Chcete se podívat do Krkonoš? Příjemné ubytování, polopenzi a vůbec dobré zázemí pro páry i rodiny vám nabízí Hotel Vladimír *** v Jánských Lázních. V ceně balíčku získáte také vstupenku na Stezku v korunách stromů, výlet tak může začít.

Hotel v Krkonoších s možnostmi výletů do okolí

Hotel Vladimír *** se nachází pouhých 10 minut od centra Janských Lázní, klidného lázeňského města v Krkonoších. Ubytování nabízí hotel v pokojích s TV/SAT a vlastním sociálním zařízením, na pokoje je možné umístit i přistýlku.

Součástí hotelu je restaurace s letní venkovní terasou, kde se podávají místní speciality i jídla mezinárodní kuchyně.

V okolí hotelu se můžete vydat jak do krkonošské přírody, tak i k památkám jako je Hospital Kuks (35 km) a Dělostřelecká tvrz Stachelberg (20 km) nebo do ZOO Dvůr Králové (30 km) s významným chovem afrických zvířat.

Dodatečné info

 • Po zakoupení pobytu si rezervujte termín u ubytovacího zařízení (hotelvladimir@gmail.com, +420 773 514 350, možná komunikace v češtině). K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací a při nástupu je nutné prokázat se vytištěným kupónem.

 • S rezervací vám ochotně pomůže naše zákaznická podpora (+420 538 880 980, info@travelking.cz). Stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín pobytu.

 • Příplatky za děti se platí až na místě.

 • Dítě do 1,9 let 150 Kč/2 noci a 300 Kč/4 noci včetně polopenze, bez vstupenky.

 • Dítě do 11,9 let 600 Kč/2 noci a 1 200 Kč/4 noci včetně polopenze, bez vstupenky.

 • Dítě od 12 let 1 595 Kč/2 noci a 2 695 Kč/4 noci včetně polopenze a vstupenky.

 • Příplatky se platí až na místě.

 • Místní poplatek 20 Kč/osoba/noc.

 • Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 200 Kč/noc

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou není možná

Tipy na výlet

Stezka korunami stromů Krkonoše

Stezka korunami stromů Krkonoše

Krkonošská stezka korunami stromů je 45 metrů vysoká dřevěná rozhledna, která vám umožní dech beroucí výhled na krásy Krkonošského národního parku. Na samotného vrcholku rozhledny budete mít okolní lesy jako na dlani. Zjistíte tak, jaký pocit zažívá bájný krkonošský duch Krakonoš. Kromě věže si můžete projít i 1 300 metrů dlouhou naučnou trasu lesem, který je bohatý na faunu i flóru. Dospělí za tento neopakovatelný zážitek zaplatí 220 korun a děti od 3 - 14 let pouze 180 korun. Stezka je v provozu celoročně a má otevřeno každý den, kromě 24. prosince.

Janské Lázně

Janské Lázně

Na úpatí Černé Hory nalezneme lázeňské městečko a vyhlášené sportovně-rekreační středisko, jehož léčivé termální prameny byly objeveny již v roce 1006. Místní voda je prospěšná především při léčbě pohybového aparátu, dýchacího ústrojí a dětské obrny. Najdete zde tak secesní kolonádu s místními prameny nebo sochu Krakonoše, ochránce hor. Janské Lázně jsou také celoročně ideálním místem pro milovníky sportů. Kromě lyžování tak z horní stanice lanovky, která funguje celoročně, můžete v létě projet třeba první krkonošskou naučnou cyklostezku, která je vhodná i pro děti.

Rozhledna Černá hora

Rozhledna Černá hora

Rozhlednu s příznačným názvem Panorama, ze které máte výhled třeba až na Praděd nebo hrad Bezděz, najdete na Černé Hoře ve výšce 1 289 m n. m. Na rozhlednu si můžete vyjít cca 5 kilometrovou túrou z Jánských Lázní nebo z Pece pod Sněžkou. Na vrchol vás ale vyveze také kabinková lanovka, která je v provozu celoročně. Dalším cílem pak může být například 3,5 km dlouhá naučná stezka okolo Černohorského rašeliniště až k další vyhlídkové věži.