Neomezená konzumace alkoholu

Vyberte si pobyt, kde je v ceně balíčku zahrnuta také neomezené konzumace alkoholu - piva, vína, případně i dalších druhů, které jsou většinou zahrnuty ve variantách s all inclusive.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si moc užili. Při příjezdu nás hned pohltila skvělá domácká atmosféra, která je přítomná jak mezi personálem, tak v celém hotelu. Tady se snad ani nejde vztekat. Apartmán byl prostorný a čistý, po všech procedurách jsme na zdravotních matracích spali jako Budulínci. :). Prosklená terasa, kde se podávalo jídlo, nabízela krásný výhled na rybníky a okolní louky. Pokud sem zavítáte s dětmi, určitě doporučuji poptat možnost ubytování v Jesenických houbičkách. Kdo by nechtěl zkusit bydlet jako Šmoulinka nebo Taťka Šmoula?”

Michaela Nallerová
Michaela Nallerová
Obchodní tým


Pobyty s neomezenou konzumací alkoholu v ceně jsou nabídkou, která může být lákavá pro ty, kteří si rádi užívají zábavy v alkoholovém opojení, anebo zkrátka jen milují chuť piva či vína. Tyto pobyty obvykle zahrnují volný přístup k různým druhům alkoholu, které si můžete vychutnávat kdykoliv během svého pobytu a bývají buďto v rámci all inclusive stravy, nebo "pouze" all inclusive nápojů.

Kam za neomezenou konzumací alkoholu?

Pobyty s neomezenou konzumací alkoholu bývají dostupné v různých typech ubytování, jako jsou hotely nebo all-inclusive resorty. V rámci takového pobytu můžete mít přístup k barům, kde si můžete sami vyzvednout nápoje podle vašeho výběru, včetně alkoholických nápojů.

Takové pobyty mohou být atraktivní pro ty, kteří si přejí strávit dovolenou v uvolněné atmosféře s možností vychutnat si oblíbené alkoholické nápoje bez obav o další náklady. Možná se hodí například na oslavu výročí nebo nějaké jiné důležité události? Je však důležité dávat pozor na to, abyste si užili alkohol zodpovědně a bezpečně.

Na takovéto pobyty můžete vyjet kdekoliv po Česku, ale typičtější jsou pro zahraniční dovolené u moře.

Pokud milujete pivo, doporučujeme vyzkoušet pivní lázně, kde se v pivu můžete doslova koupat. Jestliže však holdujete spíše vínu, hledejte pobyty s vínem v ceně nebo rovnou vinařské pobyty.