Vydejte se do chorvatského města Vodice a užijte si parádní dovolenou v Hotelu Punta ****, který leží jen 30 m od moře. Těšte se na polopenzi nebo plnou penzi, neomezenou konzumaci nápojů (včetně piva a vína), vnitřní i venkovní bazén s lehátky a slunečníky i bohatý animační program pro děti. Pro dospělí je tu zase sportovní a večerní program. Děti do 7 let zdarma.

O ubytování

Hotel Punta **** najdete v chorvatském městečku Vodice, což je známé a velmi oblíbené letovisko Dalmácie (část Chorvatska). Hotel je situován jen 30 m od pláže a moře. Blízko to budete mít také do centra městečka, barů, restaurací a kaváren. Za vidění stojí Čarićova věž, krásné kostely a také blízké ostrovy Prvić, Trijat, Žirje, Kaprije. Na výlet se vydejte do Národního parku Krka (25 km) či Kornati.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v pokoji Standard, který je elegantní a vybavený LCD televizí, WiFi připojením, klimatizací, telefonem, trezorem, minibarem, balkonem s posezením a vlastní koupelnou se sprchou. Za příplatek si můžete zvolit pokoj s výhledem na moře.

Na čem si pochutnáte?

Součástí hotelu jsou 2 restaurace a 2 bary. Těšte se na snídaně formou bufetu podávané v The Pinia Restaurantu. Obědy a večeře si vychutnáte v Ecclesia Restaurantu. K tomu si užijete neomezené nealkoholické nápoje a místní pivo a víno. Kdykoli během dne si můžete dopřát také svačinu či koktejl v Lobby baru nebo rovnou u bazénu v Punta baru.

Kde budete relaxovat?

K relaxaci poslouží venkovní bazén s výhledem na moře, který je obklopen lehátky a slunečníky, které můžete využívat. Vhod přijde také wellness s vnitřním bazénem, relaxační zónou a fitness centrem. Dopřát si můžete také masáž.

Cestujete s dětmi?

Děti jistě nadchne animační program, který se koná každý den během léta.

Hotel Punta ****

Hotel Punta ****

Grgura Ninskog 1 , Vodice
Chorvatsko

+385 22 451 451

reservations@hotelivodice.hr

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za poplatek dle sezony

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Restaurace
Fitness
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
9,7 km
Vzdálenost od moře
30 m
Aquapark
11,2 km

Tipy na výlet

Národní park Kornati

Národní park KornatiTip na výlet

Kornati je název pro skupinu 147 ostrovů a útesů různých tvarů a velikostí v jižní části Severní Dalmácie. Celé souostroví nese název podle největšího ostrova, kterým je Kornat. Většina, konkrétně 89 z Kornatských ostrovů, je součástí Národního parku Kornati. Území na ostrovech je poměrně nehostinné. Jedná se v podstatě o vápencová skaliska bez zdrojů sladkovodních pramenů.

Právě díky své neobyvatelnosti si zdejší jedinečná příroda stále uchovala svůj původní ráz. Povrch ostrovů je většinou holý. Ojedinělý porost tvoří převážně šalvěj a další byliny. Kornati jsou oblíbené především mezi jachtaři a výletníky na lodích. Slunný labyrint moře a ostrovů v kombinaci s nedotčenou přírodou jsou zkrátka nezapomenutelné. V kontrastu s nehostinností ostrovů je mořský život naopak velmi bohatý. Zdejší vody jsou plné ryb, hlavonožců a dalších vodních živočichů.

Na některých ostrovech lze spatřit pozůstatky římských sídel. Například v mělkém průlivu Mala Proversa mezi ostrovy Dugi otok a Katina jsou ve vodě dobře viditelné trosky veliké římské stavby z 1. století našeho letopočtu, která době Římanů stávala na pevnině.

Vstup do parku je přísně kontrolován a odvíjí se od měsíce návštěvy, velikosti lodě a počtu dní.

Informace o cenách vstupného naleznete zde.

Více informací
Národní park Krka
Národní park Krka
Vodice
Vodice
Aquapark Dalmatia
Aquapark Dalmatia