Dovolená v Maďarsku s all inclusive

S dovolenou v Maďarsku si nejspíš většina lidí spojí odpočinek ve vyhlášených termálních lázních. Během pobytu si ovšem můžete užít i skvělé gastronomické zážitky. Vychutnejte si lahodné speciality maďarské kuchyně na maximum – vyberte si pobyt v Maďarsku s all inclusive. Starosti se stravou tak můžete hodit za hlavu a po celé dny se můžete věnovat jen relaxaci ve wellness a výletům.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Park Inn by Radisson Zalakaros Resort Spa **** byl jednoduše skvělý. Těšili jsme se hlavně na pořádný relax a to se nám splnilo – strávili jsme 2 dny v termálních lázních, zkoušeli různé atrakce, tobogány a bazény, popíjeli osvěžující drinky a zkrátka si užívali. V hotelu jsme se každé ráno posilnili výbornou snídaní a večer završili odpočinkový den bohatou večeří a sklenkou něčeho dobrého k pití. Hotel je příjemný a čistý, moderně vybavený a díky propojení s obrovskými termálními lázněmi je zde vždy co dělat.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedoucí IT týmu


Všichni to známe – se stravou a vařením pro celou rodinu je při cestování často nejvíc starostí. Dopřejte si proto dovolenou také od vaření a přenechejte přípravu pokrmů někomu jinému. Vydejte se na pobyt v Maďarsku s all inclusive stravováním a nechte se hýčkat přísunem dobrot od rána do večera. Samozřejmostí jsou zde nápoje, drobné občerstvení a samozřejmě lahodné dezerty. Kdo by odolal?

Kam vyrazit na pobyt s all inclusive v Maďarsku?

I když je Maďarsko krásná země se spoustou významných památek, nejvíce návštěvníků sem míří za oddychem v termální vodě. Nechte se i vy zlákat k odpočinku v příjemně teplé vodě s ozdravnými účinky a vyrazte na pobyt do hotelu propojeného s lázněmi. Zdejší lázeňské hotely jsou často označeny několika hvězdičkami, a tak se kromě znamenitého relaxu můžete těšit také na komfortní pokoje, gurmánskou kuchyni i na znamenité služby. Podobnými klady se mohou pyšnit i zdejší wellness hotely, kde si budete užívat odpočinek ve vířivce či v saunách několika druhů.

Pokud si chcete užít dovolenou v nejvyšším standardu, vydejte se na pobyt v některém z mďaarských luxusních hotelů. O jejich kvalitě vypovídá nejen vysoký počet hvězd, ale také skvělé recenze hostů a fakt, že se do nich návštěvníci opakovaně vracejí. Kromě skvělé gastronomie a špičkového wellness si mnoho hostů pochvaluje také skvělou atmosféru a profesionální personál. Takové prostředí přímo láká na romantický pobyt, který potěší zamilované páry i dvojice toužící po chvílích jen pro sebe.

Kam se vydat na parádní pobyt v Maďarsku? To vám prozradí člen Travelking týmu Szabi, který pro vás osobně ověřil pobyt v Portobello Wellness & Yacht Hotelu **** . Přečtěte si jeho recenzi!