Víkendové pobyty v Česku

Využijte víkend k poznávání naší vlasti. Vydejte se do přírody, za památkami nebo za odpočinkem v lázních. Vydejte se na víkendový pobyt v Česku a užijte si volné dny přesně podle vašich představ.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Lázeňský pobyt v Hotelu Dvořák byl naprosto skvělý. Personál hotelu je velice milý, ochotný a ve všem nám vyšel vstříc. Ubytovány jsme byly v prostorném pokoji s balkónem, který měl výhled na centrum. Využily jsme wellness s bazénem a saunami, dopřály si několik procedur v balneo centru i thajskou masáž - vše bylo parádní. Vynikající byla také polopenze s bohatým výběrem ze zdravých pokrmů. Hotel je přímo v centru Karlových Varů, a tak jsme každý den vyrazily na procházku po kolonádách a ochutnávaly místní prameny.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Sport Art Centrum Hotel nabízí opravdu skvělé vyžití. Ráda bych se sem někdy vrátila, a to nejen kvůli velkému krytému bazénu a wellness se saunou. Užili jsme si například i multifunkční halu s badmintonem. Personál byl velice ochotný a prostorný pokoj disponoval vším potřebným. Hotel se nachází jen pár minut jízdy od Rožnova pod Radhoštěm a dalších turistických cílů v okolí. Doporučuji navštívit Jurkovičovu rozhlednu a Pustevny.”

Zuzana Andělová
Zuzana Andělová
Zákaznická podpora


Ať už víkendy rádi využíváte k výletům nebo si raději odpočinete, byla by škoda volné dny nevyužít k cestování. Za víkend v Česku stihnete objevit nová zajímavá místa, nebo se můžete vrátit tam, kde se vám líbilo. Jestli dáte přednost městům, přírodě nebo lázním, záleží už jen a jen na vás.

Kam na víkendový pobyt v Česku?

Trávíte volný čas nejraději v přírodě? Pak je pro vás ideální volbou dovolená v českých horách. Stovky kilometrů značených tras vás zavedou k mnoha atraktivním cílům a během turistiky si krásně vyčistíte hlavu.

Pokud ve dny volna chcete hlavně hodit povinnosti za hlavu a věnovat se relaxaci, není nic lepšího než se vydat na wellness pobyt. Díky poctivému odpočinku v hotelové sauně, vířivce anebo bazénu se v pondělí vrátíte do práce plní elánu a energie. Za dokonalým relaxem můžete ovšem zamířit klidně přímo do českých lázní, kde můžete vyzkoušet sílu našich léčivých minerálních pramenů.

Víkend představuje skvělou příležitost, jak si po hektických pracovních dnech užít krásné chvíle s partnerem. V nabídce proto má romantické pobyty, které mohou být i nádherným dárkem pro vaši polovičku.

Pro svého čtyřnohého kamaráda nemusíte na víkend shánět hlídání! Bez obav jej vezměte na pobyt v Česku se psem. Objevování nových míst si užijete společně!