Víkendové wellness pobyty

Jste neustále v jednom kole a cítíte, že by to chtělo pořádný odpočinek? Vydejte se na víkendový wellness pobyt a pořádně si dobijte baterky! Relaxace v sauně, vířivce nebo bazénu zaručeně prospěje vašemu tělu i duši.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Orsinu byl skvělým gurmánským zážitkem přímo u břehu Lipna. Všechny prostory byly velmi moderní a personál pozorný a milý. V našem pokoji nás nejvíce nadchla terasa s posezením a skvělým výhledem. Parádní bylo také wellness s bazénem a saunou, kam si člověk po celém dni plném výletu mohl jít odpočinout. Hotel má dokonce i svou písečnou pláž s lehátky přímo u vody. Bezesporu nejlepší však byla polopenze. Všechna jídla, která jsme ochutnali, byla naprosto vynikající.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v April Hotelu Panorama jsme si velmi užily. Nejvíce jsme ocenily polohu hotelu ve velmi klidné lokalitě, díky čemuž jsme slyšely jen zpěv ptáčků a hlavně tu nebyl žádný hluk z aut či rádií. Dále nám pobyt zpříjemnil velmi milý, usměvavý a ochotný personál – pan číšník nám například dával i tipy na výlety. K tomu krásný světlý pokoj a vynikající jídlo, které bylo doslova gurmánským zážitkem. Hotel je navíc skvělým výchozím bodem pro nejrůznější výlety po okolí, po kterých jsme si mohly dopřát příjemný odpočinek v hotelovém wellness.”

Markéta Zuziaková
Markéta Zuziaková
Obchodní tým


Rádi byste si pořádně odpočinuli, ale pořádná dovolená je v nedohlednu? Pak jsou pro vás skvělým řešením víkendové wellness pobyty. Zázemí se saunou, vířivkou anebo bazénem je u těchto pobytů přímo součástí hotelu, takže to za dokonalým relaxem budete mít ze svého pokoje doslova pár kroků. Uvidíte, že i jediný odpočinkový víkend bude stačit k tomu, že se v pondělí budete cítit jako noví!

Kam na víkendový wellness pobyt?

Pouze jedenáct z evropských lázeňských měst bylo zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO. A hned tři z nich se nachází přímo v České republice! Na seznam byla zařazena všechna města takzvaného západočeského lázeňského trojúhelníku: Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně. Výjimečná kombinace množství léčivých termálních pramenů, špičkových lázeňských služeb, unikátní architektury a čerstvého vzduchu zaručuje dokonalý wellness víkend v jakémkoliv ročním období.

Pokud máte raději klidnější atmosféru a vyhlášená česká lázeňská města jsou pro vás příliš rušná, doporučujeme na wellness víkend zajet do Polska. Ačkoliv lázeňská města jako Kudowa Zdrój, Ladek Zdrój či Polanica Zdrój nejsou mezi turisty ještě tolik objevená, nabízejí skvělé podmínky pro báječný odpočinkový pobyt. Kromě toho leží nedaleko českých hranic, a tak si tam čeští vyznavači relaxace mohou zajet klidně na víkend.

Množstvím i kvalitou termálních lázní je světově proslulé Maďarsko. Ačkoliv tato země s Českem přímo nesousedí, vyhlášená lázeňská města na severu jsou snadno od nás snadno dostupná. Cesta do hlavního města Budapešti, kde se nachází hned několik známých lázeňských areálů, trvá z Brna autem 3 hodinky. Do nádherného Győru, v jehož historickém centru se nachází jedny z vůbec nejoblíbenějších termálních lázní v celém Maďarsku, je cesta dokonce ještě o hodinu kratší.