• Check in od 14:00 hodin, check out do 12:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 250 Kč/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Dopřejte si luxus v krásném 4* hotelu

Nově postavený mezinárodní Hotel Savannah **** leží jen malý kousek od středověkého města Znojma. Těšte se na skutečně luxusní zážitek! Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích typu Komfort, které jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s vanou, telefonem, LCD televizí, minibarem a trezorem. K dispozici jsou i další pokoje, třeba Family pro rodiny s dětmi.

Těšte se na bohaté bufety v restauraci s delikátní a vytříbenou kuchyní a večer pak na servírované tříchodové večeře nebo v případě většího počtu lidí (nad 30) večeře formou bufetu. Hostům je také k dispozici hotelový lobby bar.

Krytý bazén, sauna nebo třeba parní lázeň

Skvělý odpočinek zažijete v parní lázni nebo v klasické finské sauně. Nejmenší děti se vyřádí v brouzdališti a pro nadšené plavce tu je 22 metrů dlouhý plavecký bazén.

To však stále není vše, co špičkové wellness centrum Hotelu Savannah **** nabízí. Za poplatek si zde můžete dopřát různé léčebné procedury. Wellness centrum je otevřeno denně od 7:00 do 21:45 hodin. Krytý plavecký bazén a sauna jsou v provozu od 10:00 hodin.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jiří a Ludmila V.)

Hotel velmi pěkný, personál vstřícný, strava trochu slabší, wellness velmi dobrý.

Vynikající (Michaela V.)

Jídlo vynikající, bazén úžasný, sauna vyhovující, pára nebyla v provozu, personál vstřícný

Vynikající (Květoslava ?.)

Nadmíru spokojeni.