Víkendové pobyty v Česku

Využijte víkend k poznávání naší vlasti. Vydejte se do přírody, za památkami nebo za odpočinkem v lázních. Vydejte se na víkendový pobyt v Česku a užijte si volné dny přesně podle vašich představ.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“S pobytem v Hotelu Avanti **** jsme byly spokojené. Pokoj byl prostorný, útulný a našly jsme v něm vše pro komfortní pobyt –⁠ pohodlnou postel a jako bonus také velký balkon. Ráno jsme se posilnily výbornou snídaní, kde si každá z nás pochutnala na svých oblíbených pokrmech. Velikou výhodou hotelu je také střešní wellness centrum s vířivkou a saunou. Škoda jen, že v den pobytu byla vířivka nedostupná. Tak třeba příště. :)”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Z pobytu ve Wellness & Spa Hotelu Villa Regenhart **** jsem byl opravdu nadšený. Luxusní vila leží v zahradě a poskytuje moderní vybavení i historickou atmosféru. Zrekonstruovaný interiér je doplněn o moderním wellness s bazénem, saunami a klidovou zónou s panoramatickým výhledem. Skvělým začátkem dne byly pestré bufetové snídaně a ještě lepším završením pak vynikající večeře. Tento pobyt bych doporučil každému, kdo ocení krásné prostředí uvnitř i venku a očekává služby na nejvyšší úrovni.”

Matěj Kytner
Matěj Kytner
Obchodní tým


Ať už víkendy rádi využíváte k výletům nebo si raději odpočinete, byla by škoda volné dny nevyužít k cestování. Za víkend v Česku stihnete objevit nová zajímavá místa, nebo se můžete vrátit tam, kde se vám líbilo. Jestli dáte přednost městům, přírodě nebo lázním, záleží už jen a jen na vás.

Kam na víkendový pobyt v Česku?

Trávíte volný čas nejraději v přírodě? Pak je pro vás ideální volbou dovolená v českých horách. Stovky kilometrů značených tras vás zavedou k mnoha atraktivním cílům a během turistiky si krásně vyčistíte hlavu.

Pokud ve dny volna chcete hlavně hodit povinnosti za hlavu a věnovat se relaxaci, není nic lepšího než se vydat na wellness pobyt. Díky poctivému odpočinku v hotelové sauně, vířivce anebo bazénu se v pondělí vrátíte do práce plní elánu a energie. Za dokonalým relaxem můžete ovšem zamířit klidně přímo do českých lázní, kde můžete vyzkoušet sílu našich léčivých minerálních pramenů.

Víkend představuje skvělou příležitost, jak si po hektických pracovních dnech užít krásné chvíle s partnerem. V nabídce proto má romantické pobyty, které mohou být i nádherným dárkem pro vaši polovičku.

Pro svého čtyřnohého kamaráda nemusíte na víkend shánět hlídání! Bez obav jej vezměte na pobyt v Česku se psem. Objevování nových míst si užijete společně!