Objevte to NEJ z Chorvatska a získejte inspiraci pro příští dovolenou na Jadranu!

Oblíbené 0

Zatím nemáte žádné oblíbené nabídky.

  • K nabídkám se můžete kdykoliv vrátit
  • Oblíbené nabídky na jednom místě
  • Upozornění na změny v nabídkách

Jižní Slovensko: Tipy na výlet a zajímavá místa

Jižní Slovensko je doslova vodním rájem. Protéká zde řada řek včetně Dunaje, Váhu, Nitry a Hronu. Především se ale v této oblasti nachází mnoho termálních koupališť a aquaparků, které lákají hosty z celého světa: Velký Meder, Podhájska, Komárno, Nové Zámky či Sluneční jezera Seneč. O bohaté historii jižního Slovenska vypovídají například Nitranský hrad či na pevnost Nové Zámky.

Termální koupaliště Podhájská Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Areál lázní se rozprostírá na 12 ha. Najdete zde několik bazénů s termální vodou – sedací, ochlazovací i dětský bazén. Dále také tobogány, sportovní hřiště a spoustu atrakcí. Voda v lázních se často srovnává s vodou z Mrtvého moře. Unikátní složení vody pozitivně působí na kožní onemocnění, choroby dýchacích cest, bolesti kloubů a zad a pobyt zde pomohl tisícům návštěvníkům. V tomto areálu najdete také Wellness centrum Aquamarín s 9 bazény a množstvím vodních atrakcí (vířivky, trysky, fontánky, venkovní i vnitřní bazény a bohaté wellness).

Více informací

Římské lázně v Podhájské Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Léčivou vodu slovenského "Mrtvého moře" si ještě lépe vychutnáte ve stylových Římských lázních. I zde najdete termální vodu (33–38 °C) a ideální místa na relaxaci jako velký sedací bazén, vířivku a sauny. Nechybí Kleopatřina koupel, koupele ve vanách a masáže. Dopřejte odpočinek celému tělu – zdejší voda je prospěšná pro dýchací cesty, pohybový aparát i kůži.

Otevírací doba:

  • PO–NE: 10:00–21:30 hodin

Vstupné:

  • Bazén:
    • Dospělí: 12 €/osoba/celodenní vstup
    • Děti: 7 €/osoba/celodenní vstup
  • Další služby (sauny, masáže, vířivka aj.) za příplatek
Více informací

Mapa tipů na výlet celkem 51 tipů

Jižní Slovensko: Tipy na výlet

Pobyty v okolí

Další pobyty

Chaty a chalupy v okolí