Odpočiňte si v klidném prostředí moravských lázní Luhačovice. V Penzionu Pomněnka jen kousek od vyhlášené lázeňské kolonády si vychutnáte snídaně, kávu s dezertem i láhev kvalitního moravského vína. Lázeňské prostředí nenásilně donutí k relaxaci i ty největší workoholiky, ovšem díky množství turistických tras si zde užijete i dokonalý aktivní pobyt.

O ubytování

Penzion Pomněnka najdete jen kousek od luhačovické lázeňské kolonády v klidné vedlejší ulici. Ke krásné přírodě CHKO Bílé Karpaty to nebudete mít vůbec daleko. K zámku Luhačovice se zámeckým parkem dojdete za 11 minut, do centra ke kolonádě se projdete cca 10 minut a za 40 minut chůze budete u Luhačovické přehrady.

V létě prozkoumejte okolí na kole, bruslích nebo pěšky. V zimě si nezapomeňte vzít běžky na projížďky Bílých Karpat a Luhačovického Zálesí v bílé stopě.

Kde budete spát?

Pokoje se mohou chlubit velmi komfortním a dostačujícím vybavením, k dispozici vám bude televize, WiFi připojení, telefon, lednice a vlastní koupelna se sprchou a toaletou.

Na čem si pochutnáte?

Součástí penzionu je také menší oblíbená restaurace, kde si pochutnáte na různých českých i mezinárodních specialitách. Na vyžádání vám zde připraví i bezlepkové pokrmy vhodné nejen pro celiaky.

Penzion Pomněnka

Penzion Pomněnka

Příční 292 , Luhačovice
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Možnost procedur
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,5 km
Vzdálenost od lázní
1 km
Zastávka
0,4 km
Sjezdovka
1,2 km