Dovolená s dětmi v Maďarsku

Toužíte po odpočinku? Naplánujte si s celou rodinou cestu do Maďarska a relaxujte v místních špičkových lázních, které se postarají, abyste si užili jedinečné pohodlí. Dovolená s dětmi v Maďarsku bude plná krásných společných chvil, na které jen tak nezapomenete.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Personál hotelu byl velmi milý a sdělil nám všechny potřebné informace. Pokoj byl pěkný a moderně zařízený. Nejvíce nás v něm zaujaly venkovní elektrické žaluzie, které v letních měsících ocení určitě všichni. S polopenzí formou bufetu jsme byli spokojení. Na snídaně i večeře byl bohatý výběr slaných i sladkých dobrot. Lázně jsme si také moc užili. Vzhledem k nízkému počtu návštěvníků jsme měli občas bazén sami pro sebe. Stihli jsme i několik výletů po okolí. Nejvíce se nám líbil ten k Balatonu. Z pobytu jsme odjížděli nadšení a odpočatí.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznická podpora


Maďarsko patří mezi země, které naprosto předčí vaše očekávání. Líbit se tu bude všem věkovým skupinám, rodinám s dětmi, seniorům i zamilovaným párům. V termálních lázních na vás čeká nebývalý luxus za příznivé ceny, parádní wellness pobyty si tak může dopřát každý. Nezáleží na tom, v jaké náladě na dovolenou v Maďarsku přijedete, zpátky se vrátíte odpočatí, svěží a plní energie.

Oddejte se odpočinku a užijte si dovolenou s dětmi v maďarských lázních

O výhodách maďarských lázní by se dalo básnit hodiny. Tou nejvýraznější předností ovšem je skutečnost, že zde můžete odpočívat po celý rok. Díky termálním pramenům si tu užijete koupání, i když tomu počasí nepůjde naproti. Ohřejete v horké vodě, sauně nebo vířivce a zkřehlému tělu z dlouhé zimy dopřejete, co si zaslouží.

Hodilo by se vám na chvíli vydechnout, ale bojíte se, že se budou vaše děti v lázních nudit? Z toho určitě strach mít nemusíte. Většina lázeňských areálů má připravených spoustu úžasných vodních atrakcí pro děti. Vyhrát si mohou v dětském brouzdališti, na tobogánech a skluzavkách nebo v dětských koutcích. Vyzkoušejte třeba lázně Bükfürdő, Sárvár, Györ nebo netradiční jeskynní lázně Miskolc Tapolca. Několik krásných lázní najdete také přímo v centru maďarské metropole, v Budapešti určitě navštivte nádherné lázně Széchenyi.

V naší nabídce najdete komfortní ubytování propojené s lázněmi nebo hotely s vířivkou či saunou. Vybrat si navíc můžete i ubytování s dítětem zdarma a ušetřit tak nemalou částku. Doporučujeme vám naše osobně ověřené pobyty, u kterých si můžete být jisti kvalitou služeb a servisu, protože jsme je předem vyzkoušeli za vás.

Relax u maďarského moře – dovolená s dětmi u Balatonu

Dáváte-li přednost venkovnímu koupání, pak je ideálním místem pro rodinnou dovolenou v Maďarsku jezero Balaton. Proslulé „maďarské moře“ je velmi mělké, ještě pár metrů od břehu vám voda nebude sahat výš než po kolena. Děti se tak mohou bezpečně vydovádět v brouzdališti s příjemně teplou vodou i na písčitých plážích, které Balaton obklopují.

U Balatonu najdete také placená koupaliště, které vám nabídnou atraktivní služby navíc. Vyrazit tak můžete třeba na šlapadlo, na plavbu lodičkou nebo si dát zmrzlinu a užít si pravou nefalšovanou letní pohodu u vody.