Penzion Pomněnka najdete jen kousek od luhačovické lázeňské kolonády, avšak v klidné boční ulici. Pokoje jsou příjemně zařízené, mají vlastní sociální zařízení, TV, malou ledničku a trezor. Součástí penzionu je také menší restaurace, kde mimo specialit české a mezinárodní kuchyně připravují stravu také v bezlepkové úpravě. Nechybí zde ani možnost relaxačních procedur. V blízkosti penzionu najdete nejen známé luhačovické prameny, ale také dětské hřiště, bazén či kino.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Zora K.)

Velice milé komorní domácké prostředí hotelu, servírování a kvalita jídel výborná, vše jsme obdrželi podle popisu. Všude čisto, krásný velký pokoj a bílé damaškové povlečení je velmi vzácně dnes už vidět. V Luhačovicích oceňujeme - mimo jiné léčebné procedury - městský plavecký areál kde je teplá voda, zážitkový bazén s podvodními tryskami, divoká řeka a whirpool.

Vynikající (Šárka K.)

Byli jsme velmi spokojeni, penzion Pomněnka se nachází nedaleko centra Luhačovic, pokoj byl pěkný, strava dobrá.

Vynikající (Milan K.)

Prostředí hotelu se nám velmi líbilo. Vše odpovídalo popisu a obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno. Služby byli na velmi dobré úrovni, personál byl velmi ochotný a úslužný. Hotel budeme určitě doporučovat dalším zákazníkům.