• Check in od 15:00 hodin, check out do 12:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Dokonalý a luxusní lázeňský relax v Park Innu ****

Hotel Park Inn **** je s lázněmi Sárvár propojený vyhřívaným tunelem. V pokoji na sebe hodíte župan a můžete pohodlně zamířit rovnou do lázní. Areál získal v roce 2013 ocenění Nejlepší lázeňský areál v Maďarsku.


Hotelový personál se díky českým turistům dokázal naučit i slovíčka v češtině a informace v hotelu najdete také v češtině.


Oblíbený hotel zákazníků Travelkingu

Pokoje hotelu jsou nově zrekonstruované a stylově zařízené ve výrazných barvách, které vás nabijí pozitivní energií. Jsou prostorné, mají velkou pohodlnou postel, balkón, individuálně ovládanou klimatizaci, LCD TV a telefon.

Hotel myslí i na ty nejmenší - je tu i dětská herna, ve které najdete spoustu hraček a dozor. V lázních pak na děti čekají animační programy a obrovské množství dalších atrakcí.

Součástí hotelu je restaurace se specialitami maďarské a mezinárodní kuchyně a také lounge bar s širokou nabídkou káv a koktejlů.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Hana ?.)

Vše odpovídalo popisu. Hotel hezký, čistý. Jen byl v koupelně hodně cítit odpad, každý den. Jídlo vynikající, neskutečné množství, personál milý, příjemný, recepční umí česky. Bazény také v pohodě. Jen jedno nás překvapilo, že u takového hotelu se musí platit parkoviště 5 euro za noc. Jinak naprostá spokojenost.

Vynikající (Lenka P.)

Byli jsme zde již po 3 a vše k naprosté spokojenosti. Určitě znovu zavítáme. Jídlo, wellness vše bez chyby.

Vynikající (Lumír W.)

V Park Inn jsme byli již podruhé a nemůžeme si služby ani prostředí vynachválit.