Víkendové wellness pobyty

Jste neustále v jednom kole a cítíte, že by to chtělo pořádný odpočinek? Vydejte se na víkendový wellness pobyt a pořádně si dobijte baterky! Relaxace v sauně, vířivce nebo bazénu zaručeně prospěje vašemu tělu i duši.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Úžasný a jedinečný hotel. Opravdu se nachází na samotě uprostřed lesa, kde vás nic neruší. Má krásné, velké, nové wellness a v blízkém okolí najdete nejrůznější jezírka a vodopády. Rád se sem ještě někdy podívám.”

Tomáš Čmelík
Tomáš Čmelík
Spolumajitel Travelkingu
Ověřeno Travelkingem

“V Karlových Varech snad není exkluzivnější místo, kde se můžete ubytovat, než naproti Mlýnské kolonády. I bez toho je ale hotel úžasným místem pro odpočinek. Disponuje totiž vlastním minerálním pramenem a využívá jej k lázeňským procedurám, které jsou, stejně jako ostatní služby v hotelu, na vysoké úrovni. Čistota a preciznost jsou zde samozřejmostí. Osobně se mi také velice líbil čajový salonek, kde jsou denně k dispozici čtyři druhy prvotřídních čajů.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodní tým


Rádi byste si pořádně odpočinuli, ale pořádná dovolená je v nedohlednu? Pak jsou pro vás skvělým řešením víkendové wellness pobyty. Zázemí se saunou, vířivkou anebo bazénem je u těchto pobytů přímo součástí hotelu, takže to za dokonalým relaxem budete mít ze svého pokoje doslova pár kroků. Uvidíte, že i jediný odpočinkový víkend bude stačit k tomu, že se v pondělí budete cítit jako noví!

Kam na víkendový wellness pobyt?

Pouze jedenáct z evropských lázeňských měst bylo zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO. A hned tři z nich se nachází přímo v České republice! Na seznam byla zařazena všechna města takzvaného západočeského lázeňského trojúhelníku: Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně. Výjimečná kombinace množství léčivých termálních pramenů, špičkových lázeňských služeb, unikátní architektury a čerstvého vzduchu zaručuje dokonalý wellness víkend v jakémkoliv ročním období.

Pokud máte raději klidnější atmosféru a vyhlášená česká lázeňská města jsou pro vás příliš rušná, doporučujeme na wellness víkend zajet do Polska. Ačkoliv lázeňská města jako Kudowa Zdrój, Ladek Zdrój či Polanica Zdrój nejsou mezi turisty ještě tolik objevená, nabízejí skvělé podmínky pro báječný odpočinkový pobyt. Kromě toho leží nedaleko českých hranic, a tak si tam čeští vyznavači relaxace mohou zajet klidně na víkend.