Ubytování v luxusním hotelu jen 15 km od hranic s ČR

Slovenská příroda má svým návštěvníkům vždy co nabídnout a lokalita Kysuckých Beskyd především. Vydejte se právě sem, do oblasti malebných vrcholků a rozmanité přírody a užijte si dovolenou v Hotelu Husárik ****. Ten leží blízko českých hranic a je tak snadno dostupný.

Ubytováni budete v komfortně zařízených pokojích s masivním nábytkem, vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem, fénem, minibarem a trezorem. Některé pokoje disponují také balkonem.

V hotelové restauraci si pochutnáte na vynikající snídani, která bude chutnat o to lépe zkusíte-li domácí pečivo, které si pečou přímo v hotelu. Těšit se můžete i na jednu večeři během pobytu. Na kávu či dezert zajděte do kavárny. K dispozici je i lovecký salónek s krbem s otevřeným ohništěm.

Hotel s unikátním wellness

Příjemným zpestřením vaší dovolené bude jistě neomezené využívání stylového bazénu, který evokuje pocit, že se koupete v jeskyni. Zdarma můžete využít také fitness centrum.

Hodnocení od zákazníků

Dobré (Ivana G.)

Personál přátelský. Jídlo chutné. Bazén studený. Vířivka pouze venku (netroufli jsme si v té zimě). Pokoje slušné. Vana strašná. Možnosti výletů nulové. Dětská postýlka k dispozici což bylo super. Chybí kuchyňka pro hosty. Jelikož malá pije kaši tak jsme si museli půjčit varnou konvici od paní na recepci.

Vynikající (Markéta B.)

Všechno perfektní, krásný hotel, všude krásně uklizeno, nadstandardní služby.

Standard (vojta S.)

Z hotelu není prakticky přístup do lesa. Velmi špatná cesta (mimořádně úzká) z města Čadca. Jinak strava dobrá, personál ochotný.