• Domácí mazlíček za poplatek 12 €/noc

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Dokonalý a luxusní lázeňský relax v Park Innu ****

Hotel Park Inn **** je s lázněmi Sárvár propojený vyhřívaným tunelem. V pokoji na sebe hodíte župan a můžete pohodlně zamířit rovnou do lázní. Areál získal v roce 2013 ocenění Nejlepší lázeňský areál v Maďarsku.


Hotelový personál se díky českým turistům dokázal naučit i slovíčka v češtině a informace v hotelu najdete také v češtině.


Oblíbený hotel zákazníků Travelkingu

Pokoje hotelu jsou nově zrekonstruované a stylově zařízené ve výrazných barvách, které vás nabijí pozitivní energií. Jsou prostorné, mají velkou pohodlnou postel, balkón, individuálně ovládanou klimatizaci, LCD TV a telefon.

Hotel myslí i na ty nejmenší - je tu i dětská herna, ve které najdete spoustu hraček a dozor. V lázních pak na děti čekají animační programy a obrovské množství dalších atrakcí.

Součástí hotelu je restaurace se specialitami maďarské a mezinárodní kuchyně a také lounge bar s širokou nabídkou káv a koktejlů.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Václav K.)

Ubytování velmi pěkné, hotel splnil očekávání. Stravování naprosto nadstandardní . Personál hotelu bez připomínek.

Vynikající (Miloš P.)

Vše odpovídalo popisu, personál milý a ochotný.

Vynikající (Alena L.)

Byli jsme spokojeni se vším - lázněmi, více než bohatým a pestrých jídlem i ubytováním (na pokoji nejen lednice ale i rychlovarná konvice).