Lokalita Kysuckých Beskyd se báječně hodí pro pěší turistiku i cyklovýlety, celou oblastí se táhne téměř 140 km dlouhá Kysucká cyklomagistrála a na kole taky dojedete k různým zajímavým místům, jako je rozhledna Petránky nebo Vojtovský pramen.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Marcela S.)

Pobyt se nám líbil, personál velká spokojenost, strava, wellness spokojenost. Doporučili bychom uvést, že hotel nemá výtah. Vice informací o okolí a možných tur. trasách.

Vynikající (Jan C.)

Pobyt odpovídal popisu, vybavení hotelu luxusní, strava i bazén vynikající. Personál velmi vstřícný - byli jsme celkově velmi spokojeni. Dopručujeme výlet do Staré Bystrice - krásný dřevěný orloj a Nové Bystrice - skanzen Vychylovka.

Vynikající (Václava N.)

Naprosto spokojeni. Hotel, služby a především personál na vysoké úrovni. Určitě počítáme, že se do hotelu velmi rádi vrátíme.

Skvělé (Bedřich H.)

Strava i personál velmi dobré. Na výlet doporučuji orloj v Staré Bystrici (asi 25 km) a skanzen Výchylovka ještě dál asi 10 km. Ve Výchylovce je historická železnice.

Vynikající (Radek K.)

Prostředí hotelu nádherné a vybavení velmi stylové, stejně jako ochotné recepční i ostatní personál. Jídlo formou polopenze velice chutné. Menší bazén, ale pokud je člověk sám tak se to dá. Hodně výletů v okolí na mapy.cz

Vynikající (Irena H.)

Krásný hotel, velmi příjemný a ochotný personál. Celková maximální spokojenost. Ráda pojedu zase. Doporučuji.

Vynikající (Jana ?.)

Hotel je situován v klidném prostředí přírody. Vše co bylo nabízeno jsme obdrželi, personál byl velmi příjemný a vstřícný. Strava vynikající.

Vynikající (Eva H.)

S pobytem jsme byli spokojení moc.Personál velice obslužný a ochotný.Jen co nám chybělo je klimatizace a wifi připojeni.Jinak může me jen doporučit

Vynikající (Miloš T.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, hotel poskytoval kvalitní servis, perzonál byl milý a ochotný.

Vynikající (Leonard H.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Vše odpovídalo popisu. pokoj byl prostorný, pěkně vybavený s balkónem a nádherným výhledem. Personál byl velmi milý a vstřícný. Polopenze byla na velmi dobré úrovni. Ráno byly "švédské stoly" s dobrým zásobením a večer výběr ze dvou jídel včetně polévky a dezertu. Na výlet se dá jít pěšky od hotelu po červené a udělat okruh cca 13 km. Doporučuji "lesní železnici" ve skanzenu Vychylovka. Dá se objednat drezína za 7 EUR/os. a úvratěma vyjet až do sedla. Vzdálenost od hotelu je autem 35 km.