Další výhody a slevy

Využít můžete také výhodného dokoupení obědů formou bufetu, kde se můžete těšit například na polévky, klasická i vegetariánská jídla, zeleninový bufet i výběr ovoce. Obědy si vychutnáte v hotelové restauraci s venkovní terasou.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jana K.)

Hotel a termály vynikající. Vše poblíž. Byli jsme zde s dětmi 2 a 5 let a vyžití pro ně perfektní. A to ještě nebyly otevřeny venkovní atrakce! Asi 4 vnitřní bazény pro děti, plavecký bazén pro dospělé + termální bazény. Ceny přijatelné. V hotelu je velká hala s hernou, kde naše děti trávily většinu volného času. Prostě jsme je tam vypustili a pak si pro ně přišli. Zvládli to tam bez dozoru. Hotelové pokoje velké, vybavené. Měli jsme i svoji terasu se stolkem a židlemi. Personál příjemný. V lázních Bük je velká herna pro děti, kam se dá dojet v případě nepříznivého počasí nebo když už je koupačky fakt dost. Herna je v polích, taková skrytá, ale stojí to za to.

Vynikající (Magda S.)

Vše odpovídalo popisu, byli jsme přímo nadšené. Vše mělo vysokou úroveň, ubytování, služby, recepce, wellness. Zvláštní pochvalu zaslouží jídlo a obsluhující v jídelně. Navíc možnost domluvy česky. Pobyt jsem již doporučila svým známým. Sama chci opět využít.

Skvělé (Zdenka M.)

Prostředí hotelu moc hezké, čisto, jídlo průměrné. Jeli jsme 3.9 2017, takže polovina bazénu byla již uzavřena, a prováděly se opravy, např. odstraňování dlaždiček zbíječkou i uvnitř. Personál hotelu byl příjemný.

Vynikající (Radka M.)

V Sarváru v hotelu Park Inn jsem byli naprosto spokojeni. Vše klaplo dle pokynů pokynů ze Travelking. Příští dovolenou vybíráme opět do Park Inn, ale na delší dobu.

Vynikající (Ladislav S.)

Pobyt byl dle našich představ. Strava v hotelu Park Inn byla výborná. Pouze koupelny jsou již na 4 hvězdičkový hotel již "jeté".

Vynikající (Jitka L.)

Pohoda ve všech směrech, nic rušivého, byl to náš třetí pobyt v tomto resortu. Milé překvapení: přibyly další bazény a atrakce v areálu pro děti. Přátelská atmosféra mezi rodinami dětí.

Skvělé (Regina H.)

Všetko bolo v poriadku, len jedáleň by mohli mať väčšiu, alebo inak umiestnené stoly. Stalo sa, že sme sa nezmestili do jedálne. Poprosili nás, aby sme prešli k baru kde dávajú obedy. Tam boli prichystané raňajky pre ostatných hosťov, len ich nedopĺňali dostatočne rýchlo.

Vynikající (Blanka K.)

Pobyt v hotelu i ve wellness proběhl bez komplikací a velmi příjemně. Oceňujeme výborné jídlo, klimatizaci na pokojích, garáž v suterénu, přístup do bazénů v županech a v neposlední řadě možnost ubytování našeho psa. Návštěvníkům doporučujeme procházky okolo jezer, krmení kačenek a návštěvu zvonkohry na náměstí. Chyběl nám ale popis složení minerálních vod.

Vynikající (Aleš N.)

V lázeňském komplexu Park Inn Sarvár jsme byli poprvé a byli jsme velmi spokojeni. Hotel pěkný, čisto, komfortní přístup do lázní, garážování auta a i polopenze byla dostačující. Děkujeme. Jiřina a Aleš

Vynikající (David S.)

S pobytem jsme byli maximálně spokojeni. Ideální dovolená pro rodiny s dětmi. Ubytování, strava i wellness perfektní. Personál na recepci mluví anglicky, tak nebyl žádný problém. Příští rok se určitě rádi vrátíme.