Penzion Adak najdete na okraji Šípské Fatry, která je součástí známějšího Národního parku Malá Fatra. 1,5 km od penzionu leží Párnická jezera a také zde začíná naučná stezka. Na dosah budete mít horu Šíp, vodopád Zázrivka a řadu dalších přírodních krás, ale také ski areály (ten nejbližší je jen 3 km). V ceně balíčku je zahrnuta polopenze. Dítě do 10 let má pobyt včetně přistýlky a stravy zdarma, navíc se zabaví v dětském koutku.

O ubytování

Penzion Adak se nachází v obci Párnica na okraji Národního parku Malá Fatra. Vydejte se objevit krásy tohoto turistického ráje, kde si každý najde to svoje. Ať už se rádi procházíte horskými pěšinami po travnatých hřebenech, nebo preferujete náročnou vysokohorskou turistiku, užijete si zde dokonalou aktivní dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků.

K nejznámějším výletním cílům Malé Fatry patří úzké kaňony Jánošíkovych dier (15 km) s žebříky a lávkami přímo nad potokem. Zde můžete absolvovat malý okruh o délce 5 km, nebo zvolit obtížnější 12km okruh. Zdolat můžete také nejvyšší vrchol Malé Fatry – Velký Kriváň (19km) či sousední hory Chleb (17 km) a Poludňový grúň (13 km). Dalšími lákadly této oblasti jsou například hrad Likava (24 km), Oravský hrad (18 km) a skanzen Vlkolínec (30 km), který je památkou UNESCO.

Malá Fatra je zároveň ideální destinací pro zimní dovolenou. Nejbližší Ski areál Malá Lučivná je vzdálen pouze 3 km. Skvělé podmínky můžete dále očekávat v lyžařských střediscích Kubínska hoľa (13 km) nebo Vrátna Dolina (19 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji s přistýlkou, anebo ve třílůžkovém pokoji. Oba druhy pokojů disponují vlastní koupelnou. K vybavení pokoje náleží například televize a WiFi připojení.

Na čem si pochutnáte?

Součástí penzionu je restaurace, kde se každé ráno posilníte při snídani ve formě bufetu (v případě nízké obsazenosti jsou snídaně servírované). Večer se podávají tříchodové večeře skládající se z polévky, hlavního chodu a dezertu.

Cestujete s dětmi?

Pro malé hosty je k dispozici dětský koutek.

Penzion Adak

Penzion Adak

Párnica 370 , Párnica
Slovenská republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 10 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Restaurace
Lyžárna

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
9,8 km
Zastávka
0,7 km
Aquapark
8,6 km
Sjezdovka
10 km

Tipy na výlet

SKI PARK Kubínska hoľa

SKI PARK Kubínska hoľaTip na výlet

SKI PARK Kubínska hoľa nabízí aktivity a zábavu pro celou rodinu. Od free-ride přes závodní tratě až po dětskou školku, na své si přijde každý. Návštěvníci oceňují hlavně denně upravované sjezdovky v celkové délce 14 km, 9 tratí a 11 vleků. Těšit se můžete také na převýšení 676 m.Velkou výhodou střediska je jižní strana sjezdových svahů a samotné umístění Oravské Magury, která poskytuje nádherný výhled na celou Oravu, Nízké i Západní Tatry, protilehlé Chočské vrchy, Malou a Velkou Fatru.

Otevírací doba:

  • v sezóně denně od 8:30 do 15:30 hodin

Vstupné:

  • Dospělí: 24 €/2 hodiny, 33 €/den, 167 €/týden
  • Junioři: 20 €/2 hodiny, 27 €/den, 137 €/týden
  • Děti: 15 €/2 hodiny, 20 €/den, 102 €/týden

Náš tip: Ceny skipasů v e-shopu SKI PARKu Kubínská hoľa jsou levnější o několik eur v porovnání s cenami přímo na místě. Pokud byste tedy rádi ušetřili a skipasy pro vás či celou rodinu, zakupte je už doma a přes internet.

Více informací
Národní park Malá Fatra
Národní park Malá Fatra
AquaRelax Dolný Kubín
AquaRelax Dolný Kubín
Jánošíkove diery
Jánošíkove diery