Degustace vín i spousta výletů

Během pobytu vás čeká degustace 5 místních vín s odborným výkladem. Vše můžete zajíst uzeninami a sýry z degustačního prkénka.

Z Penzionu Sluneční Dům za pár minut dojdete do Lednicko-valtického areálu, kde se můžete procházet zahradami nebo navštívit zámek. Zavítejte také do Muzea hraček či na Vyhlídkovou věž.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Paulína T.)

Prostredie sa nám páčilo. Bolo to blízko zámku. So stravou sme boli maximálne spokojný. Personál bol milý, ochotný. Odporúčam navštíviť Janov hrad, mešitu pekná prechádzka.

Vynikající (Lenka K.)

Veľmi príjemné prostredie, personál. Nemám žiadne výhrady. Majiteľka je veľmi ústretová a milá. Dúfam, že budeme mať možnosť sa tam vrátiť.

Vynikající (Kristýna S.)

Pobyt se nám velmi líbil. Prostředí penzionu bylo naprosto dokonalé - cítili jsem se v něm jako doma. Bylo to takové krásné příjemné rodinné prostředí. Vše proběhlo, tak jak jsme se domluvili a jak stálo v nabídce. Personál hotelu byl naprosto skvělý - moc sympatičtí manželé, kteří nám se vším vyhověli, poradili nám kam jet v okolí na výlet apod. Byli jsme tu s přítelem prožít Valentýna a myslím si, že na něj budeme ještě dlouho v dobrém vzpomínat a rozhodně se do budoucna chystáme penzion Zora navštívit znovu. Určitě bychom ho rádi doporučili všem zákazníkům, kteří mají rádi útulné a klidné ubytování, sympatické lidi, dobré jídlo a krásnou krajinu s památkami.

Vynikající (František F.)

Naozaj sme boly moc spokojný, personál - majitelia Jitka a Petre sú zlatý ludia, strava super, ubytovanie super, priam ako by sme boly rodina.