Vodní radovánky a termální voda

Thermalpark St. Gotthard Spa & Wellness (8:00 - 20:00 hodin), který je u turistů vyhledávaným a oblíbeným místem, je jen 2 km (30 minut pěšky) od hotelu. Do tohoto úžasného vodního světa s léčivou vodou máte celodenní vstup v ceně balíčku.

Thermalpark (1 500 m² vodní plochy) nabízí nadstandardní wellness a lázeňské služby. Atmosféru podtrhují palmy a exotické rostliny umístěné v areálu. K dispozici jsou bazény, skluzavky, tobogány, wellness, římské lázně i sauny (finské, infra).

Zdejší léčivá voda pomáhá při léčbě pohybového aparátu, gynekologických obtížích a má příznivý vliv také na nervový systém.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jiří B.)

Starší hotel na kraji města, pěkná restaurace, pokoj dost tmavý, jinak jsme obdrželi vše co bylo na kupónu uvedeno recepční servírka v jednom byla příjemná a ochotná.

Skvělé (Eva H.)

Vše, co kupon sliboval, bylo splněno. Jediný problém byla komunikace, personál hotelu, krom jedné recepční nemluví anglicky, německy částečně.

Vynikající (Marcela A.)

Pobyt plně odpovídal popisu, vše, co bylo nabízeno, jsme obdrželi. Zajímavý tip - večeře ve stylové Csárdě.

Skvělé (Milada G.)

Prostředí hotelu je moc pěkné. Pokojíček velmi malý, navíc kolem oken protečeno a výhled na staveniště s nepořádkem, velmi nepříjemné. S poskytnutými službami jsme byli velmi spokojeni, personál příjemný a ochotný. Strava dobrá, ale všechna jídla smažená. Hlavně vadilo, že venkovní bazény nebyly napuštěné, tím pádem málo možností koupání.

Skvělé (Simona R.)

Pobyt se nám velmi líbil, krásně jsme si odpočinuli a vřele doporučujeme těm, kteří chtějí skutečně vypnout a relaxovat, na to je toto místo naprosto ideální. Termály úžasné, vhodné i pro dětí, které se tam opravdu zabaví celý den, hotel moc hezký, trochu byl problém s komunikací, anglicky téměř nerozumí, spíše německy, večeře byly naprosto výborné, potěšil nás volný výběr jídel o dvou chodech, porce velké, snídaně slabší. Hotel moc hezký, personál milý - jediné co nás zklamalo je, že v nabídce je psáno, jak je hotel umístěn v přírodě, což není úplně pravda, hotel je přímo na hranicích, kolem je sice pár tújí a keřů, ale to je všechno, jinak kolem nic, pouze staveniště, jak se kolem buduje.

Vynikající (Petr V.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Personál hotelu byl velmi milý a ochotný. Prostředí hotelu bylo také velmi příjemné. Strava byla dostačující a výborná. Obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno na kupónu. Hotel nabízel i možnost zapůjčení kol zdarma, čehož jsme využili a absolvovali jsme na nich výlet po okolí, což vřele doporučujeme všem dalším návštěvníkům.

Vynikající (Elena Z.)

Hotel pekný, útulný, personál ochotný, milý - trocha na okraji mesta. Boli k dispozícii bicykle, ktoré treba zmodernizovať a viac sa o ne starať. Na prvú večeru sa dá dostať len autom. Bolo to ďaleko cca 6 km, ale večera stála za to -výborna.

Vynikající (Věra ?.)

Výborně. Hezkým zážitkem byla večeře ve skanzenu. V termálních lázních bylo příjemně, čisto a milý personál.

Vynikající (Martin P.)

Hotel byl uvnitř velmi příjemný, čistý s kvalitními službami. Za své okolí nemůže. Městečko není bůhví jaké, ale termální Lázně má typicky maďarsky výborné.

Skvělé (Tomáš Z.)

Pobyt byl velice příjemný, vše v ceně voucheru jsme opravdu dostali. Jediným problémem bylo, že personál nemluvil moc anglicky, ovšem domluva v němčině byla v pořádku. Celkově jsme s pobytem byli velice spokojení.