Ubytování v moderním hotelu v Táboře

Chcete zažít skvělou dovolenou na jihu Čech? Pak si vyberte Hotel Slávia. Moderně zařízený hotel v centru historického města Tábor vám nabízí příjemné ubytování v kompletně vybavených pokojích s novým nábytkem, vlastní koupelnou, WC, TV a WiFi připojením.

Svůj pobyt si navíc můžete zpestřit o samé dobré věci. Přímo v hotelu se nachází kavárna Slávia, manikúra, pedikúra, kosmetický a kadeřnický salón.

Krásná příroda jižních Čech

Jižní Čechy patří pro svou malebnou přírodu, množství rybníků i pro své historické bohatství k nejlákavějším místům v Česku. 


Do historického jádra města je to necelých 10 - 15 minut klidnou chůzí.


Ze starobylého města Tábor vyráželi husité na své vítězné výpravy – slavnou minulost zde také přípomínají zdobené štíty měšťanských domů, pomník Jana Žižky z Trocnova i gotická radnice.

Za návštěvu stojí také Botanická zahrada, ZOO Tábor - Větrovy, podzemí a nespočet muzeí. Zajímavá jsou například Muzeum čokolády a marcipánu a Muzeum Lega.

Dodatečné info

 • Děti do 5,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Děti do 14,9 let 375 Kč/noc včetně snídaně.

 • Přistýlka pro další osobu 600 Kč/noc.

 • Kupón není možné využít v termínu 1.7. - 15.7.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.

 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu. Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.

 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.

 • Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Check in od 13:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček po dohodě za poplatek 120 Kč/noc

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Libuše P.)

Velmi spokojeni, jenom úschovna kol byla velmi omezena, více jak 4 kola by se nevešly :-( .

Vynikající (Paľo F.)

Jednoznačne - výborne. Ako s ubytovaním, tak s príjemnými ľuďmi, s ktorými sme sa stretli v Slávii, ale aj v meste Tábor. Skláňame hlavu nad čistotou mesta, s predavačmi po obchodoch i v reštauráciách, v premávke mestom i v okolí. Bol som na rozpakoch, že v Slávii na stole chýbali obrúsky, čo je v domácnosti bežné, ale - prepáčte- nikde som nevidel ....S BOHATÝMI SNÍDANEMI... To keby ste videli v Bojniciach hotel Regina- raňajky- prehnane bohaté a pritom ich propagujú ako polpenziu- švédske stoly, s bohatším výberom ako v Slávii, omeleta, vajíčka, pečená i varená klbása, párky, nespomeniem si hneď, ale snídane v Slávii by sa červenalo, biela káva, čierna káva, kakao, Nie sme s manželkou prieberčiví, ale - hodnotenie nie je nijako lichotivé - škoda...Manželka ešte dodáva - čistota na vysokej úrovni -výmena uterákov v kúpelni prekvapujúco častá a čistá...

Skvělé (Věra M.)

Umístění hotelu pro nás vhodné, jelikož cestujeme vlakem. Pokoj prostorný, čistý. O kávu jsme museli požádat, ale bylo nám řečeno, že se nabízí při příjezdu, nikdo nám nic nenabídl, ale nevadí dali jsme si jinde pivo. Byli jsme tak dva páry a měli chaos v počítači a tak den před odjezdem večer ve 22 hodin na nás klepali, zda tam ještě jsme, aby věděli jak mají připravit snídani. Ale počasí bylo pěkné, město Tábor a okolí se nám velmi líbilo.

Tipy na výlet

Hrad a zámek Jindřichův Hradec

Hrad a zámek Jindřichův Hradec

Dominantou města je Hrad a zámek Jindřichův Hradec stojící na skalnaté vyvýšenině mezi řekou Nežárkou a Hamerským potokem. Hrad patří nejrozsáhlejším památkovým komplexům u nás.

Vybrat si můžete mezi několika prohlídkovými trasami, které vás seznámí se zachovalými interiéry, jako je například rytířský sál gotického paláce, jehož stěny zdobí Legenda sv. Jiří, vymalovaná roku 1338, i vzácnými uměleckými předměty.

Milovníci výhledů mohou navštívit Černou věž (hladomornu), která byla postavena ve 13. století. Na ochoz, který se nachází ve výšce 32 metrů vád dovede 149 schodů.

Jindřichův Hradec

Jindřichův Hradec

Jindřichův Hradec patří mezi okouzlující jihočeská města s poutavou historií a významnými památkami, jako třeba kostel Nanebevzetí Panny Marie, jehož nárožím prochází 15. poledník východní délky.

Za návštěvu určitě také stojí Muzeum Jinřichohradecka, kde najdete i slavné Krýzovy jesličky, které tvoří největší lidový mechanický betlém na světě a jsou zapsány v Guinnessově knize rekordů.

Hluboká nad Vltavou

Hluboká nad Vltavou

Pohádkový zámek Hluboká nad Vltavou najdete na místě původně strážního hradu ze 13. století. V 16. století jej rod Schwanzerbergů přestavěl na renesanční zámek a v 19. století za vlády knížete Jana Adolfa II. Schwarzenberga proběhla poslední velká přestavba v neogotickém stylu.

V několika variantách prohlídek můžete nahlédnout do bohatě zdobených interiérů více než 140 místností, vystoupat na vyhlídkovou věž nebo zjistit, jak vypadala dobová zámecká kuchyně. Zámek je přístupný celoročně. Jeden z nekrásnějších zámků u nás obklopuje nádherný park v anglickém stylu, který dodává místu velmi romantický nádech. Na zámku se také natáčela část slavné pohádky Pyšná princezna.