O ubytování

Hotel Slávia se nachází v historickém jihočeském městě Tábor nedaleko vlakového i autobusového nádraží. K vodní nádrži Jordán (400 m) dojdete asi za 7 minut, na Žižkovo náměstí v centru (1,4 km) s mnoha husitskými památkami do 20 minut.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom ze 12 nově zrekonstruovaných pokojů. Všechny jedno až čtyřlůžkové pokoje jsou kompletně vybaveny novým nábytkem, k dispozici vám bude televize, WiFi připojení i vlastní koupelna.

Na čem si pochutnáte?

Snídaně se v hotelu podávají formou bufetu v kavárně Slávia. Nejbližšími restauracemi, kde si můžete dopřát oběd či večeři, jsou podniky Černá perla, Dobré časy a Slunce.

Něco navíc

Přímo v budově hotelu se nachází manikúra, pedikúra, kosmetický a kadeřnický salón.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Karel V.) ( - Česko)

Pobyt odpovídal popisu. Pokoje prostorné a čisté, personál příjemný, snídaně dobré (čerstvé pečivo). Hotel na dobrém místě nedaleko vlakového i autobusového nádraží a u parku. Okolo hodně možnosti pro nákup, stravování a občerstvení. Dobré parkování.

Vynikající (Ladislav Ř.) ( - Česko)

Garni hotel blízko vlakového i autobusového nádraží. Dobré snídaně v ceně. Hotelová kavárna. Vzdušné pokoje. Ochotný personál. Tipy na výlet: Tábor-město, podzemí, ZOO, botanická zahrada. Bechyně- lázně, náměstí, klášter, zámek. Stádlec - most. Červená Lhota - zámek. Deštná - muzeum letectví, provaznické muzeum. J Hradec - úzkokolejka, hrad, zámek, Krýzovy jesličky. Týn n. Vltavou. Temelín - expozice v inf. středisku.

Vynikající (Petr H.) ( - Česko)

Vše odpovídalo nabízeným službám, město Tábor nás okouzlilo a někdy bychom se tam chtěli vrátit.