Víkendové pobyty v Česku

Využijte víkend k poznávání naší vlasti. Vydejte se do přírody, za památkami nebo za odpočinkem v lázních. Vydejte se na víkendový pobyt v Česku a užijte si volné dny přesně podle vašich představ.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Dovolenou v Mariánských Lázních jsme si náramně užili. Už při příjezdu do hotelu o nás bylo královsky postaráno, velice sympatická recepční nám vše dopodrobna vysvětlila a přidala i tipy na zajímavosti v okolí. I po zbytek pobytu jsme se cítili jako vážení hosté. Poloha Hotelu Excelsior **** je ideální na procházky po kolonádách a objevování krás města, třešničkou na dortu je potom odpočinek ve wellness nebo různé relaxační procedury. Hotel cílí spíše na dospělé hosty, na děti jsme zde za celý pobyt nenarazili. Můžu jej proto doporučit hlavně těm, kteří si chtějí užít božský klid a relax ve dvou.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Hotel Kolonáda se nachází přímo v lázeňském centru, a tak je to z něj blízko na atraktivní výletní cíle. Pokoj byl prostorný a vybavený vším pro naše pohodlí. Výběr pokrmů byl na snídaních i večeřích opravdu bohatý a zahrnoval i netradiční speciality. Celkově jsme si na polopenzi velmi pochutnali. Hotel má vlastní wellness centrum s bazénem, vířivkou a saunou, kde jsme si po aktivně stráveném dni na výletech krásně odpočinuli. Ať už se na pobyt vydáte v jakémkoliv období, doporučuji pořídit si turistickou kartu Karlovy Vary Region Card. S ní budete mít vstupné na spoustu atrakcí zdarma.”

Nikodem Jacuk
Nikodem Jacuk
Obchodní tým


Ať už víkendy rádi využíváte k výletům nebo si raději odpočinete, byla by škoda volné dny nevyužít k cestování. Za víkend v Česku stihnete objevit nová zajímavá místa, nebo se můžete vrátit tam, kde se vám líbilo. Jestli dáte přednost městům, přírodě nebo lázním, záleží už jen a jen na vás.

Kam na víkendový pobyt v Česku?

Trávíte volný čas nejraději v přírodě? Pak je pro vás ideální volbou dovolená v českých horách. Stovky kilometrů značených tras vás zavedou k mnoha atraktivním cílům a během turistiky si krásně vyčistíte hlavu.

Pokud ve dny volna chcete hlavně hodit povinnosti za hlavu a věnovat se relaxaci, není nic lepšího než se vydat na wellness pobyt. Díky poctivému odpočinku v hotelové sauně, vířivce anebo bazénu se v pondělí vrátíte do práce plní elánu a energie. Za dokonalým relaxem můžete ovšem zamířit klidně přímo do českých lázní, kde můžete vyzkoušet sílu našich léčivých minerálních pramenů.

Víkend představuje skvělou příležitost, jak si po hektických pracovních dnech užít krásné chvíle s partnerem. V nabídce proto má romantické pobyty, které mohou být i nádherným dárkem pro vaši polovičku.

Pro svého čtyřnohého kamaráda nemusíte na víkend shánět hlídání! Bez obav jej vezměte na pobyt v Česku se psem. Objevování nových míst si užijete společně!