Víkendové wellness pobyty

Jste neustále v jednom kole a cítíte, že by to chtělo pořádný odpočinek? Vydejte se na víkendový wellness pobyt a pořádně si dobijte baterky! Relaxace v sauně, vířivce nebo bazénu zaručeně prospěje vašemu tělu i duši.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel se nachází hned u pobřežní promenády a oblázkové pláže. Mezi vodní atrakce patří vnitřní a venkovní bazén a samozřejmě moře. Pokoj byl prostorný s velkým balkonem a výhledem na moře i ostrov Pag. Skvěle jsem si v něm odpočinul, zvláště díky dobré klimatizaci. Jídlo formou all inclusive bufetů bylo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje jsou v ceně od rána do večera, takže se během dovolené nemusíte bát ani žízně. Ostrov Pag je se svou rozmanitou krajinou opravdu výjimečnou částí Chorvatska, kterou doporučuji navštívit lodí Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt byl naprosto úžasný! Interiéry celého hotelu, včetně našeho pokoje, byly prostorné a designové. Termální lázně se spoustou bazénů zase ideální pro relaxaci. Polopenze nám velmi chutnala, výběr byl bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovin. Mohu říci, že veškerý personál v hotelu byl velmi profesionální, ochotný a usměvavý. To jsem si ověřil třeba v restauraci, kdy číšník přinesl mé dcerce jídlo na přání, i když v ten den nebylo na menu. Ideální volba pro rodiny, páry i osoby na služební cestě. V tomto prostředí se bude cítit příjemně každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko


Rádi byste si pořádně odpočinuli, ale pořádná dovolená je v nedohlednu? Pak jsou pro vás skvělým řešením víkendové wellness pobyty. Zázemí se saunou, vířivkou anebo bazénem je u těchto pobytů přímo součástí hotelu, takže to za dokonalým relaxem budete mít ze svého pokoje doslova pár kroků. Uvidíte, že i jediný odpočinkový víkend bude stačit k tomu, že se v pondělí budete cítit jako noví!

Kam na víkendový wellness pobyt?

Pouze jedenáct z evropských lázeňských měst bylo zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO. A hned tři z nich se nachází přímo v České republice! Na seznam byla zařazena všechna města takzvaného západočeského lázeňského trojúhelníku: Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně. Výjimečná kombinace množství léčivých termálních pramenů, špičkových lázeňských služeb, unikátní architektury a čerstvého vzduchu zaručuje dokonalý wellness víkend v jakémkoliv ročním období.

Pokud máte raději klidnější atmosféru a vyhlášená česká lázeňská města jsou pro vás příliš rušná, doporučujeme na wellness víkend zajet do Polska. Ačkoliv lázeňská města jako Kudowa Zdrój, Ladek Zdrój či Polanica Zdrój nejsou mezi turisty ještě tolik objevená, nabízejí skvělé podmínky pro báječný odpočinkový pobyt. Kromě toho leží nedaleko českých hranic, a tak si tam čeští vyznavači relaxace mohou zajet klidně na víkend.

Množstvím i kvalitou termálních lázní je světově proslulé Maďarsko. Ačkoliv tato země s Českem přímo nesousedí, vyhlášená lázeňská města na severu jsou snadno od nás snadno dostupná. Cesta do hlavního města Budapešti, kde se nachází hned několik známých lázeňských areálů, trvá z Brna autem 3 hodinky. Do nádherného Győru, v jehož historickém centru se nachází jedny z vůbec nejoblíbenějších termálních lázní v celém Maďarsku, je cesta dokonce ještě o hodinu kratší.