Užijte si pohodlí nově zrekonstruovaného hotelu v centru Krakova, odkud můžete vyrážet za krásnými památkami, po obchodech či kavárnách. Čeká vás snídaně formou bufetu i možnost navštívit hotelový bar.

Komfortní ubytování v cetnru

Hotel Shalom Kazimierz nabízí ubytování v centru Krakova na rohu dvou ulic, kde ho rozhodně nemůžete minout. Hotel je zcela nově zrekonstruován, takže se můžete těšit na krásné luxusně vybavené pokoje s důrazem na každý estetický detail.

Hotel má příjemnou rodinnou atmosféru, poskytuje snídaně formou bufetu a také skvělý bar pro své hosty.

Za historií i zábavnými zážitky

Jestli milujete bohatou historii, památky, kostely a různé expozice, z Krakova snad ani nebudete chtít odjet. Jestliže vás na historii a chození po památkách moc neužije, Krakov vás dostane svými jinými lákadly a nakonec zjistíte, že jste si zdejší historické prostředí zamilovali i tak.

Kromě vyhlášených památek zavítejte například i do Muzea moderního umění, kde se zaručeně pobavíte. Okolní uličky pak skrývají množství příjemných kaváren k posezení.

Dodatečné info

 • Dítě do 3,9 let zdarma bez nároku na lůžko včetně snídaně.

 • Dítě od 4 let 70 PLN (cca 422 Kč)/noc na přistýlce včetně snídaně.

 • Novoroční příplatek (1.1.) 39 €/pokoj/noc.

 • Velikonoční příplatek (19. - 22.4.) 20 €/pokoj/noc.

 • Sváteční příplatek (1.5., 3.5.) 25 €/pokoj/noc.

 • Vánoční příplatek (23. - 27.12.) 15 €/pokoj/noc.

 • Silvestrovský příplatek (28. - 31.12.) 49 €/pokoj/noc.

 • Parkování je možné na placeném parkovišti asi 400 m od hotelu.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.

 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu. Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.

 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.

 • Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Check in od 14:00 hodin, check out do 12:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 20 PLN/noc

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jana D.)

Maximálna spokojnosť s vybavením izby, čistotou a poskytovanými službami. Personál bol milý a ústretový. Poloha hotela výborná, návšteva všetkých pamiatok bola z hotela na skok. Určite treba navštíviť Rynek glowny, Wavel, Schindlerovu fabriku, kostoly. Úžasná bola večerná atmosféra na Rynku. Nezvyčajné bolo, že vstupenky na Wawel či do Schindlerovej fabriky boli vypredané cca do 2 hodín od začiatku ich predaja. Preto odporúčam, zabezpečiť si ich vopred. Rovnako odporúčam si zabezpečiť parkovanie vopred. Rezerváciu nám na požiadanie zabezpečil personál hotela na neďalekom stráženom parkovisku.

Vynikající (Lena P.)

Hotel úžasný! Krásné prostředí, milý personál, báječné služby. Doporučuji!!!!

Vynikající (Peter K.)

Hotel Shalom je situovaný v nenápadnej budove priamo v centre štvrte Kazimierz. Presne zodpovedal popisu . Hotel má tú pravú "Kazimierzkú" atmosféru. Izby zodpovedali popisu , boli čisté a pekne upravené. Personál hotela bol slušný a usmievavý. Vedeli poradiť so všetkým čo sme potrebovali. Raňajky zodpovedali kategórii hotela. Boli jednoduché ale každý si vybral. Dôležite je , že bolo všetko čerstvé. Poloha hotela je fantastická . Všade sa dá dostať pešo. Do centra a na Wawel cca 15 min. Priamo štvrť Kazimierz má neopakovateľnú atmosféru s malými štýlovými kaviarničkami a reštauráciami. Jediné mínus- hotel nemá vlastné parkovanie. Auto buď na ulici v okolí hotela ( parkovné od 10:00 - 20:00 cca 3 zl/hod ) , alebo strážené parkovisko cca 500m ( 50 zl /deň . )

Tipy na výlet

Krakov

Krakov

K Praze, Paříži a dalším evropským turistickým metropolím můžeme směle přiřadit i Krakov. Ačkoliv se nejedná o hlavní město Polska, jde určitě o město v Polsku kulturně nejvýznamnější. Poloha na řece Visle, množství zajímavých památek, ale i romantická atmosféra se stylovými kavárnami a restauracemi dělá z Krakova zajímavý cíl několikadenního výletu.

Wawel

Wawel

Ozdobou historického Krakova je návrší Wawel na levém břehu řeky Visly. Najdete na něm renesanční Královský hrad s barokními prvky a katedrálu sv. Stanislava a Václava, která je nejen kulturní památkou, ale také významným polským posvátným místem. Spolu s krakovským centrem je zapsána na Seznamu světového dědictví UNESCO.

ZOO Krakov

ZOO Krakov

Přes 1500 zvířat 260 různých druhů, to je krakovská ZOO. Zahrada se nachází uprostřed lesa, můžete si tedy užít výlet na čerstvém vzduchu a zároveň se pokochat krásnými plazy, savci, rybami i ptáky. ZOO je otevřena celoročně každý den od 9:00 hodin do 18:00 hodin. Dospělé celodenní vstupné vyjde zhruba na 110 Kč (18 PLN).