Vrchlabský Penzion Holiday je skvělým startovním místem pro poznávání Krkonoš. Turistické trasy vás zavedou k prameni Labe a okolí nabízí i široké možnosti pro lyžaře a milovníky zimních sportů. Ideální místo na rodinnou dovolenou v krásné přírodě.

Objevujte krásy Krkonoš

Vrchlabí je vstupní branou do Krkonoš. Z penzionu se můžete vydat na mnoho turisticky zajímavých míst - najdete zde Mumlavské vodopády, pramen Labe nebo rozhlednu Žalý, kam vás pohodlně vyveze lanovka. Za příznivého počasí se pak můžete kochat výhledem na Sněžku, Černou horu, Medvědín nebo Ještěd.

Místní cyklotrasy vás přímo od hotelu zavedou do Špindlerova mlýna, Horních Míseček nebo na jeden z okolních zámků.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Stanislav K.)

Pěkné ubytování a velmi příjemný majitel. Snídaně každý den stejné, množství dostatečně. V Penzion není možnost uložit vlastní potraviny.

Vynikající (DUŠAN B.)

Ubytování super škoda jen že každý den jsou stejné snídaně - jinak pan majitel příjemný a velmi ochotný.

Vynikající (Štěpán S.)

Jídlo výborné, za dobré peníze. Pan majitel byl velmi ochotný a příjemný. Penzion leží velmi blízko areálu Bubákov.

Vynikající (Olga V.)

V penzionu jsme byli již po třetí a byli jsme velmi spokojeni. Pan majitel je velmi vstřícný, jídlo je domácí a ubytování je také dobré. Výhodou je skibus zdarma od penzionu až k lanovce.

Vynikající (Lenka T.)

Naše představy byly splněny, personál příjemný, strava domácí, ubytování pěkné a čisté, určitě doporučujeme ostatním.

Vynikající (Věra T.)

Hotel je pěkný, jen nám vadilo malé parkoviště. Jídla byl dostatek a velmi chutné. Personál ochotný.

Vynikající (Soňa B.)

Ubytování velmi krásné a čisté,personál vstřícný a ochotný. Vše v pořádku, velmi pěkné okolí a krajina. Doporučuji

Vynikající (Tomáš P.)

Vše, jak bylo dopředu avizováno. Personál naprosto v pohodě. Pro ty, kteří chtějí poznávat krásy Krkonoš je to ideální volba. Od pana majitele dostanete veškeré informace kam vyrazit a co vás tam čeká. To, že je to pouze se snídaní se ukázalo nakonec jako výhoda. Nemusíte se alespoň stresovat s návratem na večeři.

Vynikající (Iveta ?.)

Penzion byl útulný, čistý. Strava výborná, možnost objednat i večeře (polévka a hl.chod). Byla možnost si objednat z aktuální nabídky např. utopenci, tlačenka, palačinky, vajíčka atd.... Pan majitel byl příjemný, vstřícný a velmi ochotný.

Vynikající (Daniel S.)

Vše bylo výborné, příjemný majitel, dobře vaří, čisto, hezké prostředí. Vrchlabí je hezké městečko, kousek do Špindlu i na Snežku.