaveckém bazénu, unikátní zážitek představuje zase bazén s masážním vodopádem. Pro vaše ratolesti je tu připravený baby bazén, bazén se skluzavkou a dětský vodní hrad. Léčivou sílu zase pocítíte v lázeňských domech se dvěma sírovými bazény.

Nemusíte však celou dovolenou trávit u bazénu. Nadšenci do historie ocení skvostné barokní památky v centru Egeru. Zavítejte na starobylý hrad s nádherným výhledem na město, turecký Minaret nebo neoklasickou Baziliku. Příznivci hudby zase mohou navštívit muzeum Beatles. Každý návštěvník si však užije nezapomenutelnou atmosféru zatoulaných uliček a malebných kaváren.