Víkendové wellness pobyty

Jste neustále v jednom kole a cítíte, že by to chtělo pořádný odpočinek? Vydejte se na víkendový wellness pobyt a pořádně si dobijte baterky! Relaxace v sauně, vířivce nebo bazénu zaručeně prospěje vašemu tělu i duši.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Crvena Luka Resort se nachází mimo město a patří k ní pláž s bílým jemným pískem. Hezčí pláž v Chorvatsku opravdu nenajdete. Pokoje jsou prostorné a nabízejí komfortní ubytování. Bufetová polopenze je plná dobrot a nadchne každého milovníka středomořské kuchyně. Odpočívat můžete i v moderním wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem a dvěma saunami. Dokonalé zázemí tu najdou rodiny s dětmi – je tu hned několik hřišť, parádní herna a animační programy. V okolí je spousta přírodních i kulturních krás od Vranského jezera přes historické město Zadar po pohoří Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt byl naprosto skvělý! Hotel byl krásný, pokoj moderní a čistý, personál milý a vstřícný. Velice nás nadchly bohaté snídaně a vynikající večeře. Wellness je menší, ale i tak parádní s pěkným výhledem na město. Hotel se nachází u řeky Visly v klidnější části Krakova, takže během noci je tu naprostý klid. Do centra je to opravdu kousek a přes most se do něj dostanete pohodlně i pěšky. Hotel Qubus bude určitě naším útočištěm v Krakově i v budoucnu. Jen si příště vezmeme pobyt s polopenzí. ”

Aneta Ráztokayová
Aneta Ráztokayová
Obchodní tým


Rádi byste si pořádně odpočinuli, ale pořádná dovolená je v nedohlednu? Pak jsou pro vás skvělým řešením víkendové wellness pobyty. Zázemí se saunou, vířivkou anebo bazénem je u těchto pobytů přímo součástí hotelu, takže to za dokonalým relaxem budete mít ze svého pokoje doslova pár kroků. Uvidíte, že i jediný odpočinkový víkend bude stačit k tomu, že se v pondělí budete cítit jako noví!

Kam na víkendový wellness pobyt?

Pouze jedenáct z evropských lázeňských měst bylo zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO. A hned tři z nich se nachází přímo v České republice! Na seznam byla zařazena všechna města takzvaného západočeského lázeňského trojúhelníku: Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně. Výjimečná kombinace množství léčivých termálních pramenů, špičkových lázeňských služeb, unikátní architektury a čerstvého vzduchu zaručuje dokonalý wellness víkend v jakémkoliv ročním období.

Pokud máte raději klidnější atmosféru a vyhlášená česká lázeňská města jsou pro vás příliš rušná, doporučujeme na wellness víkend zajet do Polska. Ačkoliv lázeňská města jako Kudowa Zdrój, Ladek Zdrój či Polanica Zdrój nejsou mezi turisty ještě tolik objevená, nabízejí skvělé podmínky pro báječný odpočinkový pobyt. Kromě toho leží nedaleko českých hranic, a tak si tam čeští vyznavači relaxace mohou zajet klidně na víkend.

Množstvím i kvalitou termálních lázní je světově proslulé Maďarsko. Ačkoliv tato země s Českem přímo nesousedí, vyhlášená lázeňská města na severu jsou snadno od nás snadno dostupná. Cesta do hlavního města Budapešti, kde se nachází hned několik známých lázeňských areálů, trvá z Brna autem 3 hodinky. Do nádherného Győru, v jehož historickém centru se nachází jedny z vůbec nejoblíbenějších termálních lázní v celém Maďarsku, je cesta dokonce ještě o hodinu kratší.