Dopřejte si luxus v krásném 4* hotelu

Nově postavený mezinárodní Hotel Savannah **** leží jen malý kousek od středověkého města Znojma. Těšte se na skutečně luxusní zážitek! Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích typu Komfort, které jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s vanou, telefonem, LCD televizí, minibarem a trezorem. K dispozici jsou i další pokoje, třeba Family pro rodiny s dětmi.

Těšte se na bohaté bufety v restauraci s delikátní a vytříbenou kuchyní a večer pak na servírované tříchodové večeře nebo v případě většího počtu lidí (nad 30) večeře formou bufetu. Hostům je také k dispozici hotelový lobby bar.

Krytý bazén, sauna nebo třeba parní lázeň

Skvělý odpočinek zažijete v parní lázni nebo v klasické finské sauně. Nejmenší děti se vyřádí v brouzdališti a pro nadšené plavce tu je 22 metrů dlouhý plavecký bazén.

To však stále není vše, co špičkové wellness centrum Hotelu Savannah **** nabízí. Za poplatek si zde můžete dopřát různé léčebné procedury. Wellness centrum je otevřeno denně od 7:00 do 21:45 hodin. Krytý plavecký bazén a sauna jsou v provozu od 10:00 hodin.

Dodatečné info

 • Pokoj Komfort:

 • Jedno dítě do 4,9 let zdarma bez nároku na lůžko včetně polopenze.

 • Dítě od 5 let 650 Kč/noc na přistýlce včetně polopenze.

 • Pokoj Family:

 • Dvě děti do 15,9 let zdarma na přistýlce včetně polopenze.

 • Dítě od 16 let či třetí dítě 650 Kč/noc na přistýlce včetně polopenze.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu .
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.

Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Check in od 14:00 hodin, check out do 12:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 500 Kč/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Kouření povoleno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Karel B.)

Byli jsme velice spokojeni, hotel je moderní a na vysoké úrovni, velký bazén a vynikající jídlo, příjemný personál, vše na jedničku!

Vynikající (Karla B.)

Hotel byl nádherný (čistý, prostorný i pokoj měl všechna nej.). Služby byly na vysoké úrovni a personál velice milý a ochotný nám vyhovět. Byli jsme mile překvapeni s množstvím a možnostmi kulturního vyžití v blízkém okolí, zvláště pak s dětskými atrakcemi.

Vynikající (Serena P.)

Hotel bol veľmi príjemný, zodpovedal opisu a fotografiám. Wellness bol veľmi perfektný aj jedlo - raňajky večera. Blízkosť krásneho mesta Znojmo a možnosti pozrieť si jeho podzemných chodieb. Blízkosť obchodného centra potešila :).

Tipy na výlet

Znojmo

Znojmo

Jižní Morava je jednou z nejkrásnějších oblastí u nás, když k tomu navíc přičtete přátelskou atmosféru a četné vinné sklípky, o skvělou dovolenou je postaráno. Znojmo svojí polohou na kraji Národního parku Podyjí i spoustou zajímavých památek splňuje požadavky na oblíbenou turistickou lokalitu. Ochutnejte místní vína, kochejte se malebným okolím a zapojte se do bohatého kulturního dění.

Znojemské podzemí

Znojemské podzemí

Systém podzemních chodeb a sklepů pod Znojmem, který je dlouhý téměř 27 km a má až 4 patra, vznikl na přelomu 14. a 15. století jako prostor pro hospodářské účely. Později hrál svou roli i v důmyslné obraně města. V dnešní době slouží především jako turistická atrakce pro všechny milovníky historie, architektury a netradičních zážitků.

Kostel sv. Mikuláše

Kostel sv. Mikuláše

Znojmo je krásné historické město, jednou ze zdejších památek je kostel sv. Mikuláše z 11. století. Po poškození ve 14. století byl kostel zrekonstruován, na druhé výstavbě se podílela také slavná rodina Parléřů, zodpovědná za mnoho památek na našem území. Z vnitřní výzdoby vyniká zvláště barokní kazatelna v podobě zeměkoule. Pokud se tedy zajímáte i historii či architekturu, neměli byste si tento kostel nechat ujít.