• Domácí mazlíček za poplatek 12 €/noc

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Dokonalý a luxusní lázeňský relax v Park Innu ****

Hotel Park Inn **** je s lázněmi Sárvár propojený vyhřívaným tunelem. V pokoji na sebe hodíte župan a můžete pohodlně zamířit rovnou do lázní. Areál získal v roce 2013 ocenění Nejlepší lázeňský areál v Maďarsku.


Hotelový personál se díky českým turistům dokázal naučit i slovíčka v češtině a informace v hotelu najdete také v češtině.


Oblíbený hotel zákazníků Travelkingu

Pokoje hotelu jsou nově zrekonstruované a stylově zařízené ve výrazných barvách, které vás nabijí pozitivní energií. Jsou prostorné, mají velkou pohodlnou postel, individuálně ovládanou klimatizaci, LCD TV a telefon. Většina má také balkón.

Hotel myslí i na ty nejmenší - je tu i dětská herna, ve které najdete spoustu hraček a dozor. V lázních pak na děti čekají animační programy a obrovské množství dalších atrakcí.

Součástí hotelu je restaurace se specialitami maďarské a mezinárodní kuchyně a také lounge bar s širokou nabídkou káv a koktejlů.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Hana A.)

Pobyt v hotelu Park Inn i samotné lázně byly velmi příjemné. Hotel čistý, výborné jídlo, all inclusive splnilo očekávání. Personál velmi vstřícný a milý, domluvili jsme se i česky. Všem doporučuji, určitě se zde rádi vrátíme.

Vynikající (Jitka ?.)

Hotel Park Inn je velmi pěkný a má obrovskou výhodu umístění, protože je možné projít přímo do lázní, kdykoli odejít na kávu a opět se do lázní vrátit. Pokoje jsou vybavené vším, co potřebujete k pobytu včetně županu, hygienických prostředků, televize má i českou TV stanici ČT 24 a na pokoji je možné si uvařit kávu nebo čaj. S pobytem jsme byli spokojeni, neboť jsme zde byli již několikrát a rádi se sem vracíme. Kromě všeho tady výborně vaří a každý si vybere z velmi široké nabídky. Personál hotelu se maximálně snaží zajistit co potřebujete. Určitě doporučujeme každému, kdo chce odpočívat. Sarvár je pěkné městečko, které má svoji historii, krásný hrad Nádasdy, krásný park a v okolí je mnoho zajímavostí například hrad Sumeg, který je vzdálený ze Sarváru cca 42 km, takže asi 40 minut trvá cesta. Pokud budete mít cestou možnost zastavit se na skvělé jídlo cestou po D1 na 1000% budete spokojeni v Hotelu Crlík v Tetčicích. Tady uspokojí chuťové buňky každému.

Skvělé (Jaroslava D.)

Jezdíme do hotelu Park Inn pravidelně z čehož vyplývá, že jsme spokojeni. Tentokrát jsme byli na výletě na hradě a ve městě Sümeg necelých 50 km směrem k Balatonu. Návštěvu lázní i Sümegu můžeme opravdu doporučit.