• Check in od 15:00 hodin, check out do 12:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Dokonalý a luxusní lázeňský relax v Park Innu ****

Hotel Park Inn **** je s lázněmi Sárvár propojený vyhřívaným tunelem. V pokoji na sebe hodíte župan a můžete pohodlně zamířit rovnou do lázní. Areál získal v roce 2013 ocenění Nejlepší lázeňský areál v Maďarsku.


Hotelový personál se díky českým turistům dokázal naučit i slovíčka v češtině a informace v hotelu najdete také v češtině.


Oblíbený hotel zákazníků Travelkingu

Pokoje hotelu jsou nově zrekonstruované a stylově zařízené ve výrazných barvách, které vás nabijí pozitivní energií. Jsou prostorné, mají velkou pohodlnou postel, balkón, individuálně ovládanou klimatizaci, LCD TV a telefon.

Hotel myslí i na ty nejmenší - je tu i dětská herna, ve které najdete spoustu hraček a dozor. V lázních pak na děti čekají animační programy a obrovské množství dalších atrakcí.

Součástí hotelu je restaurace se specialitami maďarské a mezinárodní kuchyně a také lounge bar s širokou nabídkou káv a koktejlů.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Milena H.)

Prostředí hotelu bylo moc pěkné, strava výborná, personál ochotný, poradil, když bylo třeba, úklid každý den, což ani nemuselo být.

Vynikající (Andrea B.)

Jezdíme do hotelu Park Inn pravidelně několikrát do roka, ať do Sarváru nebo Zalakrosu a vždy jsme spokojeni. Služby na vysoké úrovni a skvělé vyžití pro celou rodinu.

Vynikající (Tereza M.)

Vše bylo super, ubytování, jídlo,pokoj a samozřejmě koupání.