Pobyt v Penzionu U Tří Jasanů u Znojma a národního parku Podyjí je ideální pro milovníky vína a památek jižní Moravy. V ceně jsou chutné snídaně i poukaz do restaurace či pizzerie. Těšte se také na vstup do Louckého kláštera nebo láhev vína.

O ubytování

Penzion U Tří Jasanů se nachází v jihomoravské vinařské obci Nový Šaldorf – Sedlešovice, která je považována za okrajovou část Znojma (4 km). Malebná okolní krajina má co nabídnout milovníkům vína, kultury i přírody.

Z kulturních památek v okolí byste neměli vynechat návštěvu Louckého kláštera (2,3 km), který se řadí k největším klášterům v České republice a jeho historie sahá až do 12. století. Za návštěvu jistě stojí také Znojemský hrad (5 km), jedna z českých kulturních památek, nebo barokní kostel svatého Mikuláše (3 km) s unikátní kazatelnou. Ve městě Znojmě se nakonec můžete projít nejen po ulicích, ale i pod nimi, k oblíbeným turistickým atrakcím totiž patří také znojemské podzemí (3 km).

Z města do přírody je to, co by kamenem dohodil. Vyrazit můžete třeba do Národního parku Podyjí, který je z ubytování vzdálený jen 4 km. K delšímu výletu potom vybízí Chráněná krajinná oblast Pálava (45 km), která je proslavená svou krásnou přírodou a můžete zde navštívit třeba zříceniny hradu Děvičky a Sirotčího hrádku, nebo přírodní atrakce, jako je Milovický les a Křivé jezero.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v útulném a nově zrekonstruovaném dvoulůžkovém pokoji s interiérem laděným do uklidňujících barev. K vybavení patří dřevěný nábytek a moderní koupelna se sprchovým koutem. Samozřejmostí je také WiFi připojení.

Na čem si pochutnáte?

Přivítá vás stylová vinařská restaurace, která je součástí penzionu. Zde na vás čeká poctivá domácí kuchyně a výběr jídel ve venkovském stylu. Ochutnat můžete také místní víno z vinařství Hnanice. K posezení se za hezkého počasí nabízí letní terasa, k restauraci patří i nový grilovací srub.

Kde budete relaxovat?

Součástí penzionu je nově vybudované wellness centrum, které najdete ve sklepních prostorách. Prohřát se můžete v klasické finské sauně nebo parní komoře. Saunu i páru je možné zarezervovat také pro soukromou skupinu.

Něco navíc

Využít můžete také úschovnu kol v penzionu. Nebo si zde kolo rovnou i vypůjčit.

Penzion U Tří Jasanů

Penzion U Tří Jasanů

Nový Šaldorf 56/S , Nový Šaldorf-Sedlešovice
Česká republika

Provozuje společnost:
Eva Molerová IČ: 62842099


+420 777 808 124

penzionutrijasanu@seznam.cz

Check In
14:00 - 21:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 300 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Kolárna
Půjčovna kol
Wellness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3,2 km
Zastávka
73 m
Aquapark
48,4 km

Tipy na výlet

Znojmo

Znojmo Tip na výlet

Jižní Morava je jednou z nejkrásnějších oblastí u nás, když k tomu navíc přičtete přátelskou atmosféru a četné vinné sklípky, o skvělou dovolenou je postaráno. Znojmo svojí polohou na kraji Národního parku Podyjí i spoustou zajímavých památek splňuje požadavky na oblíbenou turistickou lokalitu. Ochutnejte místní vína, kochejte se malebným okolím a zapojte se do bohatého kulturního dění.

Co nevynechat při návštěvě Znojma:

  • Znojemský hrad s Rotundou sv. Kateřiny
  • Radniční věž
  • Znojemské podzemí
  • Vydejte se i na prohlídkovou trasu po hradebním opevnění nebo do expozice pivovarnictví.

Ve Znojmě zažijete neopakovatelnou atmosféru i během kulturních akcí, které se zde konají v průběhu celého roku. Nejznámější je zářijové Znojemské historické vinobraní, dále pak Májové slavnosti, letní Hudební festival, červnové Pivní slavnosti či srpnové Slavnosti okurek.

Více informací
Kostel sv. Mikuláše
Kostel sv. Mikuláše
Znojemské podzemí
Znojemské podzemí
CHKO Pálava
CHKO Pálava