Barion Pixel
Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle jakých kritérií pobyty ověřujeme?

 • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

  Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
 • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

  Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
 • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

  Věříme, že pobyty, ke kterým se vracíte, jsou skutečně kvalitní.

Dunajská Streda: Tipy na výlet a zajímavá místa

Lázeňské město Dunajská Streda se nachází v samém srdci největšího říčního ostrova v Evropě – Žitného ostrova na veletocích Dunaj a Váh. Dokonalý relax zažijete v areálu termálního koupaliště Thermalpark, který doplňuje i přírodní jezero a 120 metrů dlouhý tobogán. Mezi nejzajímavější památky patří římskokatolický kostel Nanebevzetí Panny Marie z 13. století, Žitnoostrovné muzeum či Žlutý a Bílý kostel.

Dunajská Streda Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Ať už vás lákají muzea nebo historické památky, zde si přijdete na své. Navštivte třeba římsko-katolický kostel sv. Juraja nebo radnici na Hlavní ulici. Obdivovat můžete i Žitnoostrovské muzeum v budově kaštiela, nebo výstavy v Galerii Současných maďarských umělců. Ke trávení volného času láká i samotný Dunaj. Vydejte se podél břehu na romantickou procházku.
Více informací

Thermal Park Dunajská Streda Nejoblíbenější výlet v lokalitě

**Thermalpark v Dunajské Strede** je jedno z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších středisek na jižním Slovensku. Dokonalý relax i zábava vás čekají na ploše 18 ha. K dispozici budete mít celkem **10 vnitřních i vnějších bazénů s léčivou a termální vodou o teplotě 26 - 39 °C**, která příznivě působí především při potížích pohybového ústrojí. Odpočinout si můžete při **masáži, v saunovém světě nebo v jacuzzi**. Pro děti je tady **dětský bazén se skluzavkou a přes léto i dětský klub s pestrým programem**, který vaše dítko dostatečně zabaví. Pro ty odrostlejší ratolesti je tady věž se sedmi tobogány. Energii si můžete vybít i při sportovních aktivitách jako **plážový minigolf, multifunkční hřiště, stolní tenis, šachy**.
Více informací

Mapa tipů na výlet celkem 4 tipů

Dunajská Streda: Tipy na výlet

Články, které by vás mohly zajímat

Objevte to NEJ ze Slovenska: 9 nejkrásnějších venkovních a vnitřních wellness center

Objevte to NEJ ze Slovenska: 9 nejkrásnějších venkovních a vnitřních wellness center

 • OBJEVTE TO NEJ ZE SLOVENSKA
 • 23. 5. 2020

Odpočinek od každodenních povinností si jednou za čas zaslouží každý z nás. Zvolte nezaměnitelný relax v nejlepších wellness centrech na Slovensku - posezení ve vířivce, v horké sauně a následné zchlazení pod ledopády má blahodárný vliv na vaše zdraví!

Cestovní deník: Apartmány Termál

Cestovní deník: Apartmány Termál

 • CESTOVNÍ DENÍK
 • 5. 7. 2018

Prostorný apartmán s vlastní kuchyňkou, všudypřítomná pohoda a chodba, kterou dojdete od pokoje rovnou k termálním bazénům? To je pobyt v Apartmánech Termál v Dunajské Stredě. Neváhejte ani chvíli. My neváhali.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK