Dovolená s dětmi v Maďarsku

Toužíte po odpočinku? Naplánujte si s celou rodinou cestu do Maďarska a relaxujte v místních špičkových lázních, které se postarají, abyste si užili jedinečné pohodlí. Dovolená s dětmi v Maďarsku bude plná krásných společných chvil, na které jen tak nezapomenete.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Park Inn by Radisson Zalakaros Resort Spa **** byl jednoduše skvělý. Těšili jsme se hlavně na pořádný relax a to se nám splnilo – strávili jsme 2 dny v termálních lázních, zkoušeli různé atrakce, tobogány a bazény, popíjeli osvěžující drinky a zkrátka si užívali. V hotelu jsme se každé ráno posilnili výbornou snídaní a večer završili odpočinkový den bohatou večeří a sklenkou něčeho dobrého k pití. Hotel je příjemný a čistý, moderně vybavený a díky propojení s obrovskými termálními lázněmi je zde vždy co dělat.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedoucí IT týmu
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Stáció na mě opravdu zapůsobil a rád jej s čistým svědomím doporučím každému, kdo by rád navštívil Budapešť. Je to záruka kvality, a navíc za skvělou cenu. Samotná Budapešť je moc hezká, prohlédnul jsem si centrum města, Országház, tedy budovu parlamentu, Rybářskou baštu a udělal jsem si i procházku po břehu Dunaje. K vidění je toho ale spousta, takže se sem určitě budu chtít ještě vrátit.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodní tým


Maďarsko patří mezi země, které naprosto předčí vaše očekávání. Líbit se tu bude všem věkovým skupinám, rodinám s dětmi, seniorům i zamilovaným párům. V termálních lázních na vás čeká nebývalý luxus za příznivé ceny, parádní wellness pobyty si tak může dopřát každý. Nezáleží na tom, v jaké náladě na dovolenou v Maďarsku přijedete, zpátky se vrátíte odpočatí, svěží a plní energie.

Oddejte se odpočinku a užijte si dovolenou s dětmi v maďarských lázních

O výhodách maďarských lázní by se dalo básnit hodiny. Tou nejvýraznější předností ovšem je skutečnost, že zde můžete odpočívat po celý rok. Díky termálním pramenům si tu užijete koupání, i když tomu počasí nepůjde naproti. Ohřejete v horké vodě, sauně nebo vířivce a zkřehlému tělu z dlouhé zimy dopřejete, co si zaslouží.

Hodilo by se vám na chvíli vydechnout, ale bojíte se, že se budou vaše děti v lázních nudit? Z toho určitě strach mít nemusíte. Většina lázeňských areálů má připravených spoustu úžasných vodních atrakcí pro děti. Vyhrát si mohou v dětském brouzdališti, na tobogánech a skluzavkách nebo v dětských koutcích. Vyzkoušejte třeba lázně Bükfürdő, Sárvár, Györ nebo netradiční jeskynní lázně Miskolc Tapolca. Několik krásných lázní najdete také přímo v centru maďarské metropole, v Budapešti určitě navštivte nádherné lázně Széchenyi.

V naší nabídce najdete komfortní ubytování propojené s lázněmi nebo hotely s vířivkou či saunou. Vybrat si navíc můžete i ubytování s dítětem zdarma a ušetřit tak nemalou částku. Doporučujeme vám naše osobně ověřené pobyty, u kterých si můžete být jisti kvalitou služeb a servisu, protože jsme je předem vyzkoušeli za vás.

Relax u maďarského moře – dovolená s dětmi u Balatonu

Dáváte-li přednost venkovnímu koupání, pak je ideálním místem pro rodinnou dovolenou v Maďarsku jezero Balaton. Proslulé „maďarské moře“ je velmi mělké, ještě pár metrů od břehu vám voda nebude sahat výš než po kolena. Děti se tak mohou bezpečně vydovádět v brouzdališti s příjemně teplou vodou i na písčitých plážích, které Balaton obklopují.

U Balatonu najdete také placená koupaliště, které vám nabídnou atraktivní služby navíc. Vyrazit tak můžete třeba na šlapadlo, na plavbu lodičkou nebo si dát zmrzlinu a užít si pravou nefalšovanou letní pohodu u vody.