Když do Prahy, tak rovnou do samotného centra. Ubytujte se v 5* Hotelu Three Storks, který stojí v centru Prahy - na Malé Straně a přímo pod Pražským hradem, jen kousek všech skvělých historických památek. V ceně jsou snídaně formou bufetu.

O ubytování

Luxusní boutique Hotel Three Storks ***** (v překladu U Tří čápů) najdete v té nejlepší možné části Prahy - na Malé Straně pod Pražským hradem. Budete to mít tedy jen kousek nejen na hrad, ale i ke Karlově mostu, Chrámu sv. Mikuláše či Valdštejnskému paláci s úchvatnou zahradou.

Budova hotelu pochází ze 14. století a přezdívá se jí Altmannovský dům či Dům U Tří králů. Dříve se zde nacházel první svatotomášský klášterní pivovar. Z původní doby se zachoval pouze velký, ale krásný gotický sklep. V 17. století byl dům přestavěn a získal svůj současný název U Tří čápů.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 21 pokojů, které jsou vybaveny moderním nábytkem. V pokoji najdete LCD televizi, DVD přehrávač, WiFi připojení, klimatizaci, telefon, trezor, minibar, set na přípravu kávy a čaje a samozřejmě koupelnu se sprchou, WC a fénem. Chcete si užít nádherný výhled na Pražský hrad? Zvolte pokoj Deluxe.

Na čem si pochutnáte?

Snídaně formou teplého a studeného bufetu si vychutnáte ve stylových prostorech jídelny.

Praha Tip na výlet

Hlavní město České republiky ležící na řece Vltavě se vyznačuje dlouhou a bohatou historií a je domovem řady důležitých kulturních památek. I proto je jeho historické centrum od roku 1992 zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO a obecně je považováno za jedno z nejkrásnějších měst v Evropě. Není divu, že pražské památky přilákají ročně miliony turistů z celého světa.

Ani vy byste si proto neměli nechat ujít:

  • Pražský hrad
  • Karlův most
  • Staroměstské náměstí s Pražským orlojem

Mezi další významné památky, které byste neměli minout, patří také například Josefov, Petřín nebo Vyšehrad. Když vás historie omrzí, můžete vyrazit za kulturou do Národního divadla, a s dětmi za poznáním do Pražské ZOO a Botanické zahrady v Tróji, či vodními aktivitami v Aquapalace Praha. A pokud Prahu navštívíte v zimě, nenechte si ujít vyhlášené vánoční trhy s kouzelnou atmosférou.

A malý tip navíc: jestli toho chcete v Praze vidět co nejvíce, vyhraďte si na prohlídku města alespoň jeden víkend. Je to náročné, ale stojí to za to!

Více informací

Hotel Three Storks *****

Valdštejnské náměstí 20/8 , Praha 1
Česká republika

257 210 779

storks@avehotels.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 350 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za poplatek 490 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,3 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
15 km