• Domácí mazlíček po dohodě za poplatek 120 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Ubytování v moderním hotelu v Táboře

Chcete zažít skvělou dovolenou na jihu Čech? Pak si vyberte Hotel Slávia. Moderně zařízený hotel v centru historického města Tábor vám nabízí příjemné ubytování v kompletně vybavených pokojích s novým nábytkem, vlastní koupelnou, WC, TV a WiFi připojením.

Svůj pobyt si navíc můžete zpestřit o samé dobré věci. Přímo v hotelu se nachází kavárna Slávia, manikúra, pedikúra, kosmetický a kadeřnický salón.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Petr H.)

Vše odpovídalo nabízeným službám, město Tábor nás okouzlilo a někdy bychom se tam chtěli vrátit.

Vynikající (Vladimír N.)

Pobyt v hotelu byl příjemný. Bylo tam čisto. Vše bylo podle našeho očekávání. Akorát nám nebyla nabídnuta káva, která byla součástí balíčku. Možná proto, že jsme si o ni neřekli. Jen bych chtěl upozornit ostatní, že recepce v hotelu Slávie funguje pouze do 16 hod. Takže zajištění pobytu si naplánujte do této hodiny.

Vynikající (Bohumír B.)

Prostředí hotelu se nám velmi líbilo. Byli jsme velmi spokojeni s ubytováním, se stravou i s ochotným personálem. Hotel nám velmi vyhovoval, protože byl blízko vlakového i autobusového nádraží. Prohlédli jsme si město Tábor, je to velmi krásné město. Navštívili jsme také České Budějovice, Český Krumlov, ZOO Hluboká i zámek na Hluboké. Máme mnoho krásných zážitků.