Užijte si pohodlí nově zrekonstruovaného hotelu v centru Krakova, odkud můžete vyrážet za krásnými památkami, po obchodech či kavárnách. Čeká vás snídaně formou bufetu i možnost navštívit hotelový bar.

Komfortní ubytování v cetnru

Hotel Shalom Kazimierz nabízí ubytování v centru Krakova na rohu dvou ulic, kde ho rozhodně nemůžete minout. Hotel je zcela nově zrekonstruován, takže se můžete těšit na krásné luxusně vybavené pokoje s důrazem na každý estetický detail.

Hotel má příjemnou rodinnou atmosféru, poskytuje snídaně formou bufetu a také skvělý bar pro své hosty.

Za historií i zábavnými zážitky

Jestli milujete bohatou historii, památky, kostely a různé expozice, z Krakova snad ani nebudete chtít odjet. Jestliže vás na historii a chození po památkách moc neužije, Krakov vás dostane svými jinými lákadly a nakonec zjistíte, že jste si zdejší historické prostředí zamilovali i tak.

Kromě vyhlášených památek zavítejte například i do Muzea moderního umění, kde se zaručeně pobavíte. Okolní uličky pak skrývají množství příjemných kaváren k posezení.

Dodatečné info

 • Po zakoupení pobytu si rezervujte termín u ubytovacího zařízení (info@hotel-shalom.pl, +48 12 378 3911, + 48 12 378 3918). K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací a při nástupu je nutné prokázat se vytištěným kupónem.

 • S rezervací vám ochotně pomůže naše zákaznická podpora (+420 538 880 980, info@travelking.cz). Stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín pobytu.

 • Parkování je možné na placeném parkovišti asi 400 m od hotelu.

 • Příplatky za děti se platí až na místě.

 • Dítě do 3,9 let zdarma bez nároku na lůžko včetně snídaně.

 • Dítě od 4 let 70 PLN (cca 422 Kč)/noc na přistýlce včetně snídaně.

 • Příplatky se platí až na místě.

 • Novoroční příplatek (1.1.) 39 €/pokoj/noc.

 • Velikonoční příplatek (19. - 22.4.) 20 €/pokoj/noc.

 • Sváteční příplatek (1.5., 3.5.) 25 €/pokoj/noc.

 • Vánoční příplatek (23. - 27.12.) 15 €/pokoj/noc.

 • Silvestrovský příplatek (28. - 31.12.) 49 €/pokoj/noc.

 • Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Check in od 14:00 hodin, check out do 12:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 20 PLN/noc

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jaroslav ?.)

Poloha dobrá, v rámci židovské Kazimierze, personál ochota sama, hodnocení na 1, strava bez problémů. Výlet rozhodně Vělička. Osvětim je příliš depresivní a smutná. Popis objektu je vyhovující, vše co je vypsáno se dostane, je to pohoda. Jaroslav Šmíd

Vynikající (Nikola L.)

Hotel byl umístěn přímo v centru staré části Krakowa, tudíž zde byla výborná dostupnost ke všem památkám. Vybavení hotelu a prostředí naprosto odpovídalo informacím uvedených při nákupu pobytu. Navíc jako bonus byl všechen personál vždy vstřícný, usměvavý a nápomocný. Snídaně byla podávána formou švédských stolů s výběrem od sladkého i slaného, příjemné překvapení bylo, že vždy po příchodu na snídani byla každému nabídnuta čerstvá a tepla vajíčka. Tento pobyt bych celkově doporučila všem, kteří mají zájem navštívit Krakow a jeho památky. Staří ocení, že je hotel umístěn ve staré části a památky a historický významná místa jsou cca 5 minuty chůze od hotelu. Mladí naopak ocení, že je hotel v části které je obývaná mladými lidmi a je zde velké množství společenského vyžití.

Vynikající (Jana D.)

Maximálna spokojnosť s vybavením izby, čistotou a poskytovanými službami. Personál bol milý a ústretový. Poloha hotela výborná, návšteva všetkých pamiatok bola z hotela na skok. Určite treba navštíviť Rynek glowny, Wavel, Schindlerovu fabriku, kostoly. Úžasná bola večerná atmosféra na Rynku. Nezvyčajné bolo, že vstupenky na Wawel či do Schindlerovej fabriky boli vypredané cca do 2 hodín od začiatku ich predaja. Preto odporúčam, zabezpečiť si ich vopred. Rovnako odporúčam si zabezpečiť parkovanie vopred. Rezerváciu nám na požiadanie zabezpečil personál hotela na neďalekom stráženom parkovisku.

Tipy na výlet

Krakov

Krakov

K Praze, Paříži a dalším evropským turistickým metropolím můžeme směle přiřadit i Krakov. Ačkoliv se nejedná o hlavní město Polska, jde určitě o město v Polsku kulturně nejvýznamnější. Poloha na řece Visle, množství zajímavých památek, ale i romantická atmosféra se stylovými kavárnami a restauracemi dělá z Krakova zajímavý cíl několikadenního výletu.

Wawel

Wawel

Ozdobou historického Krakova je návrší Wawel na levém břehu řeky Visly. Najdete na něm renesanční Královský hrad s barokními prvky a katedrálu sv. Stanislava a Václava, která je nejen kulturní památkou, ale také významným polským posvátným místem. Spolu s krakovským centrem je zapsána na Seznamu světového dědictví UNESCO.

ZOO Krakov

ZOO Krakov

Přes 1500 zvířat 260 různých druhů, to je krakovská ZOO. Zahrada se nachází uprostřed lesa, můžete si tedy užít výlet na čerstvém vzduchu a zároveň se pokochat krásnými plazy, savci, rybami i ptáky. ZOO je otevřena celoročně každý den od 9:00 hodin do 18:00 hodin. Dospělé celodenní vstupné vyjde zhruba na 110 Kč (18 PLN).