Pobyty v lázních Luhačovice

Navštivte největší moravské lázně Luhačovice a dopřejte si relaxační pobyt se vším všudy. Plusem jsou léčivé minerální prameny, kterým kraluje známá Vincentka, i krásná lázeňská architektura a parky.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Interiér hotelu je zařízen velmi stylově a s citem pro detail. Stejně krásný byl i náš pokoj, ve kterém nám absolutně nic nechybělo. Z pestrého snídaňového bufetu si vybere každý, na co má chuť. Hotel stojí v tiché části Luhačovic, odkud se lze do centra snadno dostat pěšky, autem či autobusem. Díky vstupu v rámci balíčku jsme navštívily Městskou plovárnu a poznaly jsme také mnohé architektonické skvosty a významné prameny na lázeňské promenádě. ”

Eva Prcínová
Eva Prcínová
Marketingový tým


Vypravte se za dokonalým relaxem do nejoblíbenějších moravských lázní. V Luhačovicích prospějete svému zdraví popíjením minerálních pramenů i procházkami v krásné přírodě v okolí. Pobyt v lázních Luhačovice vám vnese klid do duše a pomohou vám zapomenout na všední starosti.

Pobyt v lázních Luhačovice – klid, pohoda a spousta vyžití

Lázeňské město Luhačovice je tím správným místem, kam vyrazit za odpočinkem. Procházky po kolonádě, lázeňské oplatky v malebných kavárnách nebo procházky u nedaleké přehrady – to vše vás čeká při pobytu v moravských lázních.

V lázních si dopřejete skvělé wellness. Léčbu minerálními prameny můžete kombinovat s relaxem ve vířivce, vnitřním bazénu nebo sauně. V hotelu se svěříte do rukou profesionálů, ať už při různorodých masážích nebo lázeňských procedurách, které podpoří vaše uzdravování.

Těšit se můžete i na zajímavou architekturu a množství památek, mezi které se řadí soubor staveb architekta Dušana Jurkoviče. Najdete tu Jurkovičův dům, Hudební pavilon, Chaloupku a lázeňský park, kde ochutnáte léčebnou vodu.