Víkendové pobyty v Česku

Využijte víkend k poznávání naší vlasti. Vydejte se do přírody, za památkami nebo za odpočinkem v lázních. Vydejte se na víkendový pobyt v Česku a užijte si volné dny přesně podle vašich představ.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel nás naprosto okouzlil a všechno bylo na jedničku. Personál byl velmi milý a vždy nám s čímkoliv ochotně poradil. Pokoj byl dostatečně velký s velmi pohodlnou postelí, krásnou čistou koupelnou a županem i pantoflemi. Dobu strávenou ve wellness jsme si užili. Byli jsme tam téměř sami, takže jsme měli bazén i vířivku jen pro sebe. Pokud bych měla jednu věc opravdu vyzdvihnout, tak je to strava. Naprosto překonala mé očekávání. V okolí je spousta možností výletů – určitě doporučuji vyjet lanovkou na Medvědín.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“Penzion nás okouzlil už při příjezdu. Po vstupu nás uvítal milý personál a překvapily nás luxusní interiéry. Pokoj včetně koupelny byl prostorný, postel pohodlná a spalo se nám na ní výborně. Vypíchnout musím určitě také chutné snídaně a wellness, které bylo kouzelné, a díky vířivce a sauně se člověk nenudil, i když zrovna pršelo. Na výlet jsme se vydali do Žďáru nad Sázavou na Zelenou horu, kde je kostel Sv. Jana Nepomuckého. Určitě se sem ještě vrátíme, abychom mohli okolí více prozkoumat za lepšího počasí. Možností výletů je tu totiž nespočet.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodní tým


Ať už víkendy rádi využíváte k výletům nebo si raději odpočinete, byla by škoda volné dny nevyužít k cestování. Za víkend v Česku stihnete objevit nová zajímavá místa, nebo se můžete vrátit tam, kde se vám líbilo. Jestli dáte přednost městům, přírodě nebo lázním, záleží už jen a jen na vás.

Kam na víkendový pobyt v Česku?

Trávíte volný čas nejraději v přírodě? Pak je pro vás ideální volbou dovolená v českých horách. Stovky kilometrů značených tras vás zavedou k mnoha atraktivním cílům a během turistiky si krásně vyčistíte hlavu.

Pokud ve dny volna chcete hlavně hodit povinnosti za hlavu a věnovat se relaxaci, není nic lepšího než se vydat na wellness pobyt. Díky poctivému odpočinku v hotelové sauně, vířivce anebo bazénu se v pondělí vrátíte do práce plní elánu a energie. Za dokonalým relaxem můžete ovšem zamířit klidně přímo do českých lázní, kde můžete vyzkoušet sílu našich léčivých minerálních pramenů.

Víkend představuje skvělou příležitost, jak si po hektických pracovních dnech užít krásné chvíle s partnerem. V nabídce proto má romantické pobyty, které mohou být i nádherným dárkem pro vaši polovičku.

Pro svého čtyřnohého kamaráda nemusíte na víkend shánět hlídání! Bez obav jej vezměte na pobyt v Česku se psem. Objevování nových míst si užijete společně!