Vyrazte za odpočinkem do krásných českých hor a rodinku vemte s sebou. V Penzionu Lenka můžete lenošit nebo využít půjčovnu kol a vydat se na výlety po okolí.

V těsné blízkosti penzion se nachází Lyžařský areál Bukovka, kde jsou pro lyžaře hned tři vleku. Možnost lyžování je případně i dál od penzionu, například ve Ski areálu Lucifer nebo v Lyžařském areálu Severák asi 3 km od ubytování.

Milovníky běžeckého lyžování čeká Jizerská lyžařská magistrála, která nabízí 155 km lyžařských stop a občerstvení v sezónních kioscích.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Ludmila G.)

Ubytování se velmi líbilo. Pokoje slušně zařízené, TV, Wi-Fi, sociální zařízení, postele, pěkný nábytek. Vše čisté. Personál velice milý a vstřícný. Snídaně bohaté, večeře dobré. Překrásné okolí vhodné na procházky, jízdu na kole atd. Lyžařský vlek velice blízko. Mohu doporučit.

Vynikající (Danuše V.)

Výborně umístěný penzion jak pro pěší i cyklo turistiku i lyžování, pěkně vybavené pokoje, milí a pohostinní majitelé, výborná domácí strava. Určitě doporučuji!

Vynikající (Vladimír F.)

Penzion situovaný v krásném prostředí. Velice příjemné nově rekonstruované pokoje a další prostory, příjemný a vstřícný personál, dobrá kuchyně.

Vynikající (Miroslava H.)

Penzion Lenka je velmi příjemné rodinné ubytovací zařízení, které stojí v nádherné přírodě Jizerských hor - Dolní Maxov. Pokoje útulné, čisté, a kuchyně vynikající - snídaně formou švédských stolů , večeře velmi chutné. Pan kuchař výborně vaří. příjemný a vždy vstřícný. Okolí nabízí spoustu výletů pro cyklisty i turisty. ( https://www.turistika.cz/cestopisy/okoli-josefova-dolu/detail) Po výletu si kluci užívali trampolínu a my posezení před penzionem při dobré kávě, pivku.... Tento penzion mohu doporučit nejenom svým přátelům.

Vynikající (Martina M.)

Velmi milý a ochotný personál, strava skvělá. Snídaně vylepšeny domácími koláči. Okolí krásné, hodně příležitostí k výletům.

Vynikající (Adéla K.)

Penzion čistý, udržovaný, výborná kuchyně, ochotný a milý personál. V okolí krásná příroda, bohužel skoro nikde žádná hospůdka nebo restaurace. V penzionu restaurace otevřena pouze v době snídaní a večeří (měli jsme polopenzi).

Vynikající (Jana K.)

Personál penzionu Lenka byl velice milý a pozorný. Doporučuji výlet na vodopády na Jedlové a Černé desné.