Odpočinek pro pivaře

Těšit se můžete například na relaxaci v jemné bylinné páře s krýglem kvasnicového piva, audioprogramem tajné jogínské techniky dechu a peelingovou rukavicí. Jedinečným zážitkem bude koupel v černé pivní mladině s vysokým obsahem černých pivovarských kvasnic. K relaxaci poslouží také maska z meduňky a jílu či masáž plosek nohou. Během procedur si pochutnáte na výborném kvasnicovém pivě Radhošť.

 Pořádná večeře i ochutnávka pralinek

Večer vás na pobytu čeká terapie chuťových smyslů. V pivovarské hospodě si pochutnáte na pořádné porci pečeného kolene. A pokud byste měli chuť na něco jiného, můžete zavítat do nové restaurace Albert Málek, která obdržela 3 hvězdy od Zdeňka Pohlreicha. Na závěr ochutnáte pralinky v Málkově čokoládovně a pralinkárně.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Pavel Jankovský J.)

Ranč Bučiska a jejich služby na profesionální úrovni. Velmi milí a ochotní. Nebyli jsme tam naposled.

Skvělé (Věra Blažková B.)

Pobyt byl skvělý, ale mám 3 připomínky. Bylo by dobré zharmonizovat ubytování a nástup na procedury. Procedury nám začínaly ve 13 hod, ale ubytovat se na hotelu RELAX bylo možné až v 15 hod. Reklamovali jsme to na recepci hotelu, bylo nám však sděleno, že musí pokoje někdy uklidit. Auto jsme si museli tedy zaparkovat u hotelu, protože u lázní nelze, když budeme popíjet pivo a s vozem pak již nelze odjet. Když má někdo problém s chůzí a musí 2x absolvovat půlhodinovou cestu z hotelu a pak zase na hotel, je to pro něj dosti těžké. Při zakoupení pobytu jste nám nabídli 3 možnosti ubytování, ale žádné nebylo v přímé blízkosti lázní. Tou druhou připomínkou je, že když si člověk nechává na tělo - především na záda přiložit rašelinový zábal nebo lampu a plachtu, do které je zabalen poodhalí pouze v místě přiložení, jak je vyzván obsluhujícím personálem, lehá si obličejem na podložku, na kterou si před tím lehl již někdo jiný, bylo by vhodné to místo přikrýt plátem papírového ručníku a pro každého návštěvníka měnit, všude na masážích to takto praktikují. Nebo si měl člověk plachtu ze sebe sundat a položit si ji na lůžko? Zase takové soukromí nenabízíte, abych někde ležela nahá. Třetí připomínkou je množství piva, reklamujete neomezené množství během procedur, což je snad smyslem pivních lázní, ale bylo nám podáno pouze 2x a to do sauny a do koupele, manželovi pak bylo nabídnuto místo iontového nápoje, který jsem za něho dostala já. Nejsme žádní alkoholici, ale během koupele ve vaně by skoro každý uvítal ta piva alespoň dvě, stačí ho pouze nabídnout. Jinak personál lázní velmi ochotný a celkově prima zážitek. Jídlo výborné.

Skvělé (Milan G.)

Hotel je postaven na velmi hezkém místě, strava výborná, ubytování hezké. Dostupnost velmi dobrá. Venkovní a vnitřní bazén.

Vynikající (Jiří K.)

Dobré. Hotely jsme neměli s vaší nabídky protože byli daleko od lázní, vybrali jsme si blíž bohužel bez wellness, ale i tak jsme byli s ubytováním spokojeni.

Vynikající (Imrich V.)

Hotel i pokoj odpovídal popisu. Pokoj byl čistý, stravování v hotelu bylo rovněž takové, jak bylo uvedeno na kupónu. Personál hotelu i pivních lázní byl vstřícný a ochotný. Celý pobyt byl velice příjemný a určitě bychom se chtěli vrátit.

Vynikající (Jan S.)

Vše OK, dle popisu z nabídky, personál ochotný, ve wellness jsme si odpočali a načerpali síly do předvánočního shonu. Pečené koleno po wellness bylo výborným završením programu prvního dne. Následovalo čisté a vzdušné ubytování přímo v areálu.

Vynikající (Petra K.)

Doporučuji, ubytování na Ranči paráda, čisto a milý personál. Lázně taky super, dobré pivo a strašně příjemný a usměvavý personál. Za tu cenu hodně muziky.

Vynikající (Jindřich K.)

Vše byla naprostá bomba. Celý personál se o nás staral jako o krále a královnu. Absolvovali jsme všechny procedury, které byly uvedeny na poukazu. Prostředí příjemné, jídlo výborné a lahodné pivko tomu všemu dodalo korunu.

Skvělé (Zdeněk K.)

S pobytem jsme byli spokojeni. Služby na hotelu ve velmi dobré úrovni. Ubytování odpovídalo popisu dle objednávky. Wellness služby velmi dobré, udivilo nás, že masáže jsou jenom strojní.

Vynikající (Marie .)

Hotel Forman - krásné, voňavé ubytování, absolutně bez připomínek. Obdrželi jsme všechny procedury a byli jsme nadmíru se vším spokojeni. Strava výborná, personál na hotelu i v lázních velmi příjemný a ochotný. Vřele doporučíme všem svým známým a určitě se zase vrátíme.