Ubytování v moderním hotelu v Táboře

Chcete zažít skvělou dovolenou na jihu Čech? Pak si vyberte Hotel Slávia. Moderně zařízený hotel v centru historického města Tábor vám nabízí příjemné ubytování v kompletně vybavených pokojích s novým nábytkem, vlastní koupelnou, WC, TV a WiFi připojením.

Svůj pobyt si navíc můžete zpestřit o samé dobré věci. Přímo v hotelu se nachází kavárna Slávia, manikúra, pedikúra, kosmetický a kadeřnický salón.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Ladislav ?.)

Garni hotel blízko vlakového i autobusového nádraží. Dobré snídaně v ceně. Hotelová kavárna. Vzdušné pokoje. Ochotný personál. Tipy na výlet: Tábor-město, podzemí, ZOO, botanická zahrada. Bechyně- lázně, náměstí, klášter, zámek. Stádlec - most. Červená Lhota - zámek. Deštná - muzeum letectví, provaznické muzeum. J Hradec - úzkokolejka, hrad, zámek, Krýzovy jesličky. Týn n. Vltavou. Temelín - expozice v inf. středisku.

Vynikající (Petr H.)

Vše odpovídalo nabízeným službám, město Tábor nás okouzlilo a někdy bychom se tam chtěli vrátit.

Vynikající (Vladimír N.)

Pobyt v hotelu byl příjemný. Bylo tam čisto. Vše bylo podle našeho očekávání. Akorát nám nebyla nabídnuta káva, která byla součástí balíčku. Možná proto, že jsme si o ni neřekli. Jen bych chtěl upozornit ostatní, že recepce v hotelu Slávie funguje pouze do 16 hod. Takže zajištění pobytu si naplánujte do této hodiny.