Mariánské Lázně, to jsou krásné kolonády, léčebné prameny a také luxusní hotely. Ubytujte se v Hotelu Excelsior **** a těšte se na chutnou polopenzi a také na bohatý balíček plný procedur - masáže, koupele, inhalace a další. K tomu vás čeká neomezený vstup do přepychového Medical & spa v Chateau Monty Spa Resortu.

O ubytování

Hotel Excelsior **** se nachází v samém srdci Mariánských Lázní. Již po 150 let nabízí výjimečnou historickou atmosféru a špičkové služby. Díky poloze přímo na Hlavní třídě budete mít všechny místní dominanty v docházkové vzdálenosti. Příjemnou procházkou dojdete na Kolonádu Maxima Gorkého (500 m) či ke Zpívající fontáně (450 m). V blízkém okolí se nachází mnoho známých léčivých pramenů, například Rudolfův pramen (400 m). Z panoramatické rozhledny Hamelika uvidíte celé město jako na dlani. Navštívit můžete také zámek Kynžvart (12 km) nebo zříceninu zámku Hamrníky (3 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom ze dvoulůžkových pokojů, jejichž součástí jsou originální štuky z 19. století. Všechny pokoje jsou vybaveny LCD televizí, telefonem, WiFi připojením, minibarem, trezorem a vlastní koupelnou z mramoru.

Na čem si pochutnáte?

Přímo v hotelu se nachází Restaurant 1900, který nabízí díky dobovému interiéru skutečně jedinečnou atmosféru. Čekají zde na vás kulinářské speciality i vybraná vína. Den začnete snídaní formou bohatého bufetu. Po celý den až do večera si můžete vybrat některou z lahůdek z jídelního lístku. Lobby bar s příjemně uvolněnou atmosférou nabízí široký výběr nápojů a lehké občerstvení.

Kde budete relaxovat?

Pokud toužíte po relaxaci, je vám k dispozici bohatá nabídka wellness služeb. Odpočinout si můžete v sauně, při lymfodrenáži či koupeli nebo si vybrat některou z mnoha druhů masáží. Z lékařských procedur lze absolvovat aromaterapii, oxygenoterapii, rašelinové obklady, plynové zábaly nebo nově prováděnou konopnou či jílovou terapii.

Hotel Excelsior ****

Hlavní třída 121/46 , Mariánské Lázně
Česká republika

+420 354 697 111

recepce@galahotels.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 300 Kč/den
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za poplatek 250 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,6 km
Zastávka
10 m
Sjezdovka
0,8 km

Tipy na výlet

Mariánské Lázně Tip na výlet

V Mariánských Lázních vás čekají proslulé lázeňské parky a kolonády, nádherné architektonické budovy, mnoho kulturního i společenského vyžití a především několik desítek léčivých pramenů. Nejznámějšími jsou Ferdinandův, který byl také úplně prvním využívaným pramenem, dále Lesní pramen a Ambrožův. K pitným kúrám slouží prameny Křížový, Karolinin a Rudolfův. Mariánské Lázně se vždy těšily oblíbenosti u slavných osobností a šlechty. Za zmínku stojí například anglický král Eduard VII nebo skladatel J. W. Goethe. Dnes jsou druhými největšími českými lázněmi.

Co patří mezi skvosty Mariánských Lázní?

  • Zpívající fontána
  • Hlavní lázeňská kolonáda (Kolonáda Maxima Gorkého)
  • Kolonáda Ferdinandova pramene

Navštivte také Park Boheminium. Můžete zde obdivovat miniatury českých památek. K procházkám jsou ideální Skalníkovi sady, park u Lesního pramene nebo vycházková trasa Královská cesta.

Pokud se chcete vydat na výlet mimo město, doporučujeme hrad Loket nebo hrad a zámek Bečov nad Teplou, kde se nachází relikviář svatého Maura.

Více informací
Zpívající fontána
Park Boheminium
Slavkovský les