• Check in od 13:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček po dohodě za poplatek 120 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Ubytování v moderním hotelu v Táboře

Chcete zažít skvělou dovolenou na jihu Čech? Pak si vyberte Hotel Slávia. Moderně zařízený hotel v centru historického města Tábor vám nabízí příjemné ubytování v kompletně vybavených pokojích s novým nábytkem, vlastní koupelnou, WC, TV a WiFi připojením.

Svůj pobyt si navíc můžete zpestřit o samé dobré věci. Přímo v hotelu se nachází kavárna Slávia, manikúra, pedikúra, kosmetický a kadeřnický salón.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Václav P.)

Vše odpovídalo popisu, dobré místo. Žádný luxus, ale čisto a pohoda. Personál příjemný a přátelský. Snídaně dostatečné. Za nás spokojenost a rádi se vrátíme, město Tábor má toho moc co nabídnout. Za tuto cenu naprosto v pořádku. Děkujeme.

Vynikající (Jan R.)

Výhodná poloha u nádraží. Pobyt odpovídal popisu, obdrželi jsme to co bylo uvedeno na kupónu. Snídaně dostačující, pouze studená. Personál ochotný dát tipy na výlety. Doporučujeme výlet do Lázní Bechyně a návštěvu Muzea čokolády a marcipánu v Táboře. Problémem v tomto období by byli krkavci při otevřeném oknu, kteří dělají hluk. Při zavřeném okně nejsou slyšet. Bylo by dobré dovybavit pokoj ramínky.

Skvělé (Lenka N.)

Byli jsme spokojeni.