• Check in od 14:00 hodin, check out do 12:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Ubytování uprostřed zeleně jen kousek od centra

Hotel Gastland Átrium *** se nachází na klidném místě obklopen zelení, ale do centra města Szentgotthárd (1,5 km) se odsud dostanete během chvilky. Ubytováni budete v útulně zařízených dvoulůžkových pokojích, které mají vlastní sociální zařízení, telefon, minibar, LCD TV a WiFi.

K hotelu patří elegantní restaurace s nabídkou rozmanitých jídel. Zde vám také budou servírovány snídaně.

Hodnocení od zákazníků

Standard (Dana R.)

Prostředí hotelu bylo celkem příjemné, ale služby mizerné. I když se recepční snažily, tak nemohly opravdu obsáhnout funkci obsluhy a kuchařek současně. Byli jsme téměř v hotelu sami a snídaně byly velice podprůměrné a druhá večeře, kterou nám vařily zmíněné recepční byl děs. První večeře byla na voucher ve cca 6 km vzdálené restauraci a byla vynikající. Proto jsme si večerní posezení na terase hotelu zajistili sami, protože jsme opravdu netušili jak to funguje, když byla absence hostů i obsluhy. Při odjezdu nám to však bylo vyčteno. Proto bych se do zmíněného hotelu nikdy nevrátila, ale termální lázně byly výborné a na vysoké úrovni.

Skvělé (Jaroslava H.)

Personál příjemný, pěkné cyklostezky.

Dobré (radka K.)

Hotel se nám na první pohled moc líbil. Horší už byly pokoje. První jsme měnili, protože tam nebylo uklizeno - nevysáto, plno prachu a špinavé povlečení. Ve druhém pokoji nebyla přidělaná záchodová deska. Třetí pokoj už šel. Lázně St. Gotthard to však vyvážily. Jsou moc pěkné.