• Domácí mazlíček za poplatek 12 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Dokonalý a luxusní lázeňský relax v Park Innu ****

Hotel Park Inn **** je s lázněmi Sárvár propojený vyhřívaným tunelem. V pokoji na sebe hodíte župan a můžete pohodlně zamířit rovnou do lázní. Areál získal v roce 2013 ocenění Nejlepší lázeňský areál v Maďarsku.


Hotelový personál se díky českým turistům dokázal naučit i slovíčka v češtině a informace v hotelu najdete také v češtině.


Oblíbený hotel zákazníků Travelkingu

Pokoje hotelu jsou nově zrekonstruované a stylově zařízené ve výrazných barvách, které vás nabijí pozitivní energií. Jsou prostorné, mají velkou pohodlnou postel, balkón, individuálně ovládanou klimatizaci, LCD TV a telefon.

Hotel myslí i na ty nejmenší - je tu i dětská herna, ve které najdete spoustu hraček a dozor. V lázních pak na děti čekají animační programy a obrovské množství dalších atrakcí.

Součástí hotelu je restaurace se specialitami maďarské a mezinárodní kuchyně a také lounge bar s širokou nabídkou káv a koktejlů.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Pavlína C.)

Prostředí hotelu je hezké a příjemné, ale už je trochu znát zub času. Personál je ale velice vstřícný, příjemný a domluví se anglicky. Jídlo na vynikající úrovni a všeho dostatek. Jenom při plné obsazenosti nestíhají utírat stoly a také džbány na vodu jsou dost upatlané. Ale to jsou detaily. Pobyt je v poměru kvalita versus cena a dnes již dostupný pro každého.

Vynikající (Aleš N.)

Se stravou jsme byli spokojeni dobrý výběr a dostatečné množství.

Vynikající (Marie K.)

Perfekt ubytovaní, strava a vlastně úplně všechno.